InfoBlog

Tutaj możesz poznać nas bliżej. Sprawdź, jak wygląda DressCloud od "kuchni" i odkryj sekrety działania portalu. Zaglądaj tutaj, by być zawsze na bierząco ze wszystkimi akcjami! Dowiesz się także, co polecamy oraz do kawki będziesz mogła poczytać inne ciekawe publikacje. Ponadto w tym miejscu możesz się z nami wybrać na wycieczkę lub wspólnie pogotować. Miłego czytania! ❤️

Filtruj wpisy według kategorii

Więcej do czytania

infoblog dresscloud Kobiety Biznesu: Sabina z Skoro Świt
Kobiety Biznesu: Sabina z Skoro Świt

Skoro Świt przy ul. Lubostroń 22G to mała, wymarzona śniadaniownia Sabiny, o której jest już bardzo głośno na południu Krakowa, mimo, że ma zaledwie 2 miesiące! Miejsce zostało stworzone z myślą o sąsiadach z okolicy, gdzie będzie pyszne jedzenie i luźna atmosfera, co od razu udało się osiągnąć, bo każdego dnia przybywa wiele gości!

infoblog dresscloud Kobiety Biznesu: Karolina z Teacuppiest
Kobiety Biznesu: Karolina z Teacuppiest

Każdy z nas ma swój ulubiony kubek, a nawet napój smakuje o wiele lepiej, gdy pijemy go z pięknego naczynia. Jeśli w sklepach nie uda nam się znaleźć tego idealnego, często szukamy osób, które same malują kubeczki i je personalizują według życzeń. Tym właśnie zajmuje się Karolina z Teacuppiest, z którą mamy przyjemność rozmawiać w kwietniowym wywiadzie. :) To co, kubeczki w dłoń i zapraszamy do lektury!☕️

infoblog dresscloud Kobiety Biznesu: Monika z Papilio Naturals
Kobiety Biznesu: Monika z Papilio Naturals

Cześć kochane Clouders! 🦋
Motylek nie jest tu przypadkowy, bo ma on silne powiązanie z Moniką z Papilio Naturals, z którą mamy ogromną przyjemność rozmawiać w tym miesiącu. <3

infoblog dresscloud Kobiety Biznesu: Magda z Nudmuses
Kobiety Biznesu: Magda z Nudmuses

Cześć Clouders! 💙
Do kolejnego wywiadu z cyklu "Kobiety Biznesu" zaprosiliśmy Magdę z Nudmuses, która opowie Wam wiele ciekawostek o swojej firmie. :)

infoblog dresscloud Kobiety Biznesu: Aleksandra z Zielone Laboratorium
Kobiety Biznesu: Aleksandra z Zielone Laboratorium

Witajcie, Clouders! Jesteśmy zachwyceni, że nasza seria wywiadów "Kobiety Biznesu" spotkała się z tak entuzjastycznym przyjęciem! Z ogromnym entuzjazmem kontynuujemy serię rozmów z inspirującymi kobietami także w 2024 roku.

infoblog dresscloud Kobiety Biznesu: Marta z Laser Space
Kobiety Biznesu: Marta z Laser Space

Hejka Clouders! 🤍
Wiele z Was pewnie kojarzy nasze dresscloudowe breloczki, drewniane konfetti czy podkładki. Od lat wykonuje je dla nas Laser Space (wcześniej JollyWood) z dbałością o detale i co dla nas ważne - z sercem. Za tymi produktami stoi Marta, która tworzy gadżety reklamowe, produkty wizerunkowe, a także projekty graficzne.

infoblog dresscloud Kobiety Biznesu: Aleksandra z WhiteTree Natural Cosmetics
Kobiety Biznesu: Aleksandra z WhiteTree Natural Cosmetics

Cześć Clouders! 🤍
W listopadzie mamy przyjemność rozmawiać z Aleksandrą, którą wiele z Was pewnie już zna po pojawieniu się WhiteTree w swopach.❤️ To właśnie ona i jej rodzina stoją za wyjątkowymi kosmetykami naturalnymi, które pokochało już bardzo dużo osób! 🫶🏻

infoblog dresscloud Kobiety Biznesu: Joanna z Hocus Pocus
Kobiety Biznesu: Joanna z Hocus Pocus

Hej kochane! Cyrkowego wywiadu jeszcze nie było! I najważniejsze - będzie on bez udziału zwierząt! ❤️ Joanna z Hocus Pocus stworzyła naturalne kosmetyki dla kobiet, mężczyzn i wszystkich osób, które chcą dbać o swoją skórę świadomie oraz etycznie.

infoblog dresscloud Kobiety Biznesu: Aleksandra z NaLi Natural
Kobiety Biznesu: Aleksandra z NaLi Natural

Hej kochane!
NaLi Natural - za tą nazwą kryją się 3 największe miłości Aleksandry: dwie córki Natalka i Lilka oraz.. Natura.

Dla nas marka jest niezwykle bliska, bo mydła stworzone przez bohaterkę naszego wywiadu Aleksandrę kompletnie odczarowały nasze spojrzenie na mydła w kostce.

infoblog dresscloud Kobiety Biznesu: Iza @blindsapphire
Kobiety Biznesu: Iza @blindsapphire

Cześć Clouders! 💕
W sierpniowym wywiadzie z cyklu Kobiety Biznesu mamy przyjemność rozmawiać z Izą @blindsapphire, którą obserwujemy na Instagramie już od wielu lat, gdy na koncie było kilkadziesiąt obserwatorów, a dziś jest 100 tysięcy! Iza studiuje medycynę i edukuje o skórze. Opowiada o pielęgnacji w oparciu o dowody naukowe. Na jej profilu znajdziemy także dobre memy i pieskowe życie.

1 2