InfoBlog

Tutaj możesz poznać nas bliżej. Sprawdź, jak wygląda DressCloud od "kuchni" i odkryj sekrety działania portalu. Zaglądaj tutaj, by być zawsze na bierząco ze wszystkimi akcjami! Dowiesz się także, co polecamy oraz do kawki będziesz mogła poczytać inne ciekawe publikacje. Ponadto w tym miejscu możesz się z nami wybrać na wycieczkę lub wspólnie pogotować. Miłego czytania! ❤️

Filtruj wpisy według kategorii

Więcej do czytania

infoblog dresscloud Intensywna pielęgnacja skóry twarzy, delikatnie usuwanie zanieczyszczeń, promienny i młodzieńczy wygląd? Clouders przetestowały kosmetyki z linii Skin
Intensywna pielęgnacja skóry twarzy, delikatnie usuwanie zanieczyszczeń, promienny i młodzieńczy wygląd? Clouders przetestowały kosmetyki z linii Skin

Wiosna już w pełni obudziła się do życia. Każda z nas chce promieniować pięknem jak rozkwitające cudowne i kolorowe kwiaty. Włochy, słoneczne wakacje, relaks i odpoczynek. Nie musimy lecieć daleko, aby nasza skóra poczuła się jak na Vacanza Italiana!

infoblog dresscloud Jak działa zestaw kosmetyków od Sendo? Clouders przetestowały go na własnych włosach!
Jak działa zestaw kosmetyków od Sendo? Clouders przetestowały go na własnych włosach!

Włoska marka Sendo łączy ze sobą doświadczenie, najwyższą jakość swoich produktów i nowoczesność. Jej misją jest czerpanie z natury to co najlepsze, jednocześnie zachowując przyjazne podejście w stosunku do naszej planety. Korzystanie z biotechnologii pozwala na pozyskiwanie składników bez powodowania szkód w środowisku. Sendo może poszczycić się bogatą ofertą produktów do włosów, z której z pewnością każda z nas znajdzie coś dla siebie.

infoblog dresscloud Clouders przetestowały suplement diety ProSkurcz od DR GAJA. Czy pomógł on zlikwidować dyskomfort spowodowany skurczami?
Clouders przetestowały suplement diety ProSkurcz od DR GAJA. Czy pomógł on zlikwidować dyskomfort spowodowany skurczami?

Niespodziewane, dokuczliwe i bolesne skurcze skutecznie mogą nam popsuć samopoczucie. Aby zapobiec temu dyskomfortowi możemy sięgnąć po gotowe rozwiązanie w postaci dedykowanego produktu.

infoblog dresscloud Pożegnaj zmęczenie i skurcze! 100% testerek potwierdza pozytywne działanie suplementu diety ProMagnez od DR GAJA
Pożegnaj zmęczenie i skurcze! 100% testerek potwierdza pozytywne działanie suplementu diety ProMagnez od DR GAJA

Większość z nas jest świadoma, że magnez jest z jednym z najważniejszych pierwiastków chemicznych, który przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu.

infoblog dresscloud Testerki przekonały się na własnej skórze jak działa krem do twarzy MED od ALLERGIKA®. Czy przyniósł ulgę wrażliwej, podrażnionej cerze alergicznej i
Testerki przekonały się na własnej skórze jak działa krem do twarzy MED od ALLERGIKA®. Czy przyniósł ulgę wrażliwej, podrażnionej cerze alergicznej i

Misją marki ALLERGIKA® jest chęć niesienia pomocy pacjentom z problemami skórnymi. Powstała w 1991 roku w Niemczech i oferuje ona swoje produkty w blisko 20 krajach na całym świecie! Obietnice producenta są potwierdzone badaniami klinicznymi co jest istotnym faktem przy doborze pielęgnacji cery wymagającej.

infoblog dresscloud Linie od Vitanativ Eco Professional przetestowane przez Clouders. Odpowiednio dobrana pielęgnacja do rodzaju włosów prosto z Włoch!
Linie od Vitanativ Eco Professional przetestowane przez Clouders. Odpowiednio dobrana pielęgnacja do rodzaju włosów prosto z Włoch!

Każda z nas jest inna, co zdecydowanie jest rzeczą piękną, jednak wiążą się z tym różne potrzeby - również w kwestiach pielęgnacji włosów. Kręcone? Suche? Może wymagające częstego mycia lub po prostu wygładzenia? Vitanativ wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom tworząc dedykowane linie kosmetyków, które w zależności od swoich potrzeb wybrały do testów nasze Clouders. W skład każdego zestawu wchodzą trzy dedykowane produkty. Co o nich sądzą?

infoblog dresscloud Poznaj kosmetyki do pielęgnacji włosów od Sendo, Clouders już je przetestowały!
Poznaj kosmetyki do pielęgnacji włosów od Sendo, Clouders już je przetestowały!

Prosto ze słonecznych Włoch w Twoje ręce marka Sendo przekazuje produkty, dzięki którym Twoje włosy poczują różnicę w pielęgnacji. Czy można stworzyć kosmetyki, które rzeczywiście działają chroniąc przy tym środowisko, pracowników i wartości etyczne? Odpowiedź jest jednoznaczna: TAK!

infoblog dresscloud Odkryj niepowtarzalny produkt stworzony specjalnie dla Twoich stóp od Clevebe®! Clouders już go przetestowały.
Odkryj niepowtarzalny produkt stworzony specjalnie dla Twoich stóp od Clevebe®! Clouders już go przetestowały.

Firmy idąc z duchem czasu oferują nam innowacyjne produkty, a jednym z nich jest przyrząd do peelingu i masażu stóp. Postaw na nowoczesny design i wygodę użytkowania. Na sucho lub na mokro - tak jak lubisz, wybór należy do Ciebie! Redakcja i Clouders przetestowały go na własnej skórze.

1