Jak działa DressCloud?

DressCloud to niezwykły portal dla kobiet, które interesują się modą, urodą, testowaniem, nowościami kosmetycznymi i wszystkim, co kobiece. Pochwal się swoimi zakupami, nową stylizacją, inspiruj siebie i innych oraz wygrywaj nagrody!

Załóż darmowe konto daj się uwieść magii DressCloud. ☁️

 

Spędzaj przyjemnie czas i daj się zainspirować

DressCloud to setki nowych postów codziennie. Możesz dodać własną chmurkę lub przeglądać chmurki innych użytkowniczek. Dla twojej wygody wyszukiwarka chmurek w DressCloud wyposażona jest w bardzo przyjazne filtry. To ty wybierasz, co chcesz oglądać. Szukasz ciekawej fryzury? A może interesują cię stylizacje, biżuteria, kosmetyki? Wybierz odpowiednie ikonki, określ, z jakiego okresu posty chcesz oglądać.

DressCloud to portal dla kobiet, co nie znaczy, że nie poruszamy męskich tematów. Szukasz pomysłu na prezent dla swojego mężczyzny? Na DressCloud na pewno znajdziesz ciekawą propozycję. I co najważniejsze - twój chłopak dostanie coś, czego na pewno się nie spodziewa. Kobiety miewają czasem szatańskie pomysły, nieprawdaż?

Zarezerwuj dużo czasu. Przeglądanie chmurek innych użytkowniczek wciąga nie gorzej niż platformy z serialami. Gwarantujemy, że nie będziesz mogła się oderwać.

 

Baw się i oceniaj pomysły innych

Przeglądanie chmurek to coś więcej niż oglądanie dokonań innych i poszukiwanie inspiracji. Po zalogowaniu jesteś panią sytuacji. Możesz tylko przeglądać, a możesz też komentować zdjęcia, dodawać do ulubionych i - co najważniejsze - oceniać. Podoba Ci się to, co widzisz na zdjęciu? Kliknij przycisk "Fajne". Dla autorki zdjęcia to wymierna korzyść, twoje "Fajne" to kolejny kryształek do jej kolekcji. A im więcej kryształków, tym więcej możliwości. Nie żałuj swojego czasu na przyznawanie kryształków. Inne użytkowniczki na pewno odwdzięczą ci się tym samym.

Jeśli jakaś chmurka podoba ci się wyjątkowo bardzo i chciałabyś ją sobie zapisać na później, jest na to prosty sposób. Dodaj chmurkę do ulubionych, już nigdy ci nie zginie. To wygodniejsze niż tworzenie kolejnych zakładek w przeglądarce.

 

Zbieraj kryształki i testuj kosmetyki

Kryształki zbierane na DressCloud to nie tylko zabawa i sztuka dla sztuki. Kryształki to wymierne korzyści, a im więcej ich masz, tym częściej możesz brać udział w testowaniu. Oferujemy kosmetyki bardzo dobrej jakości, na pewno się nimi zachwycisz.

Dodaj post

Pochwal się swoimi zakupami, nową stylizacją, czy kosmetykami. Do wyboru masz mnóstwo przeróżnych kategorii z działu mody i urody. Opisz swój post w kilku zdaniach i wrzuć na stronę.

Rozdawaj i otrzymuj kryształki

Jeśli innym Użytkowniczkom spodoba się Twój post, nacisną przy nim na "Fajne". W ten sposób zbierasz kryształki, które są Ci potrzebne, by wymienić je na kosmetyczną paczkę.

Testuj kosmetyki

Wymień swoje kryształki na wybrany produkt, czekaj na paczkę i zacznij testować. Najwyższy czas coś nowego przetestować!

 

Poznaj nowe, fantastyczne dziewczyny na forum

Ciągle mało? DressCloud to nie tylko chmurki i kryształki. To także prężnie działające forum, skupiające młode kobiety, które chcą porozmawiać na każdy temat.

Pamiętaj - to nie jest forum, na którym rozmawia się tylko o modzie i kosmetykach. Możesz założyć dowolny temat, o ile nie przekroczysz granic dobrego smaku. Chcesz porozmawiać o zdrowiu, o swoim nietypowym hobby, szukasz przepisu na pyszną kolację, nie wiesz, czy iść na studia? Na forum znajdziesz dziewczyny takie jak ty. Każda ma swoje wątpliwości i rozterki, ale też doświadczenie, którym chętnie się podzieli.

Niewykluczone, że znajdziesz tu bratnią duszę, a może nawet przyjaciółkę od serca. Wiele znajomości, które zaczęły się na naszym forum, weszło na kolejny etap spotkań w realu.