Jak działa DressCloud?

DressCloud to niezwykły portal dla kobiet, które interesują się modą, urodą, testowaniem, nowościami kosmetycznymi i wszystkim, co kobiece.

Pochwal się swoimi zakupami, nową stylizacją, inspiruj siebie i innych oraz wygrywaj nagrody! Załóż darmowe konto i daj się wciągnać do świata DressCloud. ☁️

Droga do kosmetycznej paczki.

1. Dodaj chmurkę (post)
Pochwal się swoimi zakupami, nową stylizacją, czy kosmetykami. Do wyboru masz mnóstwo przeróżnych kategorii z działu mody i urody.
Opisz swój post w kilku zdaniach i wrzuć na stronę.
2. Rozdawaj i otrzymuj kryształki
Jeśli innym Użytkowniczkom spodoba się Twój post (chmurka), nacisną przy nim na "Kryształek". W ten sposób zbierasz kryształki (punkty), które są Ci potrzebne, by wymienić je na kosmetyczną paczkę. Przeglądaj profile innych Użytkowniczek i nagradzaj kryształkami te, które Ci się podobają. One na pewno zaglądną do Ciebie i także docenią Twoje posty! :)
3. Wymień kryształki w swop-shop
Wybierz swojego wymarzonego swopa (zestaw kosmetyczny) i licytuj swoimi kryształkami. Co tydzień wysyłamy aż 6 paczek, a w sumie już 1471 swopów trafiło do naszych Użytkowniczek.
A tak to... spędzaj miło czas!
W zakładce "cloud" znajdziesz ponad 500 tysięcy zdjęć do inspiracji z możliwością filtrowania. A na naszym forum możesz udzielać się na przeróżne tematy. Nasze Użytkowniczki są zawsze pomocne i wspólnie tworzymy miłą atmosferę. Już nie raz na DressCloud zrodziła się między Użytkowniczkami prawdziwa przyjaźń, a niektóre dziewczyny znalazły swoją bratnią duszę. U nas możesz być sobą! :)
Coś jeszcze nie jest jasne?
Napisz do naszej administracji, która z przyjemnością odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania. Śmiało, pytaj! :)