InfoBlog

Tutaj możesz poznać nas bliżej. Sprawdź, jak wygląda DressCloud od "kuchni" i odkryj sekrety działania portalu. Zaglądaj tutaj, by być zawsze na bierząco ze wszystkimi akcjami! Dowiesz się także, co polecamy oraz do kawki będziesz mogła poczytać inne ciekawe publikacje. Ponadto w tym miejscu możesz się z nami wybrać na wycieczkę lub wspólnie pogotować. Miłego czytania! ❤️

Filtruj wpisy według kategorii

Najnowsze wpisy

Często czytane

Więcej do czytania

infoblog dresscloud Jak wybrać buty trailowe damskie?
Jak wybrać buty trailowe damskie?

Wybór odpowiednich butów trailowych bywa kluczowy dla komfortu i bezpieczeństwa podczas biegania po nierównym terenie. Trail running, czyli bieganie po szlakach, staje się coraz bardziej popularne, dlatego ważne jest, aby wybrać obuwie, które zapewni wsparcie, ochronę i wygodę.

infoblog dresscloud Makijażowe trendy na 2024 rok - stwórz modny make-up!
Makijażowe trendy na 2024 rok - stwórz modny make-up!

Co jest modne w 2024 roku? Jaki makijaż sprawdzi się najlepiej? Przedstawiamy ciekawe inspiracje!

infoblog dresscloud Kobiety Biznesu: Sabina z Skoro Świt
Kobiety Biznesu: Sabina z Skoro Świt

Skoro Świt przy ul. Lubostroń 22G to mała, wymarzona śniadaniownia Sabiny, o której jest już bardzo głośno na południu Krakowa, mimo, że ma zaledwie 2 miesiące! Miejsce zostało stworzone z myślą o sąsiadach z okolicy, gdzie będzie pyszne jedzenie i luźna atmosfera, co od razu udało się osiągnąć, bo każdego dnia przybywa wiele gości!

infoblog dresscloud Kurs instruktora pilates – dlaczego powinnaś się na niego zapisać?
Kurs instruktora pilates – dlaczego powinnaś się na niego zapisać?

Pilates to system ćwiczeń fizycznych, którego autorem jest Josef Humbertus Pilates. W ostatnich latach został ulubionym sportem wielu polskich i hollywoodzkich gwiazd. Nie bez powodu – kobiety (podobnie jak mężczyźni) doceniły go za skuteczność w budowaniu siły, elastyczności i harmonii ciała. Co powiesz na to, aby nie ograniczać się wyłącznie do bycia jedną z uczestniczek zajęć, a zamiast tego zacząć je prowadzić? Jeśli brzmi to zachęcająco, to zapisz się na kurs instruktora pilates.

infoblog dresscloud Regeneracja skóry nocą - jak dbać o twarz przed snem?
Regeneracja skóry nocą - jak dbać o twarz przed snem?

Noc to kluczowy czas dla regeneracji naszej skóry. Podczas snu skóra przechodzi przez intensywne procesy naprawcze, wykorzystując czas wolny od ekspozycji na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Odpowiednia pielęgnacja przed snem może znacząco wspomóc te naturalne procesy, zapewniając skórze optymalne warunki do odnowy.

infoblog dresscloud Jak przygotować się do przymiarek sukni ślubnych?
Jak przygotować się do przymiarek sukni ślubnych?

Przymiarki sukni ślubnej to jeden z najbardziej ekscytujących etapów przygotowań do ślubu. Dla wielu kobiet to moment, w którym po raz pierwszy naprawdę poczują się jak przyszłe panny młode. Aby ten proces był jak najbardziej bezstresowy i przyjemny, warto się do niego odpowiednio przygotować.

infoblog dresscloud Stylowe etui na telefon: Trendy i Nowości 2024
Stylowe etui na telefon: Trendy i Nowości 2024

Jak uniknąć zarysowań i pęknięć na obudowie smartfona? Jedynym skutecznym sposobem jest dobór odpowiedniego etui. Wysoka jakość powinna iść w parze z modnym designem, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Co będzie na topie w 2024 roku? Wybierając pokrowiec na telefon, warto wziąć pod uwagę nie tylko obowiązujące trendy, ale również własne potrzeby, a nawet styl ubioru.

1 2 3 4 5 6 25