InfoBlog

Poznaj nas bliżej, zobacz co polecamy i zaglądnij do "kuchni" DressCloud.

Krocząc po górach
12.08.2020|Podróże z ann|Autor: ann
infoblog dresscloud Krocząc po górach

Cześć, tu Ania :)
Zapraszam Was na lekturę relacji z górskiej wycieczki na Słowację :)

Jest lato, pogoda sprzyja wakacyjnym eskapadom, ale niestety obecnie mamy czasy jakie mamy i osobiście staram się unikać ogromnych skupisk ludzi. Dlatego, moje kochane przyszłam do Was z propozycją jednodniowej wycieczki, na którą możecie się wybrać z małą grupką znajomych, bądź rodzinką :)

Czytaj dalej

26255
Pierwszy unboxing na InfoBlogu!
04.08.2020|Unboxing|Autor: babsi
infoblog dresscloud Pierwszy unboxing na InfoBlogu!

Cześć Clouders!
Po drugiej stronie witam się z Wami ja - babsi.

Ostatnio złożyło się tak, że w jednym czasie przyszło do nas kilka paczek i wpadłam na pomysł, by nagrać dla Was unboxing i pokazać co tam w środku jest. Wszystkie otworzyłam i w filmiku zdradzam czego możecie się spodziewać w swopach od BodyBoom, FaceBoom, Full Mellow, Polemika, Soyco, Alchemia Natury, Polli Organic Skin Care.

Czytaj dalej

35949
Słownik wyrazów na DressCloud
17.07.2020|DressCloud od kuchni|Autor: Dresscloud
infoblog dresscloud Słownik wyrazów na DressCloud

Cześć Clouders! Na DressCloud jest sporo wyrazów, których nie ma nigdzie indziej. Wiele zostało wymyślonych przez Was i bardzo dobrze przyjęły się wśród naszej społeczności. Pomyśleliśmy, aby zebrać wszystkie razem i wyjaśnić co oznaczają. Słownik będzie bardzo pomocny dla nowych użytkowniczek DressCloud.

Czytaj dalej

29741
Jak powstają odznaki?
05.07.2020|DressCloud w bajtach|Autor: kornel
infoblog dresscloud Jak powstają odznaki?

Cześć Clouders 🤗
Tak jak obiecałem opowiem Wam dzisiaj wszystko o odznakach. Czyli skąd w ogóle wziął się pomysł na odznaki, jak zostają wyznaczane cele oraz nazwy i ogólnie całe proces ich powstania. Postanowiłem to dołączyć do mojej serii "DressCloud w bajtach" i nagrałem filmik gdzie Wam wszystko wytłumaczę. Pomyślałem, że najłatwiej będzie pokazać to wszystko na aktualnej odznace, która w dodatku jeszcze nie została odkryta.

Czytaj dalej

75537
Poznajmy się!
01.07.2020|DressCloud od kuchni|Autor: Dresscloud
infoblog dresscloud Poznajmy się!

Cześć Clouders, tu Zespół DressCloud, czyli Ania, Basia i Kornel! ❤️ Witamy Was w naszym pierwszym poście. To my 6 lat temu stworzyliśmy DressCloud, które kochamy z całych serc. To właśnie my stoimy po tej drugiej stronie ekranu. DressCloud to mała, rodzinna firma (Ania i Basia - siostry, Kornel - mąż Basi i szwagier Ani), stąd ta domowa atmosfera na naszej stronie, którą tak bardzo kochacie i o którą tak dbamy. Kiedyś w życiu byśmy nie przypuszczali, że założymy bloga - myśleliśmy, że będziemy anonimowo prowadzić portal. Ale po czasie zaczęliśmy się po prostu otwierać. Był to długi proces, ale naturalny.

Czytaj dalej

48981