InfoBlog

Poznaj nas bliżej, zobacz co polecamy i zaglądnij do "kuchni" DressCloud.

To był rok 2020 na DressCloud!
01.01.2021|DressCloud od kuchni|Autor: Dresscloud
infoblog dresscloud To był rok 2020 na DressCloud!

Witajcie już w nowym roku 2021! ❤️

Rok 2020 był wyjątkowy i pewnie u każdego zostanie na zawsze w pamięci. Każdy z nas musiał się nagle odnaleźć w innej rzeczywistości, co nie dla każdego było łatwe. Cieszymy się, że mogliśmy w tym trudnym roku dla wielu z Was być małą odskocznią od tej rzeczywistości i wspólnie się wspierać. A teraz czas się dowiedzieć, co się działo na DressCloud w roku 2020!

Czytaj dalej

1009138
Historia swopów
14.11.2020|DressCloud od kuchni|Autor: Dresscloud
infoblog dresscloud Historia swopów

Witajcie Clouders ❤️
Z okazji zbliżającego się 2.000 swopa zabieramy Was w tym wpisie na małą podróż do przeszłości i opowiemy Wam historię swopów. Jak powstały, jak się zmieniły przez te lata oraz kilka innych ciekawostek! Gotowe? No to przenosimy się do roku 2013! ⏱

Czytaj dalej

71578
Wędrujący zeszyt DressCloud
20.10.2020|DressCloud od kuchni|Autor: Dresscloud
infoblog dresscloud Wędrujący zeszyt DressCloud

Kochane Clouders ❤️
W tym poście zapraszamy Was do oglądnięcia filmiku o "Wędrującym zeszycie DC", który niedawno trafił w nasze ręce.
Bardzo wzruszyliśmy się kiedy czytaliśmy Wasze przepiękne i kreatywne wpisy.

Czytaj dalej

81177
Nowe karteczki już w swopach!
21.08.2020|DressCloud od kuchni|Autor: Dresscloud
infoblog dresscloud Nowe karteczki już w swopach!

Kochane! ❤️
Z przyjemnością ogłaszamy, że nasze nowe karteczki już wędrują do Waszych swopów! Zamówiliśmy je już jakiś czas temu i czekaliśmy, gdy skończą się z edycji "Już jestem".

Długo zastanawialiśmy się czy nie zlecić komuś zaprojektowanie nowych karteczek, ale tak bardzo wciągnęliśmy się w tworzenie, że wymyśliliśmy je sami.

Czytaj dalej

47861
Słownik wyrazów na DressCloud
17.07.2020|DressCloud od kuchni|Autor: Dresscloud
infoblog dresscloud Słownik wyrazów na DressCloud

Cześć Clouders! Na DressCloud jest sporo wyrazów, których nie ma nigdzie indziej. Wiele zostało wymyślonych przez Was i bardzo dobrze przyjęły się wśród naszej społeczności. Pomyśleliśmy, aby zebrać wszystkie razem i wyjaśnić co oznaczają. Słownik będzie bardzo pomocny dla nowych użytkowniczek DressCloud.

Czytaj dalej

58342
Poznajmy się!
01.07.2020|DressCloud od kuchni|Autor: Dresscloud
infoblog dresscloud Poznajmy się!

Cześć Clouders, tu Zespół DressCloud, czyli Ania, Basia i Kornel! ❤️ Witamy Was w naszym pierwszym poście. To my 6 lat temu stworzyliśmy DressCloud, które kochamy z całych serc. To właśnie my stoimy po tej drugiej stronie ekranu. DressCloud to mała, rodzinna firma (Ania i Basia - siostry, Kornel - mąż Basi i szwagier Ani), stąd ta domowa atmosfera na naszej stronie, którą tak bardzo kochacie i o którą tak dbamy. Kiedyś w życiu byśmy nie przypuszczali, że założymy bloga - myśleliśmy, że będziemy anonimowo prowadzić portal. Ale po czasie zaczęliśmy się po prostu otwierać. Był to długi proces, ale naturalny.

Czytaj dalej

72686