InfoBlog

Tutaj możesz poznać nas bliżej. Sprawdź, jak wygląda DressCloud od "kuchni" i odkryj sekrety działania portalu. Zaglądaj tutaj, by być zawsze na bierząco ze wszystkimi akcjami! Dowiesz się także, co polecamy oraz do kawki będziesz mogła poczytać inne ciekawe publikacje. Ponadto w tym miejscu możesz się z nami wybrać na wycieczkę lub wspólnie pogotować. Miłego czytania! ❤️

Filtruj wpisy według kategorii

Więcej do czytania

infoblog dresscloud Odświeżony system komentowania
Odświeżony system komentowania

Cześć Clouders! 💕
Chcemy Wam dzisiaj przedstawić odświeżony system komentowania na DressCloud, który już może zauważyłyście. Kornel także przygotował dla zainteresowanych trochę informacji jak te zmiany wyglądały ze strony technicznej.

infoblog dresscloud Nowość na DressCloud: Spoty
Nowość na DressCloud: Spoty

Dzisiaj przedstawiam Wam nowość na DressCloud, która nazywa się "spoty". Ponieważ wiemy, że nie każda z Was ma Instagrama, będziecie mogły w spoty oglądnąć "story", które dodajemy na Instagram.

infoblog dresscloud DressCloud z naszej perspektywy
DressCloud z naszej perspektywy

Witajcie Clouders! 👨‍💻
W tym poście zapraszam Was na nasze krzesła, ponieważ pokażę Wam jak DressCloud wygląda z naszej perspektywy. Jesteście chętne odkryć tajemniczą zakładkę i funkcje administracji? To zapraszam!

infoblog dresscloud Jak powstają odznaki?
Jak powstają odznaki?

Cześć Clouders 🤗
Tak jak obiecałem opowiem Wam dzisiaj wszystko o odznakach. Czyli skąd w ogóle wziął się pomysł na odznaki, jak zostają wyznaczane cele oraz nazwy i ogólnie całe proces ich powstania.

1