infoblog dresscloud

Podsumowanie roku 2021 na DressCloud!

Rozpoczynamy już nowy rok i najwyższy czas aby podsumować rok 2021 na DressCloud. Kto tym razem zgarnie prestiżowe tytuły i może się chwalić sławą? Komu udało się obronić swój tytuł z zeszłego roku, a kto musi odstępić miejsce? Sprawdzmy zatem, co się działo na DressCloud w roku 2021!

Za Wami kolejny bardzo pracowity rok, ponieważ dodałyście w sumie 76.155 chmurek, które otrzymały 10 milionów kryształków! ☁️ 💎 @BeataBeauty w tym roku najbardziej się napracowała i dodała 2017 chmurek, a zatem odbiera tytuł od @Basia1, która zajmuje drugie miejsce.

@Anuusiaczeek zakochała się w barometrze aktywności, przebiła poprzedni rekord od @Kurczaczek80 i napełniła go w sumie na 93 tysiące procent, co nam daje przeciętnie 255% dziennie! WOW!

@Testerka11 w tym roku się sporo naklikała, ponieważ rozdała 213 tysięcy Fajne!
Najwięcej serduszek w tym roku zostawiła @darua i dodała 106 tysięcy chmurek do swoich ulubionych.

@Anuusiaczeek zobaczymy pewnie wkrótce w nowym serialu na Netflixie, bo tutaj na DressCloud ją już wszyscy oglądamy i jej filmy cieszyły się największą oglądalnością. @Marynata należy do bardzo odważnych i włamała się do królestwa @dastiina i po dwóch latach zajmuje tron za najwięcej dodanych kosmetyków do katalogu produktów - 317!

Jeżeli potrzebujecie kogoś do pogadania, to nie możecie lepiej trafić jak do naszej Clouder @Kurczaczek80. Drugi raz pod rząd napisała najwięcej wypowiedzi (12tys.) na forum i pozostaje gadułą DressCloud! @Janettt wie, że Clouders można spytać o wszystko i założyła 16 wątków na forum. @Bambo dla każdego ma miłe słowo, i tak się stało, że zostawiła ponad 6 tysięcy komentarzy pod Waszymi chmurkami. ❤️

Poniżej nasze tegoroczne DressCloudholiczki, które codziennie odwiedzały DressCloud! 💕
@Alicja95 @Marynata @Zagmatwana @Anja174 @jesienna @beataa1995 @eveliina96 @monika80 @aneta6bk @Syll @Dell @wenkka @mysweet @mysia302 @Olaj @kpoperka @Basia1 @bow90 @Kicia124 @Maja @dfbsx @pinkowaangel @ksanaru @kkosarska

@icecold tak jak w zeszłym roku jest zawsze na pierwszym planie i została oznaczona 737 razy!

Prestiżowy tytuł Kickstarter 2021 trafia do naszej pięknej @Adaaa84, która dołączyła do nas w marcu i otrzymała 31 tysiecy Fajne. W lipcu udało jej się wygrać pierwszego swopa, a w czerwcu oraz w listopadzie zostałą Królową DressCloud - co za wejście! 👸🏻 Gratulujemy i cieszymy się, że Ci się u nas tak spodobało! 💕

DressCloud Awards 2021.


Najpopularniejsza chmurka: @kwiatpaproci

 


Najczęściej oglądana chmurka: @ralpf


Najczęściej komentowana chmurka: @taktojamarta

 


Najwięcej otrzymanych Fajne: @bow90


Najczęściej odwiedzany profil: @Syll

Twój rok 2021 na DressCloud

Kliknij tutaj i sprawdź swoje podsumowanie. Znajdziesz tam również przygotowany kolaż Twoich TOP 4 chmurek z zeszłego roku. Koniecznie się nim pochwal!

Dziękujemy, że jesteście z nami! 💕

Wiemy, że co rok się powtarzamy, ale nieraz trudno nam uwierzyć w to, że nasz pomysł, który się narodził prawie 10 lat temu jest nadal rzeczywistością i możemy rozwijać swoją pasję i realizować nasze cele i marzenia razem z Wami. Kochamy dla Was tworzyć i rozwijać DressCloud i być tą mała skromną różową kropką w tym wielkim świecie i internecie. Aby ten nowy rok miał dla Was same radosne chwile i spełnił lub chociaż przybliżył Was do Waszych marzeń.

Ściskamy Was,
babsi, ann i kornel

Komentarze

albo założ konto i udzielaj się w komentarzach.