jesienna

jesienna

Ostatnio online 35 minut temuProfil założony 1 miesiąc temu
15112k1456430

Cześć! Bardzo mi miło, że mogę stać się częścią tej społeczności Mam na imię Justyna i mieszkam w województwie mazowieckim w mieście jak wskazuje wikipedia nie przekraczającym 20 tysięcy mieszkańców.

Jako osoba z nieposkromionym lękiem wysokości twardo stąpam po ziemi ... Uwielbiam las - jego spokój wśród szumiących drzew, jego lekko wystraszonych mieszkańców uciekających w popłochu na widok ludzkiej stopy czy dary jakie można w nim odnaleźć w tym jak mawiała moja babcia grzyby jadalne chociaż niektóre tylko raz Bardzo lubię podróżować zwłaszcza w miejsca gdzie czuć historię. Zamki, pałace, ruiny, pomniki i tym podobne atrakcje zawsze są uwzględniane nawet w najdalszych trasach wycieczkowych. Oczywiście też nie może zabraknąć ciekawej trasy na spływ kajakowy czy polecanej na internetach restauracji ze smakami "jak u mamy" (bo w końcu trzeba się uczyć od najlepszych ...) Idąc ulicą obejrzę się za każdym psem i najchętniej wygłaskałabym i wykochała ile wlezie! I chociaż przez 11 lat byłam kocią mamą każde zwierzątko zawsze znajdzie w moim serduszku miejsce dla siebie. I tak przechodząc do meritum mojej wypowiedzi kocham nowinki, kocham testowanie, kocham modę, kocham urodę, kocham to że żyję w tych czasach w których nie muszę się ograniczać tylko mogę korzystać z dobrodziejstw które mam na wyciągniecie ręki...

Moje motto "Nie można cofnąć się w czasie i napisać nowego początku, ale można zacząć od dzisiaj i napisać nowe zakończenie"
Moje hobby W tym temacie to 2*W, czyli dwa wiosła Uwielbiam spływy kajakowe oraz gotowanie. Tak, tak zdecydowanie machanie wiosłami to moje hobby
Ulubiona książka Wszystko co wyjdzie spod "pióra" Magdaleny Witkiewicz, ale najbardziej "Zamek z piasku" czyli moje pierwsze czytelnicze spotkanie z tą autorką.
Ulubiony film/serial "Kochanice króla", "Kochanek królowej", "Dziewczyna z perłą", "Księżna"/"Wiktoria", "Gołębiarki"
Najchętniej słucham Nikogo nie słucham A jeśli już to sporadycznie i bez przywiązywania się ... do melodii
Ulubione perfumy Marc Jacobs - DAISY DREAM
Kosmetyk NR 1 Wszystko co można wrzucić do wanny i się pieni/zmienia kolor/musuje/pachnie pięknie
Kolor ❤ Lawendowy
Ulubiony sklep Nigdy nie wyjdę z pustymi rękami z New Yorker. Często też goszczę w drogeriach internetowych takich jak ekobieca czy cocolita.
Typ cery Mieszana, chociaż i tak czasami jej nie rozumiem...
Wszystkie chmurki (151)
Obserwatorzy (43)
Ulubione Clouders

Filtruj posty
Filtruj według kategorii
Stylizations
Ubrania
Obuwie
Akcesoria
Torebki
Bizuteria
Fryzury
Kosmetyki
Makeup
Paznokcie
Moje dziecko
Mój Mężczyzna
Inspiracje
To i owo