infoblog dresscloud

To był rok 2020 na DressCloud!

Witajcie już w nowym roku 2021! ❤️

Rok 2020 był wyjątkowy i pewnie u każdego zostanie na zawsze w pamięci. Każdy z nas musiał się nagle odnaleźć w innej rzeczywistości, co nie dla każdego było łatwe. Cieszymy się, że mogliśmy w tym trudnym roku dla wielu z Was być małą odskocznią od tej rzeczywistości i wspólnie się wspierać. A teraz czas się dowiedzieć, co się działo na DressCloud w roku 2020!

Pobiłyście w zeszłym roku wszelkie rekordy jeżeli chodzi o chmurki, ponieważ dodałyście ich aż 115 tysięcy, na które zostawiłyście 24 milionów kryształków. Po prostu WOW!
@Basia1 odbiera od @Sherifka89 tytuł najbardziej pracowitej Clouder za 2065 dodanych chmurek! Gratulujemy!

@Kurczaczek80 chciała zostać na bieżąco i broni swój tytuł z roku 2019 za najwyżej napełniony barometr. W sumie napełniła 85 tysięcy procent, co oznacza przeciętnie 232% dziennie.

@Joanna1984 musi mieć umięśniony palec od klikania, ponieważ rozdała 606 tysięcy Fajne!
Największe serduszko w tym roku miała @Buniaa i dodała 365 tysięcy chmurek do swoich ulubionych.
Przez czerwony dywan na tegorocznych Oscarach zobaczymy piękną @cami, ponieważ jej filmy były najczęściej oglądane.
@dastiina rozwija swoją pasję do testowania kosmetyków i broni swój tytuł za najwięcej dodanych kosmetyków do katalogu produktów, których było aż 316.

Niektóre Clouders mówią więcej, niektóre miej. A poza nimi mamy jeszcze nasze gaduły!
@Kurczaczek80 zgarnia swój drugi tytuł w tym roku za najwięcej wypowiedzi na forum. 13 tysięcy!
@GlamRock najchętniej korzystała z niekończącej się wiedzy Clouders i założyła 17 wątków.
Jeżeli myślałyście, że 6000 komentarzy przez rok to dużo, to trzymajcie się krzeseł, ponieważ @Karolinnaa nie tylko broni swojego tytułu, ale znacznie go przebiła i napisała 20 tysięcy komentarzy! Szacun!

W tym wyjątkowym roku niezmiernie się cieszymy, że tyle z Was codziennie odwiedziło DressCloud!
@wenkaa @Zagmatwana @Dell @Nurbanu19 @Zoey6 @Syll @Venus300 @Kicia124 @Basia1 @dastiina @andzi28 @mysia302 @vivix @icecold @Jasia @beataa1995 @Sesil95 @Kasia789 @Animozja @ksanaru @Maja @aporanek @Karolinnaa @bow90 @Kurczaczek80 jesteście niesamowite!

@icecold miała bardzo duży ruch w swoich powiadomieniach, ponieważ została oznaczona 725 razy!

Tytuł Kickstarter 2020 trafia do @pinkowaangel, która dołączyła do nas w lutym i otrzymała 158 tysięcy Fajne.
Po 2 miesiącach wylicytowała swojego pierwszego swopa, a do końca roku 2 kolejne trafiły do jej rąk. Gratulujemy i bardzo się cieszymy, że jesteś częścią DressCloud! ❤️

A teraz czas poznać zwyciężczyni DressCloud Awards 2020!
Najpopularniejsza chmurka:
@rena442
https://dresscloud.pl/cloud/stylizacje/na-plaze/746417-stylizacja-na-basen/

Najwięcej otrzymanych Fajne:
@Sherifka89 (2 raz pod rząd!)

Najczęściej oglądana chmurka:
@jusstinkaa
https://dresscloud.pl/cloud/kosmetyki/zestawy-kosmetykow/756361-marba-cosmetics-manufaktura-piekna-rossmann-kula-do-kapieli-strzelaki-do-kapieli-pudrowy-pianorob-tabletka-do-dloni-i-stop/

Najczęściej komentowana chmurka:
@ralpf (2 raz pod rząd!)
https://dresscloud.pl/cloud/stylizacje/na-spacer/793941-stylizacje-na-spacer/

Najczęściej odwiedzany profil:
@cami


Jesteś ciekawa, jak Twój zeszły rok na DressCloud wyglądał w liczbach?
Kliknij tutaj i sprawdź swoje podsumowanie. Znajdziesz tam również przygotowany kolaż Twoich TOP 4 chmurek zeszłego roku. Koniecznie się nim pochwal!


Dziękujemy Wam z całych serc, że kolejny rok byłyście z nami i jak wstępnie już wspomnieliśmy mamy nadzieje, że DressCloud w tym trudnym roku był dla Was miejscem, gdzie przez chwilę mogłyście zapomnieć o tym, co się dzieje za oknem. My w tym roku też mieliśmy wiele lekcji, nie tylko biznesowych ale także życiowych. Ten rok pokazał nam, że zapomnieliśmy co naprawdę jest ważne w naszym życiu i że nie wszystko leży w naszych rękach lub mocy. Dlatego pamiętajcie, aby spełniać swoje marzenia i robić w życiu to, co kochacie, co Wam daje radość i sprawia, że jesteście szczęśliwe. Bądźcie odważne, ponieważ nawet jak się czasem od razu nie uda, to porażka nie boli tak mocno jak żal, który kiedyś odczujemy, że nie spróbowaliśmy spełnić swoich marzeń.

Całujemy Was mocno,
Zespół DressCloud

Komentarze

albo założ konto i udzielaj się w komentarzach.