mysia302

mysia302

Mam na imię Angelika ale znajomi mówią do mnie Endżi, jestem wesołą 23 latką. Kocham psy, uwielbiam robić zdjęcia te na DressCloud jak i moim najbliższym. ❤ Romantyczka od urodzenia, uwielbiam spędzać czas z chłopakiem kiedy chodzimy na spacery, do kina, na basen i oglądamy filmy lub gramy w gry na PS4. Uwielbiam piosenki Eda Sheerana i jestem jego fanką. ❤  Lubię poznawać jak i zwiedzać nowe miejsca.
Zbieram magnesy na lodówkę ❤ Od jakiegoś czasu robię sobie sama hybrydy, ciągle się uczę, mam nadzieję, że kiedyś dojdę do perfekcji. Uwielbiam świeczki zapachowe, które nadają uroku wieczorom.

Kubki, lakiery hybrydowe to coś co uwielbiam.❤Moje motto 'Wierz mi, że możesz. Jesteś w połowie drogi.'♥ Moje hobby Muzyka 🎼 Podróże ✈ Ulubiona książka 'Maybe someday' ❤ 'Zrozumieć bez słów' ❤ Ulubiony film 'Zanim się pojawiłeś' Ulubione perfumy -Ariana Grande Sweet Like Candy (Limited Edition) -Calvin Klein in2u Her -Hilfiger Woman Pear Blossom Kosmetyk Nr. 1 Maseczki Peel-Off ♡ Kolor ❤ Niebieski, szary, czerwony, biały Ulubiony sklep Primark, Action, New Yorker, Sinsay Typ cery Tłusta
Ostatnio online 7 godzin temuProfil założony 3 lata temu

69679k9333200


Chmurki (696)
Swopy (2)
Obserwatorzy (200)
Wyróżnienia (5)
Oznaczenia (71)
Filtruj posty
Filtruj według kategorii
Stylizations
Ubrania
Obuwie
Akcesoria
Torebki
Bizuteria
Fryzury
Kosmetyki
Makeup
Paznokcie
Moje dziecko
Mój Mężczyzna
Inspiracje
To i owo