Nowość: Akcje testowe

Cześć Clouders!
Testowanie produktów jest jednym z kluczowych fundamentów na DressCloud i chcemy Wam dzisiaj przedstawić całkowicie nową możliwość testowania produktów poza znanymi swopami.

akcje testowe na dresscloud

Czym jest akcja testowa?

Jest to pojedynczy produkt lub zestaw produktów, które może przetestować więcej niż jedna Clouder. Ilość produktów do testowania będzie zależna od Partnera lub wspólnych ustaleń. Może to być 10, 20, 50 albo nawet więcej.

Jak można brać udział?

Akcje testowe będą umieszczone w zakładce Testowanie i każda akcja będzie miała swoją podstronę gdzie zostaną przedstawione produkty i wszelkie informacje. Aby wziąć udział w akcji testowej musicie tak jak za swopa wymienić swoje kryształki, z różnicą, że nie będzie to w formie niejawnej licytacji, lecz z góry ustalona ilość kryształków przez nas, która będzie zależna od wartości produktów. Nie będą to jednak wysokie kwoty, ponieważ zależy nam aby jak najwięcej Clouders miała możliwość wzięcia udziału.

Wysyłka paczek

Zależnie od typu współpracy akcje testowe będą wysyłane bezpośrednio przez Partnera lub przez nas. W przypadku kiedy my wysyłamy paczki, dojdzie koszt wysyłki, którego połowę bierzemy na siebie. Zależnie od gabarytu np. mała paczka do Paczkomatu wynosi 16zł to koszt wysyłki dla Was będzie wynosił 8zł. Będziemy się oczywiście starać, aby wysyłki były po stronie Partnera i dla Was bezpłatne, ale jeżeli nie będzie takiej możliwości chcemy mimo tego umożliwić Wam testowanie tych produktów i dzielenie się kosztami wysyłki uważamy za najlepsze rozwiązanie. :)

Przebieg akcji testowej

Będziemy zawsze ogłaszać nową akcję testową poprzez baner na stronie głównej oraz w spotach. W danej akcji testowej będzie widoczne odliczanie, które będzie pokazywało od kiedy można brać udział. Chcemy od momentu ogłoszenia do faktycznego rozpoczęcia dać czas aby nikogo nie ominęła możliwość wzięcia udziału. Po zakończeniu odliczania jest zasada "kto pierwszy ten lepszy". Po potwierdzeniu udziału w akcji oraz opłaceniu ewentualnych kosztów wysyłki, Wasz zestaw jest zarezerwowany, co potwierdzi komunikat. Następnie macie na spokojnie czas by wypełnić dane do wysyłki, podobnie jak po wygranym swopie.

Testowanie produktów

Kiedy już otrzymacie paczkę czekamy na:
1. Waszą chmurkę ze zdjęciem paczki (chmurka obowiązkowa)
2. Pojedyncze chmurki z każdym produktem z recenzją

Każda chmurka zostanie dodatkowo nagrodzona 1000 kryształków.
Chmurki należy podpiąć do danej akcji testowej.

Pełny Regulamin zawsze będzie dostępny w zakładce akcji.

Nie, to nie jest swop!

Chcemy jeszcze zaznaczyć, że akcje testowe nie mają nic wspólnego ze swopem. Paczki z akcji testowych nie będą miały charakteru swopa (zapach, naklejki, karteczki itd.), ponieważ chcemy, aby swop i jego otrzymanie pozostało czymś wyjątkowym.

Mamy nadzieję, że znajdzie się wiele chętnych Clouders do testowania, ponieważ pierwsza akcja testowa rusza już niebawem!

Ściskamy mocno,
babsi, ann, kornel & chmurka

Komentarze

albo założ konto i udzielaj się w komentarzach.