Zmiany w testowaniu i prywatności chmurek

Zmiany w testowaniu i prywatności chmurek

Cześć Clouders,
chcemy Wam dzisiaj przedstawić zmiany, które postanowiliśmy wprowadzić. Zaczynamy od zmian w testowaniu.

Cena kryształków za testowanie

Od następnego testowania każde testowanie będzie miało ustaloną minimalną cenę kryształków, którą trzeba wymienić, aby móc wziąć udział. Jednak przez pierwsze 4 dni, licząc od momentu, kiedy można wziąć udział w testowaniu, cena za udział będzie wyższa. Będzie się zaczynać od dwukrotnej minimalnej ceny i obniżać się co 24h o 1/4 minimalnej ceny.

Przykład:
Testowanie rusza dzisiaj o godzinie 21:00 i cena minimalna wynosi 40.000 kryształków. Zatem przez pierwsze 24 godziny udział w testowaniu będzie możliwy za 80.000 kryształków.

  • Jutro o godzinie 21:00 cena za udział w testowaniu obniży się na 70.000 kryształków.
  • Pojutrze o godzinie 21:00 cena za udział w testowaniu obniży się na 60.000 kryształków.
  • Za 3 dni o godzinie 21:00 cena za udział w testowaniu obniży się na 50.000 kryształków.
  • Za 4 dni o godzinie 21:00 cena za udział w testowaniu obniży się na 40.000 kryształków, czyli na cenę minimalną.

Oczywiście dla Clouders z bonusem lojalności, ceny nadal będą automatycznie obniżane.
Chcemy tą zmianą wprowadzić przybliżony charakter jak przy swopach, czyli „daję ile jest mi warte“.
Poniżej zrzut ekranu jak to będzie wyglądać:

Prywatność chmurek

Opcja w ustawieniach "Treści na profilu dla“ zmienia się na "Chmurki widoczne dla“ i jak już nazwa wskazuje, zależenie od wyboru, Wasze chmurki nie będą się już nigdzie wyświetlać dla osób, które nie spełniają ustawionych wymagań (Zarejestrowana, Zaufana). Dotyczy to również wyszukiwarki i nawet wtedy, kiedy osoba, która nie spełnia wymagań wklei bezpośrednio link do chmurki w przeglądarkę. Zostanie ona wtedy przekierowana na stronę z chmurkami.

Wiemy, że ten temat ostatnio wywoływał duże dyskusje na forum i po długich rozmowach i przemyśleniach postanowiliśmy podjąć ten krok, by móc zwiększyć Wasze poczucie bezpieczeństwa na DressCloud. Dużo z Was jest z nami już wiele lat i zdaliśmy sobie sprawę, że jest to coś innego dodawać zdjęcia z twarzą, z partnerem itp. kiedy ma się 20 parę lat i jest się np. studentką, a coś innego kiedy ma się np. wyższe stanowisko w pracy lub pracę publiczną oraz swoją rodzinę i dzieci. Jednak, że Wasze chmurki są dużą pomocą i inspiracją dla kobiet poza DressCloud, wspomniane zmiany nie będą dotyczyć chmurek z Kategorii „Kosmetyki“ oraz chmurek z produktami z testowań. Nie będziemy ukrywać, że dużo kobiet trafia na Wasze recenzje z wyszukiwarek i że ten ruch jest nam potrzebny, aby móc dalej działać i się rozwijać. Ponadto te chmurki muszą być widoczne w testowaniach dla Partnerów, by zobaczyli efekty testowania.

Te zmiany są już aktywne, jednak prosimy pamiętajcie, że zanim chmurki usuną się z wyszukiwarek, może to potrwać nawet kilka miesięcy. Jest to już niestety niezależne od nas.

Życzymy Wam miłego i słonecznego dnia ☀️,
Basia, Ania, Kornel i Chmurka

Komentarze

albo założ konto i udzielaj się w komentarzach.