Królowa DressCloud 2.0

Cześć Clouders!
To już od kwietnia 2017 co miesiąc szukamy Królową DressCloud i za każdym razem jesteśmy zachwyceni Waszą kreatywnością i twórczością. Postanowiliśmy odświeżyć i dopracować trochę zabawę i chcemy Wam dzisiaj przedstawić zmiany, które już będą obowiązywać w tej edycji, czyli Luty 2023. Oprócz odświeżonego wyglądu wprowadziliśmy także kilka zmiań w niektórych etapach, oraz nowy tytuł do zdobycia "Królowa Roku".

infoblog dresscloud

Wybór tematu

Od teraz już nie Clouders z Premium będą dodawać propozycje tematów, lecz Clouders, które co najmniej 3 razy brały udział w Królowej DressCloud.

Nie wybieramy już 7 tematów, tylko wszystkie będą dostępny do głosowanie. Usuniemy jedynie zdublowane tematy oraz jeżeli by zawierały jakieś niestosowne treści.

Możecie oddać 3 głosy na różne tematy zamiast tylko 1.

Clouder, od której temat wygra, otrzyma 2.000 kryształków zamiast 1.000, jeżeli bierze udział w zabawie.

Etap zbierania serduszek

Pierwsze miejsce w głosowaniu serduszkami, przechodzi bezpośrednio do wielkiego finału. Zauważyliśmy, że w większości edycjach Clouder, która wygrała głosowanie zawzyczaj trafiła do finału i często też wygrała. Tym sposobem "zwalnia" się jedno dodatkowe miejsce w pojedynkach i daje większą konkurencję w wielkim finale. Podsumowując, z etapu zbierania serduszek przechodzą do kolejnego etapu miejsca 2-17, a miejsce pierwsze do finału.

Wielki finał

W finale o tytuł będą walczyć Clouders, które wygrały półfinał oraz Clouder, która wygrała etap zbierania serduszek. Można oddać jeden głos na swoją faworytkę.

Nagrody

Widzimy ile pracy i serca wkładacie w swoje zdjęcia, dlatego podnieśliśmy znacznie nagrody w postaci kryształków. Nową tabelkę znajdziecie w zakładce Zasady zabawy

Królowa Roku

Za każdy udział w Królowej DressCloud otrzymacie daną ilość punktów, ich ilość zależy od tego jak daleko zajdziecie w głosowaniach. Pod koniec roku Clouder, która uzbierała najwięcej punktów zostaje Królową Roku i otrzyma wyjątkową odznakę Rok 202X pod moim herbem oraz 20.000 . Aktualny ranking punktów oraz stan Waszych punktów znajdziecie w zakładce Wszystkie królowe.

A mówiąc o odznakach, dodajemy jeszcze jedną nową odznakę. Jest ona przeznaczona dla najbardziej zdeterminowanych Królowych, ponieważ można ją zdobyć jeżeli zostanie się 2 razy pod rząd Królową DressCloud, czyli wygra się swoją walkę o tron! Wygrałam grę o tron.

Wyróżnienie Królowych

Także w zakładce Wszystkie królowe dodaliśmy ściankę honoru dla Królowych z największa ilością kadencji na DressCloud. Kłaniamy się nisko!

Czekamy już niecierpliwe na lutową edycję Królowej DressCloud w nowej odsłonie i na Wasze piękne zdjęcia!

Ściskamy,
babsi, ann, kornel & chmurka

Komentarze

albo założ konto i udzielaj się w komentarzach.