Testujemy produkty CUDO

Przygotowując się małymi krokami do sezonu, kiedy będziemy eksponować nasze piękne i zadbane stopy, rozglądamy się za produktami, które pomogą nam w jak najlepszej prezencji :). Ba! Najlepiej, gdy cały rok olśniewamy zadbanymi stopami. Z pomocą może nam przyjść marka CUDO i ich "najskuteczniejszy sposób na gładkie stopy w kilka sekund" - tarka do stóp Express Pedicure.

Wiadomo są zwolennicy, jak i przeciwnicy mechanicznego zdzierania naskórka, jednak my z chęcią podjęłyśmy się testów :). CUDO oferuje nam dwie opcje opakowaniowe: plastikowe oraz papierowe Paper Edition. Sama tarka jest plastikowa w pięknym, pastelowym miętowym kolorze.

Kobiety Biznesu Monika z Papilio Naturals

  1. Rzeczywiście jak zapewnia producent jest ona bezpieczna, w sposób delikatny ściera zrogowaciały naskórek. Trzeba kontrolować proces w trakcie tarcia, aby nie przedobrzyć :)
  2. Ergonomiczna rączka świetnie leży w dłoni, a sama tarka jest wygięta pod odpowiednim kątem.
  3. Hitem jest pojemniczek na "startą skórę", który po użyciu opłukujemy i voilà! Gotowe :)
  4. Tarka do stóp jest wielorazowego użytku.
  5. Efekt gładkiej skóry jest rzeczywiście natychmiastowy.
ann dresscloud

Ania znana na DressCloud jako ann

Członek Zespołu DressCloud
Wiek: 35lat

Gdy jesteśmy fankami pielęgnujących skarpet do stóp, możemy się skusić na zestaw idealny w postaci powyższej tarki i jednorazowych skarpet nawilżających z mocznikiem 5%. Efekt zadbanych stóp gwarantowany! Opakowanie produktu jest utrzymane w tej samej stylistyce i kolorystyce <3. W środku znajdziemy jedną parę białych skarpet nasączonych esencją z dodatkiem 5% mocznika, 3,5% masła shea i pantenolu. Z pomocą muszą nam przyjść nożyczki, aby móc wsadzić stopy do środka. Sama skarpeta jest wykonana naprawdę bardzo porządnie, trzeba by było się natrudzić, aby ją uszkodzić :). Warto nadmienić, że w środku nasze stópki otuli przyjemna, kremowa esencja. Nie jest ona bardzo płynna co zasługuje na plus. Trzymamy je 20 minut jak zaleca producent, wmasowujemy nadmiar kremu i cieszymy się CUDOwnymi efektami! Zapach jest dosyć intensywny, świeży i przyjemny. Z pewnością umila cały zabieg :). Krem zawarty w nich jest bardzo bogaty, treściwy i cudownie otula skórę stóp.

W moje łapki trafił również produkt do higieny intymnej, a jak wiemy (zarówno kobiety i mężczyźni oczywiście) jest ona bardzo, bardzo ważna! CUDO Intima oferuje nam specjalistyczny, holistyczny żel do tego rodzaju pielęgnacji z zawartością 15% biofermentu i kwasem mlekowym. Ma za zadanie wspierać odbudowę mikrobiomu okolic intymnych w trakcie i po antybiotykoterapii, która jak wiadomo jest mocno ingerująca w nasz organizm. Jest również odpowiedni dla kobiet w ciąży, borykających się z infekcjami oraz dla wszystkich chętnych :). Kolor żelu jest pomarańczowo-brązowy o a'la ziołowym zapachu. Akurat ja jestem jego fanką :).

Konsystencja jest dosyć rzadka, pieni się bardzo delikatnie, więc łatwo jest go spłukać po użyciu. Nie spowodował u mnie żadnych podrażnień, nie powodował pieczenia, a wręcz koił. Bardzo fajny, super delikatny produkt składający się z 99,3% składników naturalnych!

ann dresscloud

Basia znana na DressCloud jako babsi

Współzałożycielka portalu DressCloud
Wiek: 33lata

Hej tu babsi! Zastanawiałam się skąd nazwa CUDO, dlaczego akurat tak pewna i odważna. Dopiero po przetestowaniu produktów już wiem skąd ten wybór. Produkty są CUDOwne! <3 Najbardziej zaskoczyła mnie tarka do stóp, która wygląda dosyć groźnie przez metalowe wypustki/nożyki ścierające zrogowaciały naskórek. Mimo chwilowego zawahania przystąpiłam do delikatnych ruchów na pięcie „góra-dół” i od razu poczułam, że tarka nic groźnego mi nie zrobi, a wręcz przeciwnie! Delikatnie, a zarazem skutecznie ściera suchą skórę. Wystarczy kilka/kilkanaście ruchów by mieć znów gładką skórę! Tarka jest lekka, wygodna w użyciu i zajmuje mało miejsca.

Idealnym dopełnieniem zabiegu są skarpety nawilżające do stóp z mocznikiem 5%. Producent zapewnia o aksamitnie miękkich stopach już po 20min z czym totalnie się zgadzam! Skarpety po wyjęciu z opakowania są połączone ze sobą. Należy rozciąć skarpetki nożyczkami, odciąć górną część ok. 5mm od zgrzewu. Esencja jest tak dobrze rozmieszczona, że nie wypływa ani podczas otwierania, ani w chwili wsadzania stóp i zaklejenia naklejką. Można spokojnie się relaksować bez obawy, że coś wypłynie ze skarpet. Zapach jest absolutnie przepiękny, bardzo wiosenny, pozytywny i kwiatowy. 🌸 Po upływie zalecanego czasu i ściągnięciu skarpetek nadmiar aktywnego kremu wmasowałam w stopy i w nogi aż do kolan (było go tak dużo). Nigdy nie miałam tak miękkich i zadbanych stóp, nawet po wyjściu od kosmetyczki! Na pewno będę wracać do tego kosmetyku!

Ostatnim kosmetykiem, jaki miałam okazję testować z CUDO jest specjalistyczny probiotyczny żel do higieny intymnej o pojemności 50ml. To moja pierwsza styczność z tak malutkim żelem (w ofercie są także większe) i dopiero po dłuższym używaniu przekonałam się o jego ogromnej wydajności. Nie posiada atrakcyjnego komercyjnie koloru ani dodatku zapachowego. Jest bardzo skuteczny, dba o komfort okolic intymnych. Z pewnością zostanie ze mną na długi czas! Zalecany przy infekcjach intymnych oraz w trakcie i po antybiotykoterapii. Bezpieczny dla mikrobiomu pH produktu: 4.3–4.7.

Dziękujemy za możliwość poznania CUDOwnych produktów CUDO! 🤍
babsi i ann

Materiał promocyjny dla marki CUDO

Komentarze

albo założ konto i udzielaj się w komentarzach.