Jestem szczęśliwa bo..

Strona 243 / 1661

Dell
Dell
4.93k6 lat temu

O, i mamy w pracy "tydzień sportowy", ustawili nam na hali rowerki i bieżnie, zbieramy pieniądze na młodzieżowy ośrodek socjoterapii w moim mieście, za każdą godzinę aktywności jest aż 30€! Wszyscy się cieszą, że mogą na chwilę oderwać się od roboty

Lacrimosa
Nieznany profil
4.14k6 lat temu

Kupiłam bransoletkę z kwarców różowych 💖. Co prawda nieco inną, niż chciałam, ale zapłaciłam tylko 3,5 zł i w dodatku nie jest za duża. Przy okazji odkryłam nowy super sklep, co prawda już dziś go dokładnie nie obejrzałam, bo nie chciałam zawracać dziewczynom głowy przed zamknięciem, ale wpadnę tam na chwilę dłużej, jak będę mieć czas.

monikove
monikove
3.99k6 lat temu

Przyszedł mi swop ❤️❤️Jutro się pochwalę, bo mam beznadziejne światło i nie mogę zrobić ładnych zdjęć. I dostałam informację, że wygrałam próbkę od L'Oreal. A i na koniec przyszedł portfel, który zamówiłam dla chłopaka 😍

Sherifka89
Sherifka89
13.16k6 lat temu

znów byłam w lesie, zebrałam 10kg podgrzybków jestem padnięta ale zadowolona

frambuesa
frambuesa
11.66k6 lat temu
Sherifka89 • 6 lat temu
znów byłam w lesie, zebrałam 10kg podgrzybków :D jestem padnięta ale zadowolona :)

aaaa zazdroszcze Ci !

Sherifka89
Sherifka89
13.16k6 lat temu
Sherifka89 • 6 lat temu
znów byłam w lesie, zebrałam 10kg podgrzybków :D jestem padnięta ale zadowolona :)

frambuesa • 6 lat temu
aaaa zazdroszcze Ci ! :serce:

jutro też się wybieram ale wstaje o 6

vianna
vianna
2.51k6 lat temu

Dziś autobus przyjechał spóźniony jedynie 5 minut i o dziwo nie był zatłoczony tak jak zwykle. Mała rzecz, a cieszy

ksanaru
ksanaru
17.66k6 lat temu
Sherifka89 • 6 lat temu
znów byłam w lesie, zebrałam 10kg podgrzybków :D jestem padnięta ale zadowolona :)

frambuesa • 6 lat temu
aaaa zazdroszcze Ci ! :serce:

Sherifka89 • 6 lat temu
jutro też się wybieram ale wstaje o 6 :D

zazdroszczę, ja mam chyba jakąś fobie kleszczową, boje się lasów

paoleandra
Nieznany profil
3.2k6 lat temu

Jutro wybieram się do psiapsi, już nie mogę się doczekać!!!

ksanaru
ksanaru
17.66k6 lat temu
Nieznany profil • 6 lat temu
Jutro wybieram się do psiapsi, już nie mogę się doczekać!!! *.*

@paoleandra a do mnie kiedy ?

Sonrisaa
Nieznany profil
9.81k6 lat temu

udało mi się załatwić na uczelni dziś wszystko co musiałam, myślalam, ze bedzie z tym więcej zachodu

Sherifka89
Sherifka89
13.16k6 lat temu
Sherifka89 • 6 lat temu
znów byłam w lesie, zebrałam 10kg podgrzybków :D jestem padnięta ale zadowolona :)

frambuesa • 6 lat temu
aaaa zazdroszcze Ci ! :serce:

Sherifka89 • 6 lat temu
jutro też się wybieram ale wstaje o 6 :D

ksanaru • 6 lat temu
zazdroszczę, ja mam chyba jakąś fobie kleszczową, boje się lasów

oj ja juz w ty roku miałam ich 6! haha

Syll
Syll
17.75k6 lat temu

Odebrałam wygraną u @mysweet i jestem oczarowana! 😍😍😍 Ogromnie dziękuję!

mysweet
Nieznany profil
7.46k6 lat temu
Syll • 6 lat temu
Odebrałam wygraną u @mysweet i jestem oczarowana! 😍😍😍 Ogromnie dziękuję! :*

@Syll To my dziękujemy! Cieszymy się, że paczuszka Ci się spodobała

Syll
Syll
17.75k6 lat temu
Syll • 6 lat temu
Odebrałam wygraną u @mysweet i jestem oczarowana! 😍😍😍 Ogromnie dziękuję! :*

Nieznany profil • 6 lat temu
@Syll To my dziękujemy! :serce: Cieszymy się, że paczuszka Ci się spodobała :brawo:

Czekam na graczy i będzie grane

Jestem szczęśliwa bo..
Zagmatwana
Nieznany profil
5.69k6 lat temu

Mimo że do 4 października nie ma mojej zmienniczki i pracuje na 2 zmiany chodzę jak mały samochodzik ;d Jedyne co mi się nie zgadza to kasa i będę musiała dołożyć ze swojej kieszeni

Sonrisaa
Nieznany profil
9.81k6 lat temu

Przyszła do mnie OGROMNA paczka z Avonu, już się nie mogę doczekać aż Wam ją pokażę

mysia302
mysia302
12.79k6 lat temu

Zamówiłam sobie 2 pary botków po 49,99 zł

Sesil95
Sesil95
2.86k6 lat temu
mysia302 • 6 lat temu
Zamówiłam sobie 2 pary botków po 49,99 zł :serce:

O gdzie tak tanio zamówiłaś?

Lacrimosa
Nieznany profil
4.14k6 lat temu
Syll • 6 lat temu
Odebrałam wygraną u @mysweet i jestem oczarowana! 😍😍😍 Ogromnie dziękuję! :*

Nieznany profil • 6 lat temu
@Syll To my dziękujemy! :serce: Cieszymy się, że paczuszka Ci się spodobała :brawo:

Syll • 6 lat temu
Czekam na graczy i będzie grane :serce:

Wygląda ślicznie . Aż bym ją sobie chętnie obejrzała na żywo, ze względu na Księcia - bo ja nie gram .

albo dołącz do nas i udzielaj się na forum.