Paczuszki – Christmas Time (Edycja 2020)

mysweet

Razem z Justyną @dastiina chciałybyśmy Was zaprosić na kolejną edycję świątecznych paczuszek na DressCloud

REGULAMIN:
1. Aby wziąć udział w zabawie musisz posiadać status "Zaufana".
2. Twój staż na DressCloud nie może wynosić mniej niż 6 miesięcy. *jednak w przypadku bardzo aktywnych Clouders, które udzielają się w innych akcjach tego typu np. Kalendarz urodzinowy Clouders, zrobimy wyjątek
3. Musisz czynnie brać udział w naszym forum - najlepiej posiadać odznakę "Babble Babble", ale wiemy, że czasami potem nabijacie komentarze na siłę, więc będziemy po prostu patrzeć czy się udzielacie.
4. Musisz regularnie dodawać zdjęcia na swój profil i mieć już na nim minimum 100 chmurek.

KAŻDY, KTO BIERZE UDZIAŁ W AKCJI ZOBOWIĄZUJE SIĘ DO DODANIA ZDJĘCIA PACZUSZKI, KTÓRĄ OTRZYMA OD INNEJ CLOUDERS!

TERMINY:
1. Zgłaszać możemy się do 7 listopada (sobota).
2. Z udziału w paczuszkach możesz zrezygnować bez powodu, pisząc maila na adres: paczuszkichristmastime@o2.pl - NIE PÓŹNIEJ NIŻ DO 6 LISTOPADA!
3. Ogłoszenie par nastąpi 9 listopada pod wieczór. (Lista par zostanie opublikowana w tym wątku, ale szansę na poznanie swojej pary dostaniecie wcześniej Szczegóły wkrótce. A jeśli chodzi o adres i inne szczegóły, to dogadujecie się już same w wiadomościach prywatnych).

ⓊⓌⒶⒼⒶ! Z uwagi na obecną sytuację przyśpieszamy terminy! Zgłoszenia są do dzisiaj tj. 4 listopada do parzystej liczby Clouders. Ogłoszenie par nastąpi 5 listopada.

4. Czas na przygotowanie paczuszek macie do 4 grudnia (piątek) i do 4 grudnia (piątek) wysyłacie na maila (paczuszkichristmastime@o2.pl) zdjęcie swojej paczki wraz z nickiem i preferencjami swojej pary. My akceptujemy paczuszkę i dopiero wtedy, kiedy Wy i Wasza para macie zaakceptowane paczuszki możecie je wysyłać!!! Dlatego prosimy o niepodawanie swojego adresu przed informacją o akceptacji paczek.

Jak ma wyglądać e-mail, który do nas wysyłacie? W treści wpisujemy swój nick oraz nick swojej pary wraz ze skopiowanym formularzem naszej drugiej połówki W załączniku dodajemy zdjęcie - ważne, żeby było wyraźne. Uwzględniamy na nim głównie kosmetyki i gadżety. Nie musimy umieszczać na nim dodatków, dekoracji, czy kartonu. Będziemy mniej więcej patrzeć czy Wasze paczki są stworzone w odpowiedniej kwocie i z uwzględnieniem informacji zawartych w formularzu Waszej pary

Mamy jeszcze prośbę: jak uzgadniacie z parą jakieś warunki, to prosimy, aby taką informację napisać również do nas - np. zwiększenie budżetu itd.

ⓊⓌⒶⒼⒶ! Prosimy o jedno zdjęcie, na którym są wszystkie kosmetyki i gadżety – nie o kolaż z produktami.

W przypadku naszych wątpliwości i osób, które są nowe lub miały jakieś drobne potyczki możemy poprosić o pokazanie np. na zdjęciu z bliska, dat ważności produktów.

Ps. Moja para wysyła paczkę do zatwierdzenia na priv. do Justyny @dastiina, a para Justyny wysyła paczkę do akceptacji do mnie

5. Paczki wysyłamy maksymalnie do 10 grudnia - pamiętajcie, że to okres świąteczny i przewoźnicy często nie nadążają z dostarczaniem paczek na czas!

TWORZENIE PACZUSZKI:

1. Przy tworzeniu paczuszki weź pod uwagę preferencję Twojej pary. Staraj się unikać zapachów, których nie lubi, natomiast dobieraj kosmetyki (itp.) pod jej ulubione zapachy. Pamiętaj też o rodzaju cery Twojej pary! Nie kupuj kosmetyków przeznaczonych do cery suchej, jak osoba, której robisz paczuszkę ma np. mieszaną itp.
2. Pamiętaj o tym, aby odpowiednio zapakować Twoją paczuszkę. W kartonik po butach, kosmetykach itd. Nie musisz kupować nowego pudełka, które dodatkowo narazi Cię na koszty, ale zadbaj o to, aby wszystko wyglądało schludnie W końcu ma to być prezent świąteczny Koniecznie owiń kosmetyki folią bąbelkową lub dodaj styropianowe "chrupki", aby nic nie ucierpiało w trakcie podróży.
3. Skoro to świąteczna edycja to... nie może zabraknąć świątecznego klimatu Pamiętaj o własnoręcznym liście i świątecznym papierze! Do paczki możesz wrzucić np. drewniane zawieszki na choinkę, świąteczne cukierki czy lizaki, a może nawet ciepłe skarpety lub lampki na choinkę? Ty wybierasz co znajdzie się w Twojej paczuszce, ale pamiętaj, żeby zadbać o różnorodność produktów. Nie kupuj kilku maseczek lub pięciu żeli pod prysznic. Postaw na produkty wyszukane specjalnie z myślą o Twojej parze. Gwarantujemy jej zadowolenie

DOBÓR PAR:

Pary będziemy dobierać przede wszystkim na podstawie Waszych preferencji Postaramy się, aby osoba, której będziecie robić paczuszkę miała podobne upodobania co do kolorów, zapachów i innych rzeczy, o których napiszecie w informacjach dodatkowych. Nie zawsze będzie tak, że jest do pary w każdym podrodzaju. Dlatego sprawiedliwiej będzie podobierać pary także pod innymi względami.

• WARIANT STANDARD do 45 zł (+ koszt wysyłki)

• WARIANT PREMIUM do 70 zł (+ koszt wysyłki)
*tylko dla osób, które na DressCloud mają staż powyżej roku, mają na swoim koncie minimum 300 chmurek i biorą aktywny udział w życiu DressCloud

ZGŁOSZENIE:

Wybieram: (podaj wariant paczuszki wraz z przypisaną do niego kwotą)
Możliwość wysyłki za granicę: (TAK/NIE)
Preferowana forma wysyłki: (podaj jaką formą preferujesz wysłać paczkę, napisz jeśli nie masz np. w swojej okolicy paczkomatu lub kiosku Ruchu)
Moją parą była/y już: (podaj nicki Clouders, z którymi byłaś już kiedyś w parze w podobnych akcjach)
Ulubione kolory: (podaj swoje ulubione kolory - możesz też podać te, których nie lubisz)
Ulubione zapachy: (podaj swoje ulubione zapachy - możesz też podać te, których nie lubisz)
Typ cery: (podaj typ swojej cery)
Mam już zapas: (podaj tutaj to, czego masz już za dużo)
Zawsze przygarnę: (podaj tutaj coś, co zawsze przygarniesz i zawsze zużywasz w dużych ilościach)
Informacje dodatkowe: (tutaj jest miejsce na dodanie kilku słów od siebie. Możesz napisać tutaj jaką paczuszkę chętnie stworzysz lub cokolwiek innego, na co nie było miejsca w formularzu)LISTA UCZESTNIKÓW:

WARIANT STANDARD do 45 zł (+ koszt wysyłki)


WARIANT PREMIUM do 70 zł (+ koszt wysyłki)

1. @hangled
2. @mysweet
3. @nazwa001
4. @taktojamarta
5. @bow90
6. @Rymsia
7. @Kurczaczek80
8. @kpoperka
9. @LadyFlower
10. @ann2016
11. @niebowa
12. @aporanek
13. @ralpf
14. @domkapodomka
15. @sjemaziomq
16. @ILKA021
17. @dastiina
18. @Alicja95
19. @marcel066
20. @Malinowa92
21. @Kaamaa (wysyłka do Niemiec)
22. @arxbella
23. @icecold (wysyłka do UK)
24. @OrzechOwa235
25. @pizamka94
26. @vivix
27. @wenkka
28. @sailor
29. @Syll
30. @Kosti
31. @Nurbanu19
32. @NowWhat
33. @anap493
34. @kruszynka0
35. @Kicia124
36. @Dell
37. @doolary12
38. @smerfetka3
39. @ViolaBujak
40. @dreams1919

PARY:

@hangled ✔ + @icecold ✔ (wysyłka do UK) ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@mysweet ✔ + @LadyFlower ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@nazwa001 ✔ + @wenkka ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@taktojamarta ✔ + @aporanek ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@bow90 ✔ + @sailor ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@Rymsia ✔ + @vivix ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@Kurczaczek80 ✔ + @sjemaziomq ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@kpoperka ✔ + @arxbella ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@ann2016 ✔ + @kruszynka0 ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@niebowa ✔ + @Malinowa92 ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@ralpf ✔ + @smerfetka3 ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@domkapodomka ✔ + @pizamka94 ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@ILKA021 ✔ + @NowWhat ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@dastiina ✔ + @Kaamaa ✔ (wysyłka do Niemiec) 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@Alicja95 ✔ + @marcel066 ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@OrzechOwa235 ✔ + @Syll ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@Kosti ✔ + @Dell ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@Nurbanu19 ✔ + @anap493 ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@Kicia124 ✔ + @doolary12 ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@dreams1919 ✔ + @ViolaBujak ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆPrzykładowe paczuszki:

Paczuszki – Christmas Time (Edycja 2020) Paczuszki – Christmas Time (Edycja 2020)
Madzia0013

Chciałabym się upewnić czy mogę wziąć udział w zabawie @mysweet Jest szansa?

Dell

Codziennie mam coraz silniejsze przekonanie, że muszę wziąć udział W sumie zużywanie zapisów idzie mi całkiem nieźle... 🤔

mysweet
Dell • 2 miesiące temu
Codziennie mam coraz silniejsze przekonanie, że muszę wziąć udział :D W sumie zużywanie zapisów idzie mi całkiem nieźle... 🤔

@Dell Bo musisz! Nie no żartuję, na spokojnie przemyśl. Czasu jest jeszcze sporo

mysweet
Madzia0013 • 2 miesiące temu
Chciałabym się upewnić czy mogę wziąć udział w zabawie :) @mysweet Jest szansa?

@Madzia0013 W Twoim przypadku również mam dylemat Znowu znikoma aktywność. Dwie chmurki 15 dni i 17 dni temu, a następna już 4 miesiące temu. Też nie pamiętam, żebym widziała Cię na forum. Ja raczej jestem na nie, ale poczekam na decyzję Justyny, żeby móc Ci przekazać naszą ostateczną decyzję

arxbella

@mysweet mam pytanie co do udziału w wariancie premium, bo z bólem serca przyznaję że moja aktywność w ostatnich miesiącach spadła szczególnie na forum?

mysweet
arxbella • 2 miesiące temu
@mysweet mam pytanie co do udziału w wariancie premium, bo z bólem serca przyznaję że moja aktywność w ostatnich miesiącach spadła szczególnie na forum?

@arxbella Pewnie, że możesz wziąć udział i wybrać ten wariant Pamiętajcie, że patrzymy ogólnie na Waszą aktywność tj. czy kojarzymy Was z forum, czy wrzucacie chmurki itd. Nawet jak ktoś odpuścił sobie w październiku, to jeśli był aktywny wcześniej, my naprawdę nie robimy problemu Zapraszamy do zapisu

mysweet

Dziewczyny, nam naprawdę jest przykro Wam odmawiać i wiemy jak możecie się czuć, kiedy nie możecie wziąć udziału w akcji Wierzę jednak, że trochę nas rozumiecie. Tutaj w grę wchodzą pieniądze. Niejednokrotnie specjalnie odłożone na ten cel. Tutaj w grę wchodzi też magia świąt Nie chcemy, żeby ktoś nagle został bez pary, bo kontakt z parą się urywa. W poprzednich edycjach też było trochę zamieszania - zawsze trzeba się z tym liczyć, ale dlatego regulamin jest jaki jest, żeby takich sytuacji było jak najmniej. Clouders są najwspanialsze na świecie Ale zawsze musimy mieć tę odrobinę ograniczonego zaufania. W końcu znamy się tylko przez Internet. Bierzemy odpowiedzialność za akcję i musimy przestrzegać zasad, które były ustalone już od samego początku pojawienia się na DressCloud jakiejkolwiek akcji. Mam nadzieję, że nie jesteście na nas złe i nie wyzywacie nas w zaciszu swojego domu. Po prostu każda z nas na udział w akcji musi też zapracować swoją aktywnością. Wspominam to chyba za każdym razem, ale wspomnę jeszcze raz. Nawet jak ktoś sobie odpuścił ostatni miesiąc, to ma szansę wziąć udział w akcji. Patrzymy na to czy Was kojarzymy z forum, czy dodajecie chmurki, czy bierzecie udział w innych akcjach na DressCloud np. kalendarz urodzinowy albo np. Królowa DressCloud. To dla nas wszystko aktywność Naprawdę nie trzeba siedzieć na DressCloud 24 na dobę, żeby wziąć udział w akcji czy dodawać codziennie chmurki.

arxbella
arxbella • 2 miesiące temu
@mysweet mam pytanie co do udziału w wariancie premium, bo z bólem serca przyznaję że moja aktywność w ostatnich miesiącach spadła szczególnie na forum?

mysweet • 2 miesiące temu
@arxbella Pewnie, że możesz wziąć udział i wybrać ten wariant :serce: Pamiętajcie, że patrzymy ogólnie na Waszą aktywność tj. czy kojarzymy Was z forum, czy wrzucacie chmurki itd. Nawet jak ktoś odpuścił sobie w październiku, to jeśli był aktywny wcześniej, my naprawdę nie robimy problemu :kwiatek: Zapraszamy do zapisu :serce:

Wolałam zapytać dla pewności, zaraz biorę się za formularz

arxbella

Wybieram: Premium do 70 zł (+ koszt wysyłki) ( nie mam najmniejszego problemu zwiększyć budżet do 100 zł)
Możliwość wysyłki za granicę: NIE
Preferowana forma wysyłki: Paczkomat
Moją parą była/y już: @rena442
Ulubione kolory: czarny, butelkowa zieleń, pudrowy róż i musztardowy. Nie lubię żywego żółtego, niebieskiego.
Ulubione zapachy: Wszystkie kojarzące się ze świętami, czyli iglaki, cynamon, goździki itp. Uwielbiam też zapach kokosa, jesiennych liści. Nie przepadam za to za zbyt cukrowymi i mocno kwiatowymi zapachami.
Typ cery: mieszana
Mam już zapas: Mam dość spore zapasy większości pielęgnacji do ciała, włosów i twarzy. Odpada też kolorówka bo w tym tonę. Odpadają także rzeczy do kąpieli oraz kosmetyki Avon/Oriflame itp, oraz perfumy i mgiełki. Nie chce dostawać też skarpetek.
Zawsze przygarnę: Chętnie przygarnę serum do twarzy, kremy pod oczy, woski do kominka.
Informacje dodatkowe: Uwielbiam Harrego Pottera, Rick & Morty, Przyjaciół i Wiedźmina, więc jakimś gadżety z postaciami są mile widziane. Nie mam kalendarza na 2021, a wiem że będę miała dużo planowania ( wolę te w formacie A5, czyli takim jak zeszyt). Wolałabym dostać w tym roku paczkę typowo gadżetową, ze względu na zbyt duże kosmetyczne zapasy, ale nie mam najmniejszego problemu żeby zrobić paczkę w pełni kosmetyczną. Nie pijam kawy, nie jem słodyczy, więc wolałabym ich nie dostać w paczce, ale nie pogardzę ciekawymi herbatkami (zaparzacz do herbatki mam, ale z jakimś fajnym świątecznym motywem nie pogardzę). Czytam sporo książek, ale nie chciałabym ich dostawać, wolę mniejsze gadżety do nich np. zakładki. Dla mnie święta mogą być cały rok, więc wszelkie świąteczne gadżety w postaci kubków itp. jak najbardziej na tak, ale nie ozdoby świąteczne. Nie chcę też kalendarzy, naklejek, długopisów itp. Zaczęłam kilka miesięcy temu przygodę z hybrydami, dlatego nie chce zwykłych lakierów, ale chętnie przygarnę ozdoby do nich.

doolary12

Może i ja się zapisze

mysweet
doolary12 • 2 miesiące temu
Może i ja się zapisze :?:?

@doolary12 Zapraszamy

icecold

Też będę troszkę wybredna, bo mam nadal ogromne zapasy

Wybieram: Wariant Premium (do 70zł +przesyłka)
Możliwość wysyłki za granicę: TAK (sama mieszkam w UK)
Preferowana forma wysyłki: ja wysyłam DPD , bo Royal Mail przyjmuje paczki tylko do 2 kg. Moja paczuszka może być wysłana do UK ale nie musi, mogę podać adres do mojej Mamy w PL (i wtedy tylko Poczta Polska). Mama prześle mi paczkę do UK, tylko wtedy będę mogła wrzucić zdjęcie w późniejszym terminie (w okolicach świąt).
Moją parą była już: @mysweet

Ulubione kolory: pozytywne , pastelowe

Ulubione zapachy: lubię owocowe zapachy (oprócz banana), świeże lub słodkie, lubię zapach bzu, ale nie lubię ciężkich i dusznych zapachów, lubię zapach drzewa sandałowego , nie lubię zapachu mięty i lawendy w kosmetykach

Typ cery: sucha/wrażliwa

Mam już zapas: mam ogromne zapasy, dlatego wolałabym NIE dostać: żeli pod prysznic, szamponów i odżywek do włosów, olejków do włosów, pomadek ochronnych do ust, kremów do twarzy, serum do twarzy, kremów pod oczy, płynów micelarnych, peelingów do ciała, płynów do higieny intymnej, niestety maseczek też mam ogrom (ewentualnie jedną lub dwie jakieś ciekawe mogę przygarnąć). Poza tym nie używam mydeł w kostce, mgiełek do ciała, lakierów do paznokci, próbek, nie maluję się , więc kolorówka też odpada

Zawsze przygarnę: wcierkę do włosów (np Banfi), peeling do ust, peeling do twarzy, płatki pod oczy, kremy do rąk (nawet więcej niż jeden, bo dużo używam), wszelkie kule, sole, perełki, pudry do kąpieli, żel do golenia (np Balea), mydło w płynie, odżywczy krem do stóp, żel do mycia twarzy, balsam do ciała o naturalnym zapachu

Informacje dodatkowe: Wolę paczuszkę typowo kosmetyczną z niewielką ilością dodatków niekosmetycznych, nie lubię nieużytecznych przedmiotów. W sumie to ucieszyłby mnie jakiś fajny świąteczny kubek o większej pojemności, bo akurat nie mam żadnego świątecznego kubka. Nie przepadam za słodyczami, nie jadam kiśli, budyniów itp, nie lubię kawy, herbatę piję najczęściej zwykłą z miodem. Mam kalendarz na 2021 już i nie potrzebuję notesów, karteczek, długopisów itp. Nie używam wosków, świeczek mam dużo. Z biżuterii noszę tylko kolczyki, ale tylko drobne. Lubię naklejki. Skarpetki i kapcie już mam, nie noszę szalików, czapek, rękawiczek (zima w UK jest raczej łagodna). Kosmetyczek mam pełno.

Mieszkam w UK, więc najbardziej ucieszą mnie kosmetyki, które są niedostępne w UK . Takie marki jak Garnier, L'Oreal, Dove, Avon itp mam w UK, więc za nie podziękuję . Nie lubię marki Cien i BeBeauty

@dastiina a ja powiedziałam B

dastiina
icecold • 2 miesiące temu
Też będę troszkę wybredna, bo mam nadal ogromne zapasy Wybieram: Wariant Premium (do 70zł +przesyłka) Możliwość wysyłki za granicę: TAK (sama mieszkam w UK) Preferowana forma wysyłki: ja wysyłam DPD , bo Royal Mail przyjmuje paczki tylko do 2 kg. Moja paczuszka może być wysłana do UK ale nie musi, mogę podać adres do mojej Mamy w PL (i wtedy tylko Poczta Polska). Mama prześle mi paczkę do UK, tylko wtedy będę mogła wrzucić zdjęcie w późniejszym terminie (w okolicach świąt). Moją parą była już: @mysweet Ulubione kolory: pozytywne , pastelowe Ulubione zapachy: lubię owocowe zapachy (oprócz banana), świeże lub słodkie, lubię zapach bzu, ale nie lubię ciężkich i dusznych zapachów, lubię zapach drzewa sandałowego , nie lubię zapachu mięty i lawendy w kosmetykach Typ cery: sucha/wrażliwa Mam już zapas: mam ogromne zapasy, dlatego wolałabym NIE dostać: żeli pod prysznic, szamponów i odżywek do włosów, olejków do włosów, pomadek ochronnych do ust, kremów do twarzy, serum do twarzy, kremów pod oczy, płynów micelarnych, peelingów do ciała, płynów do higieny intymnej, niestety maseczek też mam ogrom (ewentualnie jedną lub dwie jakieś ciekawe mogę przygarnąć). Poza tym nie używam mydeł w kostce, mgiełek do ciała, lakierów do paznokci, próbek, nie maluję się , więc kolorówka też odpada Zawsze przygarnę: wcierkę do włosów (np Banfi), peeling do ust, peeling do twarzy, płatki pod oczy, kremy do rąk (nawet więcej niż jeden, bo dużo używam), wszelkie kule, sole, perełki, pudry do kąpieli, żel do golenia (np Balea), mydło w płynie, odżywczy krem do stóp, żel do mycia twarzy, balsam do ciała o naturalnym zapachu Informacje dodatkowe: Wolę paczuszkę typowo kosmetyczną z niewielką ilością dodatków niekosmetycznych, nie lubię nieużytecznych przedmiotów. W sumie to ucieszyłby mnie jakiś fajny świąteczny kubek o większej pojemności, bo akurat nie mam żadnego świątecznego kubka. Nie przepadam za słodyczami, nie jadam kiśli, budyniów itp, nie lubię kawy, herbatę piję najczęściej zwykłą z miodem. Mam kalendarz na 2021 już i nie potrzebuję notesów, karteczek, długopisów itp. Nie używam wosków, świeczek mam dużo. Z biżuterii noszę tylko kolczyki, ale tylko drobne. Lubię naklejki. Skarpetki i kapcie już mam, nie noszę szalików, czapek, rękawiczek (zima w UK jest raczej łagodna). Kosmetyczek mam pełno. Mieszkam w UK, więc najbardziej ucieszą mnie kosmetyki, które są niedostępne w UK . Takie marki jak Garnier, L'Oreal, Dove, Avon itp mam w UK, więc za nie podziękuję . Nie lubię marki Cien i BeBeauty @dastiina a ja powiedziałam B :D:D

Super ❤️

dastiina

Nie chcemy nikogo wykluczać z akcji, ale liczy się aktywność i to jak angażujecie się w "życie DC" chodzi tu o chmurkowanie lub chociaż forum i inne akcje wymiankowe na DC. Myślę, że jeśli zgodziły byśmy się na udział @Madzia0013 to @margaret19 byłaby mocno pokrzywdzona. Zapraszamy Dziewczyny w przyszłym roku i wierzymy, że będziecie bardziej aktywne! ❤️ Mam nadzieję, że nas zrozumiecie!

OrzechOwa235

ZGŁOSZENIE:
Wybieram: Wariant PREMIUM 70 zł +koszt wysyłki

Możliwość wysyłki za granicę: NIE

Preferowana forma wysyłki: Paczkomat ewentualnie kiosk ruchu

Moją parą była już: @Myszowata

Ulubione kolory: nudziaki, pudrowy róż, szary, błękitny, nie lubię tylko nocnych kolorów jak żółty, pomarańczowy

Ulubione zapachy: kocham zapachy owocowe, najbardziej banan i kokos, lubię też zapachy słodkie i kwiatowe

Typ cery: tłusta ze skłonnością do wyprysków

Mam już zapas: żeli pod prysznic, szamponów i odżywek do włosów, tuszy do rzęs i pomadek nawilżających

Zawsze przygarnę: różnego rodzaju peelingi do twarzy i ciała, maseczki, toniki, książki najlepiej kryminalne (te mogą być używane), świece i woski

Informacje dodatkowe: nie używam zwykłych lakierów do paznokci, tylko hybrydy. Mam uczulenie na sztuczną biżuterię, nie posiadam wanny więc wszelkie umilacze kąpieli odpadają. Nie lubię zbędnych figurek które zbierają masę kurzu. Jeśli zechcesz mnie obdarować w skarpety to rozmiar 37. Bardzo lubię też robótki ręczne

Myszowata
OrzechOwa235 • 2 miesiące temu
ZGŁOSZENIE: Wybieram: Wariant PREMIUM 70 zł +koszt wysyłki Możliwość wysyłki za granicę: NIE Preferowana forma wysyłki: Paczkomat ewentualnie kiosk ruchu Moją parą była już: @Myszowata Ulubione kolory: nudziaki, pudrowy róż, szary, błękitny, nie lubię tylko nocnych kolorów jak żółty, pomarańczowy Ulubione zapachy: kocham zapachy owocowe, najbardziej banan i kokos, lubię też zapachy słodkie i kwiatowe Typ cery: tłusta ze skłonnością do wyprysków Mam już zapas: żeli pod prysznic, szamponów i odżywek do włosów, tuszy do rzęs i pomadek nawilżających Zawsze przygarnę: różnego rodzaju peelingi do twarzy i ciała, maseczki, toniki, książki najlepiej kryminalne (te mogą być używane), świece i woski Informacje dodatkowe: nie używam zwykłych lakierów do paznokci, tylko hybrydy. Mam uczulenie na sztuczną biżuterię, nie posiadam wanny więc wszelkie umilacze kąpieli odpadają. Nie lubię zbędnych figurek które zbierają masę kurzu. Jeśli zechcesz mnie obdarować w skarpety to rozmiar 37. Bardzo lubię też robótki ręczne :)

Kochana na mnie nie trafisz nie biorę udziału 😉

Malinowa92
OrzechOwa235 • 2 miesiące temu
ZGŁOSZENIE: Wybieram: Wariant PREMIUM 70 zł +koszt wysyłki Możliwość wysyłki za granicę: NIE Preferowana forma wysyłki: Paczkomat ewentualnie kiosk ruchu Moją parą była już: @Myszowata Ulubione kolory: nudziaki, pudrowy róż, szary, błękitny, nie lubię tylko nocnych kolorów jak żółty, pomarańczowy Ulubione zapachy: kocham zapachy owocowe, najbardziej banan i kokos, lubię też zapachy słodkie i kwiatowe Typ cery: tłusta ze skłonnością do wyprysków Mam już zapas: żeli pod prysznic, szamponów i odżywek do włosów, tuszy do rzęs i pomadek nawilżających Zawsze przygarnę: różnego rodzaju peelingi do twarzy i ciała, maseczki, toniki, książki najlepiej kryminalne (te mogą być używane), świece i woski Informacje dodatkowe: nie używam zwykłych lakierów do paznokci, tylko hybrydy. Mam uczulenie na sztuczną biżuterię, nie posiadam wanny więc wszelkie umilacze kąpieli odpadają. Nie lubię zbędnych figurek które zbierają masę kurzu. Jeśli zechcesz mnie obdarować w skarpety to rozmiar 37. Bardzo lubię też robótki ręczne :)

Myszowata • 2 miesiące temu
Kochana na mnie nie trafisz nie biorę udziału 😉

Ale tu chodzi o to, żeby po prostu napisać z kim się było już parą, nieważne czy ta osoba bierze udział w tym roku, czy nie, Bardziej chodzi o informacje

mysweet
OrzechOwa235 • 2 miesiące temu
ZGŁOSZENIE: Wybieram: Wariant PREMIUM 70 zł +koszt wysyłki Możliwość wysyłki za granicę: NIE Preferowana forma wysyłki: Paczkomat ewentualnie kiosk ruchu Moją parą była już: @Myszowata Ulubione kolory: nudziaki, pudrowy róż, szary, błękitny, nie lubię tylko nocnych kolorów jak żółty, pomarańczowy Ulubione zapachy: kocham zapachy owocowe, najbardziej banan i kokos, lubię też zapachy słodkie i kwiatowe Typ cery: tłusta ze skłonnością do wyprysków Mam już zapas: żeli pod prysznic, szamponów i odżywek do włosów, tuszy do rzęs i pomadek nawilżających Zawsze przygarnę: różnego rodzaju peelingi do twarzy i ciała, maseczki, toniki, książki najlepiej kryminalne (te mogą być używane), świece i woski Informacje dodatkowe: nie używam zwykłych lakierów do paznokci, tylko hybrydy. Mam uczulenie na sztuczną biżuterię, nie posiadam wanny więc wszelkie umilacze kąpieli odpadają. Nie lubię zbędnych figurek które zbierają masę kurzu. Jeśli zechcesz mnie obdarować w skarpety to rozmiar 37. Bardzo lubię też robótki ręczne :)

Myszowata • 2 miesiące temu
Kochana na mnie nie trafisz nie biorę udziału 😉

Malinowa92 • 2 miesiące temu
Ale tu chodzi o to, żeby po prostu napisać z kim się było już parą, nieważne czy ta osoba bierze udział w tym roku, czy nie, Bardziej chodzi o informacje ;)

Dokładnie tak jak pisze kochana @Malinowa92 My dzięki temu wiemy czy brałyście już udział w wymianowych paczuszkach i z kim byłyście w parze - żeby Was połączyć z nową osobą Ta osoba nie musi brać teraz udziału.

pizamka94

Wybieram: premium do 70 zł + kw ( jeśli nie będzie pary do paczek tańszych, to mogę się dostosować)

Możliwość wysyłki za granicę: NIE

Preferowana forma wysyłki: paczkomat i poczta polska

Moją parą była już: @Natosu

Ulubione kolory: bordo, butelkowa zieleń, złoto, srebro

Ulubione zapachy: świeże, owocowe, kwiatowe ( nie lubię zapachu wanilii, goździków)

Typ cery: tłusta ze skłonnością do niedoskonałości

Mam już zapas: szamponów i odżywek do włosów, kosmetyków do makijażu, nie używam wosku do kominków, posiadam chyba milion kubków

Zawsze przygarnę: piankę/żel do demakijażu twarzy i oczu, olejek/żel pod prysznic w ładnym zapachu, ładną filiżankę ze spodkiem do kawki

Informacje dodatkowe: nie mam wanny, kawę pijam tylko z ekspresu, uwielbiam herbaty liściaste ( szczególnie owocowe ale nie znoszę rooibos), ograniczam słodycze ale tym od kinder nigdy nie odmawiam, mam już kalendarz na przyszły rok i duży zaparzacz do kawy/herbaty.

Chętnie zrobię paczkę odbiegającą od moich preferencji np. z kosmetykami do makijażu czy ciężkimi, świątecznymi zapachami, jestem otwarta na preferencje inne niż moje

vivix

Wybieram: WARIANT PREMIUM do 70 zł
Możliwość wysyłki za granicę: NIE
Preferowana forma wysyłki: najchętniej paczkomat.
Moją parą była/y już: @ankaraax, @nazwa001, @madziek1, @doolary12
Ulubione kolory: niebieski, biały, bordo.
Ulubione zapachy: owocowe (szczególnie pomarańcza, brzoskwinia, mandarynka, wiśnia).
Typ cery: mieszana.
Mam już zapas: herbaty, kubków, maseczek, balsamów, pomadek do ust, świątecznych skarpetek, świeczek, dezodorantów, mydeł więc za nie podziękuję.
Zawsze przygarnę: wszelkie umilacze do kąpieli, żele pod prysznic, peelingi.
Informacje dodatkowe: Kolory nie mają dla mnie tak naprawdę większego znaczenia.
Uwielbiam wszystko co do wanny (sole, kule, pastylki itp.) więc na pewno uciesze się z dużej ilości kąpielowych umilaczy.
Naklejki wodne z motywem kwiatków lub świątecznym mile widziane.
Lubię motywy kwiatowe.
Lubię kryminały oraz wszelkie romansidła.
Ucieszę się z jakichś drobiazgów do zdjęć.
Nie potrzebuje kolorówki, ewentualnie może być matowa pomadka (byle nie fioletowa).
Nie potrzebuję ozdób choinkowych, biżuterii i kremów do rąk, stóp, mgielek do ciała, mydła w kostce. Kalendarza, notesiki też odpadają.
Nie lubię zapachów cytrusowych i lawendy.
Nie pale wosków.
Nie chciałabym czegoś co kurzyłoby się na półce.
Do włosów używam sprawdzonego szamponu oraz olejków. Mile widziany jednak zawsze jest jedwab.
Jestem uczulona na kosmetyki Ziaja.
Nie jem budynki, kisielu, galaretki itp.
Mam sprawdzony krem do twarzy.
Ze słodyczy preferuje jedynie cukierki Bounty, twix, mars.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 55

albo założ konto i udzielaj się na forum.