Paczuszki – Christmas Time (Edycja 2020)

mysweet

Razem z Justyną @dastiina chciałybyśmy Was zaprosić na kolejną edycję świątecznych paczuszek na DressCloud

REGULAMIN:
1. Aby wziąć udział w zabawie musisz posiadać status "Zaufana".
2. Twój staż na DressCloud nie może wynosić mniej niż 6 miesięcy. *jednak w przypadku bardzo aktywnych Clouders, które udzielają się w innych akcjach tego typu np. Kalendarz urodzinowy Clouders, zrobimy wyjątek
3. Musisz czynnie brać udział w naszym forum - najlepiej posiadać odznakę "Babble Babble", ale wiemy, że czasami potem nabijacie komentarze na siłę, więc będziemy po prostu patrzeć czy się udzielacie.
4. Musisz regularnie dodawać zdjęcia na swój profil i mieć już na nim minimum 100 chmurek.

KAŻDY, KTO BIERZE UDZIAŁ W AKCJI ZOBOWIĄZUJE SIĘ DO DODANIA ZDJĘCIA PACZUSZKI, KTÓRĄ OTRZYMA OD INNEJ CLOUDERS!

TERMINY:
1. Zgłaszać możemy się do 7 listopada (sobota).
2. Z udziału w paczuszkach możesz zrezygnować bez powodu, pisząc maila na adres: paczuszkichristmastime@o2.pl - NIE PÓŹNIEJ NIŻ DO 6 LISTOPADA!
3. Ogłoszenie par nastąpi 9 listopada pod wieczór. (Lista par zostanie opublikowana w tym wątku, ale szansę na poznanie swojej pary dostaniecie wcześniej Szczegóły wkrótce. A jeśli chodzi o adres i inne szczegóły, to dogadujecie się już same w wiadomościach prywatnych).

ⓊⓌⒶⒼⒶ! Z uwagi na obecną sytuację przyśpieszamy terminy! Zgłoszenia są do dzisiaj tj. 4 listopada do parzystej liczby Clouders. Ogłoszenie par nastąpi 5 listopada.

4. Czas na przygotowanie paczuszek macie do 4 grudnia (piątek) i do 4 grudnia (piątek) wysyłacie na maila (paczuszkichristmastime@o2.pl) zdjęcie swojej paczki wraz z nickiem i preferencjami swojej pary. My akceptujemy paczuszkę i dopiero wtedy, kiedy Wy i Wasza para macie zaakceptowane paczuszki możecie je wysyłać!!! Dlatego prosimy o niepodawanie swojego adresu przed informacją o akceptacji paczek.

Jak ma wyglądać e-mail, który do nas wysyłacie? W treści wpisujemy swój nick oraz nick swojej pary wraz ze skopiowanym formularzem naszej drugiej połówki W załączniku dodajemy zdjęcie - ważne, żeby było wyraźne. Uwzględniamy na nim głównie kosmetyki i gadżety. Nie musimy umieszczać na nim dodatków, dekoracji, czy kartonu. Będziemy mniej więcej patrzeć czy Wasze paczki są stworzone w odpowiedniej kwocie i z uwzględnieniem informacji zawartych w formularzu Waszej pary

Mamy jeszcze prośbę: jak uzgadniacie z parą jakieś warunki, to prosimy, aby taką informację napisać również do nas - np. zwiększenie budżetu itd.

ⓊⓌⒶⒼⒶ! Prosimy o jedno zdjęcie, na którym są wszystkie kosmetyki i gadżety – nie o kolaż z produktami.

W przypadku naszych wątpliwości i osób, które są nowe lub miały jakieś drobne potyczki możemy poprosić o pokazanie np. na zdjęciu z bliska, dat ważności produktów.

Ps. Moja para wysyła paczkę do zatwierdzenia na priv. do Justyny @dastiina, a para Justyny wysyła paczkę do akceptacji do mnie

5. Paczki wysyłamy maksymalnie do 10 grudnia - pamiętajcie, że to okres świąteczny i przewoźnicy często nie nadążają z dostarczaniem paczek na czas!

TWORZENIE PACZUSZKI:

1. Przy tworzeniu paczuszki weź pod uwagę preferencję Twojej pary. Staraj się unikać zapachów, których nie lubi, natomiast dobieraj kosmetyki (itp.) pod jej ulubione zapachy. Pamiętaj też o rodzaju cery Twojej pary! Nie kupuj kosmetyków przeznaczonych do cery suchej, jak osoba, której robisz paczuszkę ma np. mieszaną itp.
2. Pamiętaj o tym, aby odpowiednio zapakować Twoją paczuszkę. W kartonik po butach, kosmetykach itd. Nie musisz kupować nowego pudełka, które dodatkowo narazi Cię na koszty, ale zadbaj o to, aby wszystko wyglądało schludnie W końcu ma to być prezent świąteczny Koniecznie owiń kosmetyki folią bąbelkową lub dodaj styropianowe "chrupki", aby nic nie ucierpiało w trakcie podróży.
3. Skoro to świąteczna edycja to... nie może zabraknąć świątecznego klimatu Pamiętaj o własnoręcznym liście i świątecznym papierze! Do paczki możesz wrzucić np. drewniane zawieszki na choinkę, świąteczne cukierki czy lizaki, a może nawet ciepłe skarpety lub lampki na choinkę? Ty wybierasz co znajdzie się w Twojej paczuszce, ale pamiętaj, żeby zadbać o różnorodność produktów. Nie kupuj kilku maseczek lub pięciu żeli pod prysznic. Postaw na produkty wyszukane specjalnie z myślą o Twojej parze. Gwarantujemy jej zadowolenie

DOBÓR PAR:

Pary będziemy dobierać przede wszystkim na podstawie Waszych preferencji Postaramy się, aby osoba, której będziecie robić paczuszkę miała podobne upodobania co do kolorów, zapachów i innych rzeczy, o których napiszecie w informacjach dodatkowych. Nie zawsze będzie tak, że jest do pary w każdym podrodzaju. Dlatego sprawiedliwiej będzie podobierać pary także pod innymi względami.

• WARIANT STANDARD do 45 zł (+ koszt wysyłki)

• WARIANT PREMIUM do 70 zł (+ koszt wysyłki)
*tylko dla osób, które na DressCloud mają staż powyżej roku, mają na swoim koncie minimum 300 chmurek i biorą aktywny udział w życiu DressCloud

ZGŁOSZENIE:

Wybieram: (podaj wariant paczuszki wraz z przypisaną do niego kwotą)
Możliwość wysyłki za granicę: (TAK/NIE)
Preferowana forma wysyłki: (podaj jaką formą preferujesz wysłać paczkę, napisz jeśli nie masz np. w swojej okolicy paczkomatu lub kiosku Ruchu)
Moją parą była/y już: (podaj nicki Clouders, z którymi byłaś już kiedyś w parze w podobnych akcjach)
Ulubione kolory: (podaj swoje ulubione kolory - możesz też podać te, których nie lubisz)
Ulubione zapachy: (podaj swoje ulubione zapachy - możesz też podać te, których nie lubisz)
Typ cery: (podaj typ swojej cery)
Mam już zapas: (podaj tutaj to, czego masz już za dużo)
Zawsze przygarnę: (podaj tutaj coś, co zawsze przygarniesz i zawsze zużywasz w dużych ilościach)
Informacje dodatkowe: (tutaj jest miejsce na dodanie kilku słów od siebie. Możesz napisać tutaj jaką paczuszkę chętnie stworzysz lub cokolwiek innego, na co nie było miejsca w formularzu)LISTA UCZESTNIKÓW:

WARIANT STANDARD do 45 zł (+ koszt wysyłki)


WARIANT PREMIUM do 70 zł (+ koszt wysyłki)

1. @hangled
2. @mysweet
3. @nazwa001
4. @taktojamarta
5. @bow90
6. @Rymsia
7. @Kurczaczek80
8. @kpoperka
9. @LadyFlower
10. @ann2016
11. @niebowa
12. @aporanek
13. @ralpf
14. @domkapodomka
15. @sjemaziomq
16. @ILKA021
17. @dastiina
18. @Alicja95
19. @marcel066
20. @Malinowa92
21. @Kaamaa (wysyłka do Niemiec)
22. @arxbella
23. @icecold (wysyłka do UK)
24. @OrzechOwa235
25. @pizamka94
26. @vivix
27. @wenkka
28. @sailor
29. @Syll
30. @Kosti
31. @Nurbanu19
32. @NowWhat
33. @anap493
34. @kruszynka0
35. @Kicia124
36. @Dell
37. @doolary12
38. @smerfetka3
39. @ViolaBujak
40. @dreams1919

PARY:

@hangled ✔ + @icecold ✔ (wysyłka do UK) ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@mysweet ✔ + @LadyFlower ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@nazwa001 ✔ + @wenkka ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@taktojamarta ✔ + @aporanek ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@bow90 ✔ + @sailor ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@Rymsia ✔ + @vivix ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@Kurczaczek80 ✔ + @sjemaziomq ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@kpoperka ✔ + @arxbella ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@ann2016 ✔ + @kruszynka0 ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@niebowa ✔ + @Malinowa92 ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@ralpf ✔ + @smerfetka3 ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@domkapodomka ✔ + @pizamka94 ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@ILKA021 ✔ + @NowWhat ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@dastiina ✔ + @Kaamaa ✔ (wysyłka do Niemiec) 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@Alicja95 ✔ + @marcel066 ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@OrzechOwa235 ✔ + @Syll ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@Kosti ✔ + @Dell ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@Nurbanu19 ✔ + @anap493 ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@Kicia124 ✔ + @doolary12 ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@dreams1919 ✔ + @ViolaBujak ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆPrzykładowe paczuszki:

Paczuszki – Christmas Time (Edycja 2020) Paczuszki – Christmas Time (Edycja 2020)
mysweet
Kaamaa • 3 miesiące temu
@mysweet i @dastiina Chętnie wezmę udział tylko nie wiem czy na pewno znajdziecie dla mnie parę, bo tak jak pisałam nie mam możliwości odebrania paczki w Polsce. Po drugie wolałabym opcje 70 zł, ale mój staż jest za krótki 😞.

@Kaamaa Na razie zagranicę może wysłać jedna osoba, ale to by było zbyt oczywiste, bo od razu byłybyście parą. Poczekajmy jeszcze chwilę Jest jeszcze dużo czasu. Co do wariantu - nie ma problemu.

Kaamaa
Kaamaa • 3 miesiące temu
@mysweet i @dastiina Chętnie wezmę udział tylko nie wiem czy na pewno znajdziecie dla mnie parę, bo tak jak pisałam nie mam możliwości odebrania paczki w Polsce. Po drugie wolałabym opcje 70 zł, ale mój staż jest za krótki 😞.

mysweet • 3 miesiące temu
@Kaamaa Na razie zagranicę może wysłać jedna osoba, ale to by było zbyt oczywiste, bo od razu byłybyście parą. Poczekajmy jeszcze chwilę :kwiatek: Jest jeszcze dużo czasu. Co do wariantu - nie ma problemu.

@mysweet czekam z niecierpliwością ❤

dastiina

W tej edycji będę wybredna- totalnie, jeśli komuś to pasuje to dziękuję, a jak nie to... zostanę bez pary! HAHAHA

Wybieram: WARIANT PREMIUM do 70 zł (+ koszt wysyłki)
Możliwość wysyłki za granicę: TAK ❤
Preferowana forma wysyłki: PACZKOMAT- dla mnie najlepsza opcja, przy wysyłce za granicę Poczta Polska – kiosk RUCH odpada
Moją parą była/y już: w tej akcji świątecznej @nexttime
Ulubione kolory: czarny, fioletowy, szary, różowy, złoty, srebrny oraz kolory świąt
Ulubione zapachy: kokosowe, korzenne, pierniczkowe, cytrusowe, świeże – nie znoszę zapachów sztucznych, syntetycznych i morskich – STAWIAM TUTAJ NA ŚWIĄTECZNE ZAPACHY ZDECYDOWANIE
Typ cery: Tłusta i mieszana, skłonna do podrażnień
Mam już zapas: KOSMETYKÓW – kremów do rąk i twarzy, mgiełek, perfum, balsamów do ciała i do ust, pomadek – także tych ochronnych, palet cieni, ogólnie kolorówki – ewentualnie tutaj może być róż do policzków
Zawsze przygarnę: peelingi do ciała, umilacze do kąpieli, tusz do rzęs czy ew. róż do policzków, maseczki w płacie (nie peel-off), płatki pod oczy, świece, skarpetki – rozmiar 39/40, świąteczne światełka, książki- kocham GROZĘ.
Informacje dodatkowe: Tym razem stawiam na jakość niż ilość. Może być to paczka typowo gadżetowa- świąteczna. Proszę bez słodyczy- ewentualnie orzeszki (nie rodzynki). Hm... Kocham herbatę, kawę. Zdrowe jedzonko też może być. Nosze kolczyki i bransoletki. Wkładam w swoje paczki sporo serca, więc miło, jeśli moją parą będzie osoba, która także lubi robić drobne przyjemności innym. Kocham pisać listy i rysować – naklejki, długopisy, jakieś takie pierdołki do listów też przygarnę.


@icecold - powiedziałam A!

mysweet
Kaamaa • 3 miesiące temu
@mysweet i @dastiina Chętnie wezmę udział tylko nie wiem czy na pewno znajdziecie dla mnie parę, bo tak jak pisałam nie mam możliwości odebrania paczki w Polsce. Po drugie wolałabym opcje 70 zł, ale mój staż jest za krótki 😞.

mysweet • 3 miesiące temu
@Kaamaa Na razie zagranicę może wysłać jedna osoba, ale to by było zbyt oczywiste, bo od razu byłybyście parą. Poczekajmy jeszcze chwilę :kwiatek: Jest jeszcze dużo czasu. Co do wariantu - nie ma problemu.

Kaamaa • 3 miesiące temu
@mysweet czekam z niecierpliwością ❤

@Kaamaa No i mamy 2!

mysweet
dastiina • 3 miesiące temu
W tej edycji będę wybredna- totalnie, jeśli komuś to pasuje to dziękuję, a jak nie to... zostanę bez pary! HAHAHA :D:D:D:D Wybieram: WARIANT PREMIUM do 70 zł (+ koszt wysyłki) Możliwość wysyłki za granicę: TAK ❤ Preferowana forma wysyłki: PACZKOMAT- dla mnie najlepsza opcja, przy wysyłce za granicę Poczta Polska – kiosk RUCH odpada Moją parą była/y już: w tej akcji świątecznej @nexttime Ulubione kolory: czarny, fioletowy, szary, różowy, złoty, srebrny oraz kolory świąt Ulubione zapachy: kokosowe, korzenne, pierniczkowe, cytrusowe, świeże – nie znoszę zapachów sztucznych, syntetycznych i morskich – STAWIAM TUTAJ NA ŚWIĄTECZNE ZAPACHY ZDECYDOWANIE Typ cery: Tłusta i mieszana, skłonna do podrażnień Mam już zapas: KOSMETYKÓW – kremów do rąk i twarzy, mgiełek, perfum, balsamów do ciała i do ust, pomadek – także tych ochronnych, palet cieni, ogólnie kolorówki – ewentualnie tutaj może być róż do policzków :x Zawsze przygarnę: peelingi do ciała, umilacze do kąpieli, tusz do rzęs czy ew. róż do policzków, maseczki w płacie (nie peel-off), płatki pod oczy, świece, skarpetki – rozmiar 39/40, świąteczne światełka, książki- kocham GROZĘ. Informacje dodatkowe: Tym razem stawiam na jakość niż ilość. Może być to paczka typowo gadżetowa- świąteczna. Proszę bez słodyczy- ewentualnie orzeszki (nie rodzynki). Hm... Kocham herbatę, kawę. Zdrowe jedzonko też może być. Nosze kolczyki i bransoletki. Wkładam w swoje paczki sporo serca, więc miło, jeśli moją parą będzie osoba, która także lubi robić drobne przyjemności innym. Kocham pisać listy i rysować – naklejki, długopisy, jakieś takie pierdołki do listów też przygarnę. @icecold - powiedziałam A! :D

@dastiina Brawo Ty!

dastiina
dastiina • 3 miesiące temu
W tej edycji będę wybredna- totalnie, jeśli komuś to pasuje to dziękuję, a jak nie to... zostanę bez pary! HAHAHA :D:D:D:D Wybieram: WARIANT PREMIUM do 70 zł (+ koszt wysyłki) Możliwość wysyłki za granicę: TAK ❤ Preferowana forma wysyłki: PACZKOMAT- dla mnie najlepsza opcja, przy wysyłce za granicę Poczta Polska – kiosk RUCH odpada Moją parą była/y już: w tej akcji świątecznej @nexttime Ulubione kolory: czarny, fioletowy, szary, różowy, złoty, srebrny oraz kolory świąt Ulubione zapachy: kokosowe, korzenne, pierniczkowe, cytrusowe, świeże – nie znoszę zapachów sztucznych, syntetycznych i morskich – STAWIAM TUTAJ NA ŚWIĄTECZNE ZAPACHY ZDECYDOWANIE Typ cery: Tłusta i mieszana, skłonna do podrażnień Mam już zapas: KOSMETYKÓW – kremów do rąk i twarzy, mgiełek, perfum, balsamów do ciała i do ust, pomadek – także tych ochronnych, palet cieni, ogólnie kolorówki – ewentualnie tutaj może być róż do policzków :x Zawsze przygarnę: peelingi do ciała, umilacze do kąpieli, tusz do rzęs czy ew. róż do policzków, maseczki w płacie (nie peel-off), płatki pod oczy, świece, skarpetki – rozmiar 39/40, świąteczne światełka, książki- kocham GROZĘ. Informacje dodatkowe: Tym razem stawiam na jakość niż ilość. Może być to paczka typowo gadżetowa- świąteczna. Proszę bez słodyczy- ewentualnie orzeszki (nie rodzynki). Hm... Kocham herbatę, kawę. Zdrowe jedzonko też może być. Nosze kolczyki i bransoletki. Wkładam w swoje paczki sporo serca, więc miło, jeśli moją parą będzie osoba, która także lubi robić drobne przyjemności innym. Kocham pisać listy i rysować – naklejki, długopisy, jakieś takie pierdołki do listów też przygarnę. @icecold - powiedziałam A! :D

mysweet • 3 miesiące temu
@dastiina Brawo Ty! :brawo: :serce:

Wywalą mnie z domu...

mysweet
dastiina • 3 miesiące temu
W tej edycji będę wybredna- totalnie, jeśli komuś to pasuje to dziękuję, a jak nie to... zostanę bez pary! HAHAHA :D:D:D:D Wybieram: WARIANT PREMIUM do 70 zł (+ koszt wysyłki) Możliwość wysyłki za granicę: TAK ❤ Preferowana forma wysyłki: PACZKOMAT- dla mnie najlepsza opcja, przy wysyłce za granicę Poczta Polska – kiosk RUCH odpada Moją parą była/y już: w tej akcji świątecznej @nexttime Ulubione kolory: czarny, fioletowy, szary, różowy, złoty, srebrny oraz kolory świąt Ulubione zapachy: kokosowe, korzenne, pierniczkowe, cytrusowe, świeże – nie znoszę zapachów sztucznych, syntetycznych i morskich – STAWIAM TUTAJ NA ŚWIĄTECZNE ZAPACHY ZDECYDOWANIE Typ cery: Tłusta i mieszana, skłonna do podrażnień Mam już zapas: KOSMETYKÓW – kremów do rąk i twarzy, mgiełek, perfum, balsamów do ciała i do ust, pomadek – także tych ochronnych, palet cieni, ogólnie kolorówki – ewentualnie tutaj może być róż do policzków :x Zawsze przygarnę: peelingi do ciała, umilacze do kąpieli, tusz do rzęs czy ew. róż do policzków, maseczki w płacie (nie peel-off), płatki pod oczy, świece, skarpetki – rozmiar 39/40, świąteczne światełka, książki- kocham GROZĘ. Informacje dodatkowe: Tym razem stawiam na jakość niż ilość. Może być to paczka typowo gadżetowa- świąteczna. Proszę bez słodyczy- ewentualnie orzeszki (nie rodzynki). Hm... Kocham herbatę, kawę. Zdrowe jedzonko też może być. Nosze kolczyki i bransoletki. Wkładam w swoje paczki sporo serca, więc miło, jeśli moją parą będzie osoba, która także lubi robić drobne przyjemności innym. Kocham pisać listy i rysować – naklejki, długopisy, jakieś takie pierdołki do listów też przygarnę. @icecold - powiedziałam A! :D

mysweet • 3 miesiące temu
@dastiina Brawo Ty! :brawo: :serce:

dastiina • 3 miesiące temu
Wywalą mnie z domu... :kupa:

@dastiina Przygarniemy Cię! Codziennie u innej Clouders będziesz mieszkać

Kaamaa
Kaamaa • 3 miesiące temu
@mysweet i @dastiina Chętnie wezmę udział tylko nie wiem czy na pewno znajdziecie dla mnie parę, bo tak jak pisałam nie mam możliwości odebrania paczki w Polsce. Po drugie wolałabym opcje 70 zł, ale mój staż jest za krótki 😞.

mysweet • 3 miesiące temu
@Kaamaa Na razie zagranicę może wysłać jedna osoba, ale to by było zbyt oczywiste, bo od razu byłybyście parą. Poczekajmy jeszcze chwilę :kwiatek: Jest jeszcze dużo czasu. Co do wariantu - nie ma problemu.

Kaamaa • 3 miesiące temu
@mysweet czekam z niecierpliwością ❤

mysweet • 3 miesiące temu
@Kaamaa No i mamy 2! :serce:

😁

hangled
Kaamaa • 3 miesiące temu
@mysweet i @dastiina Chętnie wezmę udział tylko nie wiem czy na pewno znajdziecie dla mnie parę, bo tak jak pisałam nie mam możliwości odebrania paczki w Polsce. Po drugie wolałabym opcje 70 zł, ale mój staż jest za krótki 😞.

mysweet • 3 miesiące temu
@Kaamaa Na razie zagranicę może wysłać jedna osoba, ale to by było zbyt oczywiste, bo od razu byłybyście parą. Poczekajmy jeszcze chwilę :kwiatek: Jest jeszcze dużo czasu. Co do wariantu - nie ma problemu.

Kaamaa • 3 miesiące temu
@mysweet czekam z niecierpliwością ❤

mysweet • 3 miesiące temu
@Kaamaa No i mamy 2! :serce:

Kaamaa • 3 miesiące temu
😁

Tez się zdecydowałam na wysyłkę za granicę wiec jesteśmy we trzy!

mysweet
Kaamaa • 3 miesiące temu
@mysweet i @dastiina Chętnie wezmę udział tylko nie wiem czy na pewno znajdziecie dla mnie parę, bo tak jak pisałam nie mam możliwości odebrania paczki w Polsce. Po drugie wolałabym opcje 70 zł, ale mój staż jest za krótki 😞.

mysweet • 3 miesiące temu
@Kaamaa Na razie zagranicę może wysłać jedna osoba, ale to by było zbyt oczywiste, bo od razu byłybyście parą. Poczekajmy jeszcze chwilę :kwiatek: Jest jeszcze dużo czasu. Co do wariantu - nie ma problemu.

Kaamaa • 3 miesiące temu
@mysweet czekam z niecierpliwością ❤

mysweet • 3 miesiące temu
@Kaamaa No i mamy 2! :serce:

Kaamaa • 3 miesiące temu
😁

@Kaamaa O widzisz! @hangled też zdecydowała się w razie czego na wysyłkę zagranicę Zapraszamy do zapisu

mysweet
Kaamaa • 3 miesiące temu
@mysweet i @dastiina Chętnie wezmę udział tylko nie wiem czy na pewno znajdziecie dla mnie parę, bo tak jak pisałam nie mam możliwości odebrania paczki w Polsce. Po drugie wolałabym opcje 70 zł, ale mój staż jest za krótki 😞.

mysweet • 3 miesiące temu
@Kaamaa Na razie zagranicę może wysłać jedna osoba, ale to by było zbyt oczywiste, bo od razu byłybyście parą. Poczekajmy jeszcze chwilę :kwiatek: Jest jeszcze dużo czasu. Co do wariantu - nie ma problemu.

Kaamaa • 3 miesiące temu
@mysweet czekam z niecierpliwością ❤

mysweet • 3 miesiące temu
@Kaamaa No i mamy 2! :serce:

Kaamaa • 3 miesiące temu
😁

hangled • 3 miesiące temu
Tez się zdecydowałam na wysyłkę za granicę wiec jesteśmy we trzy! :D

Jesteście wspaniałe dziewczyny

Kaamaa
Kaamaa • 3 miesiące temu
@mysweet i @dastiina Chętnie wezmę udział tylko nie wiem czy na pewno znajdziecie dla mnie parę, bo tak jak pisałam nie mam możliwości odebrania paczki w Polsce. Po drugie wolałabym opcje 70 zł, ale mój staż jest za krótki 😞.

mysweet • 3 miesiące temu
@Kaamaa Na razie zagranicę może wysłać jedna osoba, ale to by było zbyt oczywiste, bo od razu byłybyście parą. Poczekajmy jeszcze chwilę :kwiatek: Jest jeszcze dużo czasu. Co do wariantu - nie ma problemu.

Kaamaa • 3 miesiące temu
@mysweet czekam z niecierpliwością ❤

mysweet • 3 miesiące temu
@Kaamaa No i mamy 2! :serce:

Kaamaa • 3 miesiące temu
😁

mysweet • 3 miesiące temu
@Kaamaa O widzisz! @hangled też zdecydowała się w razie czego na wysyłkę zagranicę :D Zapraszamy do zapisu :serce:

Serce mi się raduję ❤. Dopije kawe i zabieram się za pisanie 😁

margaret19
margaret19 • 3 miesiące temu
Hej dziewczyny. Z chęcią wezmę udział w tej edycji jednak zastanawiam się czy mogę? 😂

mysweet • 3 miesiące temu
@margaret19 Powiem Ci kochana szczerze, że ja mam dylemat :( Przez 6 miesięcy nie dodałaś żadnej chmurki, a na forum też Cię nie widziałam. Napisałam do @dastiina i podejmiemy decyzję.

margaret19 • 3 miesiące temu
Fakt, ostatnio zaniedbałam chmurkowanie jednak myślę, że niedługo to nadrobię 😀

mysweet • 3 miesiące temu
@margaret19 Rozumiem, jednak u Ciebie nie było żadnej aktywności przez te pół roku. Robimy wyjątki i nie chcemy Wam ograniczać udziału w zabawie, ale skoro ustaliłyśmy jakieś zasady, to dla powodzenia akcji chciałybyśmy się ich trzymać. Są też dziewczyny, które nie dodawały regularnie chmurek, ale za to brały udział chociażby w kalendarzu czy udzielały się na forum. To jest dla nas znak, że jesteście aktywne i bierzecie udział w społeczności DressCloud. W przypadku, kiedy przez pół roku nic się nie dzieje, nie można mówić o żadnej aktywności. Przykro mi :( Może za rok się uda.

W tamtym roku brałam udział i trochę szkoda, że tym razem nie mogę. Jednak mówi się trudno.

icecold
dastiina • 3 miesiące temu
W tej edycji będę wybredna- totalnie, jeśli komuś to pasuje to dziękuję, a jak nie to... zostanę bez pary! HAHAHA :D:D:D:D Wybieram: WARIANT PREMIUM do 70 zł (+ koszt wysyłki) Możliwość wysyłki za granicę: TAK ❤ Preferowana forma wysyłki: PACZKOMAT- dla mnie najlepsza opcja, przy wysyłce za granicę Poczta Polska – kiosk RUCH odpada Moją parą była/y już: w tej akcji świątecznej @nexttime Ulubione kolory: czarny, fioletowy, szary, różowy, złoty, srebrny oraz kolory świąt Ulubione zapachy: kokosowe, korzenne, pierniczkowe, cytrusowe, świeże – nie znoszę zapachów sztucznych, syntetycznych i morskich – STAWIAM TUTAJ NA ŚWIĄTECZNE ZAPACHY ZDECYDOWANIE Typ cery: Tłusta i mieszana, skłonna do podrażnień Mam już zapas: KOSMETYKÓW – kremów do rąk i twarzy, mgiełek, perfum, balsamów do ciała i do ust, pomadek – także tych ochronnych, palet cieni, ogólnie kolorówki – ewentualnie tutaj może być róż do policzków :x Zawsze przygarnę: peelingi do ciała, umilacze do kąpieli, tusz do rzęs czy ew. róż do policzków, maseczki w płacie (nie peel-off), płatki pod oczy, świece, skarpetki – rozmiar 39/40, świąteczne światełka, książki- kocham GROZĘ. Informacje dodatkowe: Tym razem stawiam na jakość niż ilość. Może być to paczka typowo gadżetowa- świąteczna. Proszę bez słodyczy- ewentualnie orzeszki (nie rodzynki). Hm... Kocham herbatę, kawę. Zdrowe jedzonko też może być. Nosze kolczyki i bransoletki. Wkładam w swoje paczki sporo serca, więc miło, jeśli moją parą będzie osoba, która także lubi robić drobne przyjemności innym. Kocham pisać listy i rysować – naklejki, długopisy, jakieś takie pierdołki do listów też przygarnę. @icecold - powiedziałam A! :D

A ja powiem B, tylko wrócę dziś z pracy Super Kochana, ułatwiłaś mi decyzję, byłam tak w 99% przekonana, że muszę w tym roku wziąć udział , tylko potrzebowałam takiego małego kopnięcia
@Kaamaa ja też zagraniczna jestem, więc na pewno będzie nas tutaj dużo więcej wysyłających zagranicę, nic się nie bój

mysweet

@Kaamaa @icecold O! To od razu póki pamiętam, bo potem zapomnę Dopiszcie kochane w formularzach przy wysyłce zagranicę w jakim kraju mieszkacie

dastiina
margaret19 • 3 miesiące temu
Hej dziewczyny. Z chęcią wezmę udział w tej edycji jednak zastanawiam się czy mogę? 😂

mysweet • 3 miesiące temu
@margaret19 Powiem Ci kochana szczerze, że ja mam dylemat :( Przez 6 miesięcy nie dodałaś żadnej chmurki, a na forum też Cię nie widziałam. Napisałam do @dastiina i podejmiemy decyzję.

margaret19 • 3 miesiące temu
Fakt, ostatnio zaniedbałam chmurkowanie jednak myślę, że niedługo to nadrobię 😀

mysweet • 3 miesiące temu
@margaret19 Rozumiem, jednak u Ciebie nie było żadnej aktywności przez te pół roku. Robimy wyjątki i nie chcemy Wam ograniczać udziału w zabawie, ale skoro ustaliłyśmy jakieś zasady, to dla powodzenia akcji chciałybyśmy się ich trzymać. Są też dziewczyny, które nie dodawały regularnie chmurek, ale za to brały udział chociażby w kalendarzu czy udzielały się na forum. To jest dla nas znak, że jesteście aktywne i bierzecie udział w społeczności DressCloud. W przypadku, kiedy przez pół roku nic się nie dzieje, nie można mówić o żadnej aktywności. Przykro mi :( Może za rok się uda.

margaret19 • 3 miesiące temu
W tamtym roku brałam udział i trochę szkoda, że tym razem nie mogę. Jednak mówi się trudno.

Rozumiem Twoje rozgoryczenie i żal. Liczy się aktywność, a niestety ostatnio nie udzielałaś się tutaj. Mam nadzieję, ze nie jesteś zła. Zapraszamy za rok

dastiina
dastiina • 3 miesiące temu
W tej edycji będę wybredna- totalnie, jeśli komuś to pasuje to dziękuję, a jak nie to... zostanę bez pary! HAHAHA :D:D:D:D Wybieram: WARIANT PREMIUM do 70 zł (+ koszt wysyłki) Możliwość wysyłki za granicę: TAK ❤ Preferowana forma wysyłki: PACZKOMAT- dla mnie najlepsza opcja, przy wysyłce za granicę Poczta Polska – kiosk RUCH odpada Moją parą była/y już: w tej akcji świątecznej @nexttime Ulubione kolory: czarny, fioletowy, szary, różowy, złoty, srebrny oraz kolory świąt Ulubione zapachy: kokosowe, korzenne, pierniczkowe, cytrusowe, świeże – nie znoszę zapachów sztucznych, syntetycznych i morskich – STAWIAM TUTAJ NA ŚWIĄTECZNE ZAPACHY ZDECYDOWANIE Typ cery: Tłusta i mieszana, skłonna do podrażnień Mam już zapas: KOSMETYKÓW – kremów do rąk i twarzy, mgiełek, perfum, balsamów do ciała i do ust, pomadek – także tych ochronnych, palet cieni, ogólnie kolorówki – ewentualnie tutaj może być róż do policzków :x Zawsze przygarnę: peelingi do ciała, umilacze do kąpieli, tusz do rzęs czy ew. róż do policzków, maseczki w płacie (nie peel-off), płatki pod oczy, świece, skarpetki – rozmiar 39/40, świąteczne światełka, książki- kocham GROZĘ. Informacje dodatkowe: Tym razem stawiam na jakość niż ilość. Może być to paczka typowo gadżetowa- świąteczna. Proszę bez słodyczy- ewentualnie orzeszki (nie rodzynki). Hm... Kocham herbatę, kawę. Zdrowe jedzonko też może być. Nosze kolczyki i bransoletki. Wkładam w swoje paczki sporo serca, więc miło, jeśli moją parą będzie osoba, która także lubi robić drobne przyjemności innym. Kocham pisać listy i rysować – naklejki, długopisy, jakieś takie pierdołki do listów też przygarnę. @icecold - powiedziałam A! :D

icecold • 3 miesiące temu
A ja powiem B, tylko wrócę dziś z pracy :) Super Kochana, ułatwiłaś mi decyzję, byłam tak w 99% przekonana, że muszę w tym roku wziąć udział , tylko potrzebowałam takiego małego kopnięcia :D:D @Kaamaa ja też zagraniczna jestem, więc na pewno będzie nas tutaj dużo więcej wysyłających zagranicę, nic się nie bój :D:D

marcel066

Zgłaszam się 😆
WARIANT PREMIUM do 70 zł (+ koszt wysyłki)
Możliwość wysyłki za granicę: Nie
Preferowana forma wysyłki: Paczkomat
Moją parą była/y już: @Monarea
Ulubiony kolor: biały, szary, czarny, czerwony i pudrowy róż.
Ulubione zapachy :kwiatowe, owocowe.
Typ cery: normalna
Mam już zapas: odżywek do włosów, kremów do rąk, balsamów do ciała, spinek i gumek do włosów.
Chętnie przygarnę: żele po prysznic, płyny micelarne, toniki, kremy pod oczy, mam wannę więc wszystko co do wanny mile widziane. 😊( Lubię kosmetyki z firmy Nivea, Sylveco, Isana, Balea, Ziaja, FaceBoom, Bielenda,) Za Avon i Oriflame podziękuję.

Malinowa92

Wybieram: Wariant do 70 zł (+ koszt wysyłki)
Możliwość wysyłki za granicę: NIE
Preferowana forma wysyłki: Poczta Polska lub Paczkomaty
Moją parą była/y już: Nie brałam jeszcze udziału w paczkach świątecznych.
Ulubione kolory: szary, złoto, srebro, musztardowy, beżowy, pudrowy róż. Nie lubię kolorów neonowych.
Ulubione zapachy: LUBIĘ zapachy owocowe, lawendowy, zapachy typowo świąteczne, NIE LUBIĘ zapachu wanilii, kokosa, róży, bzu, zapachów mocnych, duszących i orientalnych.
Typ cery: tłusta, skłonna do wyprysków.
Mam już zapas: Pomadek, zarówno tych kolorowych jak i ochronnych, mydeł, wszelkiej kolorówki, kremów do rąk i stóp, balsamów do ciała, kremów do twarzy, szamponów i odżywek, perfum i mgiełek, żeli pod prysznic
Zawsze przygarnę: Maseczki (oprócz masek peel off) i peelingi do twarzy (tylko enzymatyczne) , płyny micelarne, produkty do oczyszczania twarzy (żele, pianki), skarpetki r 39, umilacze do kąpieli, krem pod oczy, kubek

Informacje dodatkowe: Używam kosmetyków nawilżających, delikatnych, dla cer wrażliwych, najlepiej naturalnych. Jestem uczulona na kwas salicylowy oraz nikiel. Moja skóra nie toleruje kosmetyków takich marek jak Joanna, Ziaja, Nivea, czy Dove. Dziękuję również za Avon, BeBeauty, Niuqi i Cien. Używam wyłącznie lakierów hybrydowych, a w swojej kolekcji mam dużo odcieni nude, i róży. Nosze biżuterię minimalistyczną, delikatną. Mam mnóstwo gumek do włosów i spinek, nie nosze opasek. W domu mam 4,5 latka, który jest ogromnym fanem żelków i Super Zingsów, więc jakby, zamiast jednej rzeczy dla mnie, znalazł się też drobiażdżek dla niego, byłby mega szczęśliwy, ALE NIE JEST TO WYMÓG KONIECZNY Nikt się nie obrazi jak tego nie będzie. Nie pale wosków, nie używam tealightów. Nie potrzebują długopisów, notesów itp. Nie lubię gorzkiej czekolady oraz słodyczy czekoladowych z nadzieniem owocowym, wyjątkiem są galaretki. Lubię świąteczne smaki. Trochę się rozpisałam, ale chciałam dodać jak najwięcej informacji Na koniec tylko dodam, że byłoby fajnie, gdyby ewentualnie kubek, biżuteria czy skarpetki itd nie były typowo świąteczne, bo chciałabym się nimi cieszyć cały rok. Natomiast nie mam nic przeciwko, żeby papier, zapachy kosmetyków, czy słodkości, były w klimacie typowo świątecznym.

Kaamaa

ZGŁOSZENIE:

Wybieram: WARIANT PREMIUM do 70 zł (+ koszt wysyłki)
Możliwość wysyłki za granicę: TAK
Preferowana forma wysyłki: Poczta/DHL (Mieszkam w Niemczech)
Moją parą była/y już: Biorę udział pierwszy raz
Ulubione kolory: czerwony i pastelowe. Nie lubię neonowych kolorów.
Ulubione zapachy: Owocowe i kwiatowe ale z tych świeżych. Nie lubię mocnych, duszących zapachów i wanilii.
Typ cery: mieszana
Mam już zapas: Kolorówka i kremy pod oczy.
Zawsze przygarnę: Mam swoje ulubione kosmetyki do twarzy i do ciała, ale bardzo chętnie przygarnęłabym kosmetyki od MIYA, FaceBoom, BodyBoom ( lub inne kosmetyki z lepszym składem). Lubię też peelingi do ust i ciała, pomadki ochronne, żele pod prysznic owocowe lub o świątecznym zapachu i kremy do rąk (ale te bez zapachu). Posiadam wannę i lubię sole i kule do kąpieli. Bardzo lubię Święta więc ucieszy mnie kubek z motywem świątecznym, świeca naturalna, woski czy świąteczne skarpetki w rozmiarze 36. Chętnie też przygarnę książkę z serii Jeżycjada mam już Nutria i Nerwus oraz Córka Robrojka( może być nawet używana w bardzo dobrym stanie). Lubię słodycze, ale najbardziej ucieszy mnie Truskawkowa czekolada z Wedla
Informacje dodatkowe: Nie potrzebuję maseczek i maseczek w płachcie, szamponów, odżywek, lakierów zwykłych i hybrydowych i żadnych bibelotów, notesów, pisadeł , naklejek czy kalendarza na 2021. Za kosmetyki Oriflame, Avon i Eveline też podziękuję. Mieszkam w Niemczech i nie mam, dostępu do polskich kosmetyków i literatury więc nie będę w stanie tego zdobyć . W kwestii mojej paczki wole jakość niż ilość.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 55

albo założ konto i udzielaj się na forum.