Paczuszki – Christmas Time (Edycja 2020)

mysweet

Razem z Justyną @dastiina chciałybyśmy Was zaprosić na kolejną edycję świątecznych paczuszek na DressCloud

REGULAMIN:
1. Aby wziąć udział w zabawie musisz posiadać status "Zaufana".
2. Twój staż na DressCloud nie może wynosić mniej niż 6 miesięcy. *jednak w przypadku bardzo aktywnych Clouders, które udzielają się w innych akcjach tego typu np. Kalendarz urodzinowy Clouders, zrobimy wyjątek
3. Musisz czynnie brać udział w naszym forum - najlepiej posiadać odznakę "Babble Babble", ale wiemy, że czasami potem nabijacie komentarze na siłę, więc będziemy po prostu patrzeć czy się udzielacie.
4. Musisz regularnie dodawać zdjęcia na swój profil i mieć już na nim minimum 100 chmurek.

KAŻDY, KTO BIERZE UDZIAŁ W AKCJI ZOBOWIĄZUJE SIĘ DO DODANIA ZDJĘCIA PACZUSZKI, KTÓRĄ OTRZYMA OD INNEJ CLOUDERS!

TERMINY:
1. Zgłaszać możemy się do 7 listopada (sobota).
2. Z udziału w paczuszkach możesz zrezygnować bez powodu, pisząc maila na adres: paczuszkichristmastime@o2.pl - NIE PÓŹNIEJ NIŻ DO 6 LISTOPADA!
3. Ogłoszenie par nastąpi 9 listopada pod wieczór. (Lista par zostanie opublikowana w tym wątku, ale szansę na poznanie swojej pary dostaniecie wcześniej Szczegóły wkrótce. A jeśli chodzi o adres i inne szczegóły, to dogadujecie się już same w wiadomościach prywatnych).

ⓊⓌⒶⒼⒶ! Z uwagi na obecną sytuację przyśpieszamy terminy! Zgłoszenia są do dzisiaj tj. 4 listopada do parzystej liczby Clouders. Ogłoszenie par nastąpi 5 listopada.

4. Czas na przygotowanie paczuszek macie do 4 grudnia (piątek) i do 4 grudnia (piątek) wysyłacie na maila (paczuszkichristmastime@o2.pl) zdjęcie swojej paczki wraz z nickiem i preferencjami swojej pary. My akceptujemy paczuszkę i dopiero wtedy, kiedy Wy i Wasza para macie zaakceptowane paczuszki możecie je wysyłać!!! Dlatego prosimy o niepodawanie swojego adresu przed informacją o akceptacji paczek.

Jak ma wyglądać e-mail, który do nas wysyłacie? W treści wpisujemy swój nick oraz nick swojej pary wraz ze skopiowanym formularzem naszej drugiej połówki W załączniku dodajemy zdjęcie - ważne, żeby było wyraźne. Uwzględniamy na nim głównie kosmetyki i gadżety. Nie musimy umieszczać na nim dodatków, dekoracji, czy kartonu. Będziemy mniej więcej patrzeć czy Wasze paczki są stworzone w odpowiedniej kwocie i z uwzględnieniem informacji zawartych w formularzu Waszej pary

Mamy jeszcze prośbę: jak uzgadniacie z parą jakieś warunki, to prosimy, aby taką informację napisać również do nas - np. zwiększenie budżetu itd.

ⓊⓌⒶⒼⒶ! Prosimy o jedno zdjęcie, na którym są wszystkie kosmetyki i gadżety – nie o kolaż z produktami.

W przypadku naszych wątpliwości i osób, które są nowe lub miały jakieś drobne potyczki możemy poprosić o pokazanie np. na zdjęciu z bliska, dat ważności produktów.

Ps. Moja para wysyła paczkę do zatwierdzenia na priv. do Justyny @dastiina, a para Justyny wysyła paczkę do akceptacji do mnie

5. Paczki wysyłamy maksymalnie do 10 grudnia - pamiętajcie, że to okres świąteczny i przewoźnicy często nie nadążają z dostarczaniem paczek na czas!

TWORZENIE PACZUSZKI:

1. Przy tworzeniu paczuszki weź pod uwagę preferencję Twojej pary. Staraj się unikać zapachów, których nie lubi, natomiast dobieraj kosmetyki (itp.) pod jej ulubione zapachy. Pamiętaj też o rodzaju cery Twojej pary! Nie kupuj kosmetyków przeznaczonych do cery suchej, jak osoba, której robisz paczuszkę ma np. mieszaną itp.
2. Pamiętaj o tym, aby odpowiednio zapakować Twoją paczuszkę. W kartonik po butach, kosmetykach itd. Nie musisz kupować nowego pudełka, które dodatkowo narazi Cię na koszty, ale zadbaj o to, aby wszystko wyglądało schludnie W końcu ma to być prezent świąteczny Koniecznie owiń kosmetyki folią bąbelkową lub dodaj styropianowe "chrupki", aby nic nie ucierpiało w trakcie podróży.
3. Skoro to świąteczna edycja to... nie może zabraknąć świątecznego klimatu Pamiętaj o własnoręcznym liście i świątecznym papierze! Do paczki możesz wrzucić np. drewniane zawieszki na choinkę, świąteczne cukierki czy lizaki, a może nawet ciepłe skarpety lub lampki na choinkę? Ty wybierasz co znajdzie się w Twojej paczuszce, ale pamiętaj, żeby zadbać o różnorodność produktów. Nie kupuj kilku maseczek lub pięciu żeli pod prysznic. Postaw na produkty wyszukane specjalnie z myślą o Twojej parze. Gwarantujemy jej zadowolenie

DOBÓR PAR:

Pary będziemy dobierać przede wszystkim na podstawie Waszych preferencji Postaramy się, aby osoba, której będziecie robić paczuszkę miała podobne upodobania co do kolorów, zapachów i innych rzeczy, o których napiszecie w informacjach dodatkowych. Nie zawsze będzie tak, że jest do pary w każdym podrodzaju. Dlatego sprawiedliwiej będzie podobierać pary także pod innymi względami.

• WARIANT STANDARD do 45 zł (+ koszt wysyłki)

• WARIANT PREMIUM do 70 zł (+ koszt wysyłki)
*tylko dla osób, które na DressCloud mają staż powyżej roku, mają na swoim koncie minimum 300 chmurek i biorą aktywny udział w życiu DressCloud

ZGŁOSZENIE:

Wybieram: (podaj wariant paczuszki wraz z przypisaną do niego kwotą)
Możliwość wysyłki za granicę: (TAK/NIE)
Preferowana forma wysyłki: (podaj jaką formą preferujesz wysłać paczkę, napisz jeśli nie masz np. w swojej okolicy paczkomatu lub kiosku Ruchu)
Moją parą była/y już: (podaj nicki Clouders, z którymi byłaś już kiedyś w parze w podobnych akcjach)
Ulubione kolory: (podaj swoje ulubione kolory - możesz też podać te, których nie lubisz)
Ulubione zapachy: (podaj swoje ulubione zapachy - możesz też podać te, których nie lubisz)
Typ cery: (podaj typ swojej cery)
Mam już zapas: (podaj tutaj to, czego masz już za dużo)
Zawsze przygarnę: (podaj tutaj coś, co zawsze przygarniesz i zawsze zużywasz w dużych ilościach)
Informacje dodatkowe: (tutaj jest miejsce na dodanie kilku słów od siebie. Możesz napisać tutaj jaką paczuszkę chętnie stworzysz lub cokolwiek innego, na co nie było miejsca w formularzu)LISTA UCZESTNIKÓW:

WARIANT STANDARD do 45 zł (+ koszt wysyłki)


WARIANT PREMIUM do 70 zł (+ koszt wysyłki)

1. @hangled
2. @mysweet
3. @nazwa001
4. @taktojamarta
5. @bow90
6. @Rymsia
7. @Kurczaczek80
8. @kpoperka
9. @LadyFlower
10. @ann2016
11. @niebowa
12. @aporanek
13. @ralpf
14. @domkapodomka
15. @sjemaziomq
16. @ILKA021
17. @dastiina
18. @Alicja95
19. @marcel066
20. @Malinowa92
21. @Kaamaa (wysyłka do Niemiec)
22. @arxbella
23. @icecold (wysyłka do UK)
24. @OrzechOwa235
25. @pizamka94
26. @vivix
27. @wenkka
28. @sailor
29. @Syll
30. @Kosti
31. @Nurbanu19
32. @NowWhat
33. @anap493
34. @kruszynka0
35. @Kicia124
36. @Dell
37. @doolary12
38. @smerfetka3
39. @ViolaBujak
40. @dreams1919

PARY:

@hangled ✔ + @icecold ✔ (wysyłka do UK) ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@mysweet ✔ + @LadyFlower ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@nazwa001 ✔ + @wenkka ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@taktojamarta ✔ + @aporanek ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@bow90 ✔ + @sailor ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@Rymsia ✔ + @vivix ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@Kurczaczek80 ✔ + @sjemaziomq ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@kpoperka ✔ + @arxbella ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@ann2016 ✔ + @kruszynka0 ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@niebowa ✔ + @Malinowa92 ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@ralpf ✔ + @smerfetka3 ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@domkapodomka ✔ + @pizamka94 ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@ILKA021 ✔ + @NowWhat ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@dastiina ✔ + @Kaamaa ✔ (wysyłka do Niemiec) 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@Alicja95 ✔ + @marcel066 ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@OrzechOwa235 ✔ + @Syll ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@Kosti ✔ + @Dell ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@Nurbanu19 ✔ + @anap493 ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@Kicia124 ✔ + @doolary12 ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@dreams1919 ✔ + @ViolaBujak ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆPrzykładowe paczuszki:

Paczuszki – Christmas Time (Edycja 2020) Paczuszki – Christmas Time (Edycja 2020)
wenkka

Wybieram: wariant premium - do 70 zł
Możliwość wysyłki za granicę: NIE
Preferowana forma wysyłki: paczkomat
Moją parą była/y już: @anap493 i @basiek86
Ulubione kolory: bordo, butelkowa zieleń, granat, ale też szarości, beże; kolory nie są moim priorytetem i nie zwracam na nie szczególnej uwagi
Ulubione zapachy: owocowe (np. winogrono, czarna porzeczka, malinowy), cynamon, goździki - takie świąteczne, ale nie mogą być mega ciężkie. Nie przepadam za zapachami sztucznymi, morskimi, drzew iglastych (), magnolii, róży. Wolę ogólnie owocowe niż kwiatowe.
Typ cery: sucha
Mam już zapas: kremów do rąk, umilaczy do kąpieli, kremów do stóp, maseczek w płachcie, pomadki ochronne do ust, balsamów do ciała.
Zawsze przygarnę: szampony zwykłe i w kostce, mydła w kostce (najlepiej w kartonowych opakowaniach, a nie w folii), odżywki do włosów (włosy niskoporowate), pianki do twarzy, kremy do twarzy (nawilżające, ale nie ciężkie i tłuste), matowe pomadki (neutralne odcienie), mydła w płynie do rąk.
Informacje dodatkowe: W przypadku produktów do twarzy staram się zwracać uwagę na skład. Nie potrzebuję kubków, ale bardzo chętnie przygarnę liściaste herbaty, a także kawę, ale nie piję tych kawowych mieszanek. Słodyczy raczej nie jem, chyba że są to kinderki. Nie potrzebuję wosków, ale uśmiechnę się do świeczki (może jakiś
świąteczny zapach). Mam kalendarz na 2021, nie lubię kurzołapów ani innych pierdółek. Nie umiem zużywać próbek, więc bardzo za nie dziękuję. Odżywki do włosów w formie sprayu nie są moimi ulubieńcami. Nie używam w ogóle żelów pod prysznicem - przestawiłam się całkowicie na mydła w kostce. Nie używam zwykłych lakierów, tylko hybrydy. Skarpetki będą okej, ale niekoniecznie z motywem świątecznym - rozmiar 37. Eksperymentuję z szamponami w kostce, więc chętnie przetestuję coś nowego. Nie lubię produtków Avon, Oriflame, mam uczulenie na under20.

mysweet

Ale już nad dużo Fantastyczne! Czekamy na Was Clouders

Konwalia

Od kilku lat obserwuję akcję i widzę, że z roku na rok, coraz bardziej wiemy czego chcemy dostawać paczki jest fajnie ale coraz trudniej zadowolić osobę obdarowywaną

hangled
Konwalia • 2 miesiące temu
Od kilku lat obserwuję akcję i widzę, że z roku na rok, coraz bardziej wiemy czego chcemy :D dostawać paczki jest fajnie ale coraz trudniej zadowolić osobę obdarowywaną :D

A mi się właśnie wydaje ze łatwiej jest zrobić prezent, jeżeli jemy czego druga osoba potrzebuje i z czego się ucieszy

Konwalia
Konwalia • 2 miesiące temu
Od kilku lat obserwuję akcję i widzę, że z roku na rok, coraz bardziej wiemy czego chcemy :D dostawać paczki jest fajnie ale coraz trudniej zadowolić osobę obdarowywaną :D

hangled • 2 miesiące temu
A mi się właśnie wydaje ze łatwiej jest zrobić prezent, jeżeli jemy czego druga osoba potrzebuje i z czego się ucieszy :)

Dzięki tym wszystkim wskazówkom jak najbardziej tak ale tu miałam na myśli bardziej sytuację, gdy nie wiemy co druga osoba lubi

mysweet
Konwalia • 2 miesiące temu
Od kilku lat obserwuję akcję i widzę, że z roku na rok, coraz bardziej wiemy czego chcemy :D dostawać paczki jest fajnie ale coraz trudniej zadowolić osobę obdarowywaną :D

@Konwalia Nieprawda. Nie jest coraz trudniej zadowolić osobę obdarowywaną Jeśli robisz paczkę z myślą o konkretnej osobnie, to nie ma bata - paczka musi się spodobać. Ja zawsze tak robię i z tego co wiem żadna moja para nie czuła się niezadowolona. Z tego co widziałam to nigdy nie brałaś udziału w podobnych akcjach, więc nie do końca to tak jest jak się tylko zewnątrz wydaje Wystarczy wejść na profil danej Clouders i już możemy ją trochę poznać. Każda z nas pisze dokładnie co potrzebuje itd., bo nie ma sensu robić komuś zapasy na rok. A to normalne, że każda z nas ma inne kosmetyki, które lubi, inne, których używa - naturalne lub mniej. Znamy się tylko przez Internet i takie szczegóły są potrzebne.

Konwalia
Konwalia • 2 miesiące temu
Od kilku lat obserwuję akcję i widzę, że z roku na rok, coraz bardziej wiemy czego chcemy :D dostawać paczki jest fajnie ale coraz trudniej zadowolić osobę obdarowywaną :D

mysweet • 2 miesiące temu
@Konwalia Nieprawda. Nie jest coraz trudniej zadowolić osobę obdarowywaną ;) Jeśli robisz paczkę z myślą o konkretnej osobnie, to nie ma bata - paczka musi się spodobać. Ja zawsze tak robię i z tego co wiem żadna moja para nie czuła się niezadowolona. Z tego co widziałam to nigdy nie brałaś udziału w podobnych akcjach, więc nie do końca to tak jest jak się tylko zewnątrz wydaje ;) Wystarczy wejść na profil danej Clouders i już możemy ją trochę poznać. Każda z nas pisze dokładnie co potrzebuje itd., bo nie ma sensu robić komuś zapasy na rok. A to normalne, że każda z nas ma inne kosmetyki, które lubi, inne, których używa - naturalne lub mniej. Znamy się tylko przez Internet i takie szczegóły są potrzebne.

@mysweet To prawda nie brałam udziału. W tym roku nawet się zastanawiałam ale jestem totalnie anty prezentowa ale to raczej zasługa tego, że u nas na święta ich nie dajemy a jak już postanowiłam obdarować bliskich, to każdy by chciał niewiadomo co

mysweet
Konwalia • 2 miesiące temu
Od kilku lat obserwuję akcję i widzę, że z roku na rok, coraz bardziej wiemy czego chcemy :D dostawać paczki jest fajnie ale coraz trudniej zadowolić osobę obdarowywaną :D

mysweet • 2 miesiące temu
@Konwalia Nieprawda. Nie jest coraz trudniej zadowolić osobę obdarowywaną ;) Jeśli robisz paczkę z myślą o konkretnej osobnie, to nie ma bata - paczka musi się spodobać. Ja zawsze tak robię i z tego co wiem żadna moja para nie czuła się niezadowolona. Z tego co widziałam to nigdy nie brałaś udziału w podobnych akcjach, więc nie do końca to tak jest jak się tylko zewnątrz wydaje ;) Wystarczy wejść na profil danej Clouders i już możemy ją trochę poznać. Każda z nas pisze dokładnie co potrzebuje itd., bo nie ma sensu robić komuś zapasy na rok. A to normalne, że każda z nas ma inne kosmetyki, które lubi, inne, których używa - naturalne lub mniej. Znamy się tylko przez Internet i takie szczegóły są potrzebne.

Konwalia • 2 miesiące temu
@mysweet To prawda nie brałam udziału. W tym roku nawet się zastanawiałam ale jestem totalnie anty prezentowa :D ale to raczej zasługa tego, że u nas na święta ich nie dajemy a jak już postanowiłam obdarować bliskich, to każdy by chciał niewiadomo co x_x

@Konwalia Ja robię prezenty tylko narzeczonemu i siostrze. Więc dlatego chcę komuś jeszcze sprawić radość i cieszę się, gdy mogę to zrobić, a dodatkowo poznać Clouders - moją parę bliżej Może też się przekonasz. Jestem pewna, że stworzyłabyś super paczkę, w razie czego my zawsze doradzimy tutaj na priv. czy na Facebooku

Syll

Baaardzo kusi mnie, żeby wziąć udział, ale sama nie wiem 🙈

mysweet
Syll • 2 miesiące temu
Baaardzo kusi mnie, żeby wziąć udział, ale sama nie wiem 🙈

Przemyśl sobie na spokojnie

Monarea
Syll • 2 miesiące temu
Baaardzo kusi mnie, żeby wziąć udział, ale sama nie wiem 🙈

Też mam ten problem

mysweet
Syll • 2 miesiące temu
Baaardzo kusi mnie, żeby wziąć udział, ale sama nie wiem 🙈

Monarea • 2 miesiące temu
Też mam ten problem xD

Bierzcie udział, zanim nas pozamykają w domach i odbiorą resztę przyjemności

Mantodea

Ja sobie chętnie poobserwuję wątek (z poprzednich lat już przeczytane). A za rok powinnam już spełniać kryteria i się zgłoszę

dastiina

Up up! ❤️

sailor

Chciałabym strasznie wziąć udział ale nie wiem czy podołam wymaganiom mojej pary...

mysweet
Mantodea • 2 miesiące temu
Ja sobie chętnie poobserwuję wątek (z poprzednich lat już przeczytane). A za rok powinnam już spełniać kryteria i się zgłoszę :D

@Mantodea Zapraszamy Koniecznie wpadnij jak będą zdjęcia paczuszek

mysweet
sailor • 2 miesiące temu
Chciałabym strasznie wziąć udział ale nie wiem czy podołam wymaganiom mojej pary... :?

@sailor No co Ty Bez przesady. Przecież nikt nie ma wymagań nie wiadomo jakich.

sailor
sailor • 2 miesiące temu
Chciałabym strasznie wziąć udział ale nie wiem czy podołam wymaganiom mojej pary... :?

mysweet • 2 miesiące temu
@sailor No co Ty :P Bez przesady. Przecież nikt nie ma wymagań nie wiadomo jakich.

Chodzi mi bardziej że nie chcę kogoś rozczarować

mysweet
sailor • 2 miesiące temu
Chciałabym strasznie wziąć udział ale nie wiem czy podołam wymaganiom mojej pary... :?

mysweet • 2 miesiące temu
@sailor No co Ty :P Bez przesady. Przecież nikt nie ma wymagań nie wiadomo jakich.

sailor • 2 miesiące temu
Chodzi mi bardziej że nie chcę kogoś rozczarować :P

@sailor Nawet tak nie mów Dużo dziewczyn teraz dokładnie opisuje co chce i łatwiej jest dopasować prezent do danej osoby Przemyśl sobie

sailor

@mysweet przekonałaś mnie

Wybieram: WARIANT PREMIUM do 70 zł (+ koszt wysyłki)
Możliwość wysyłki za granicę: NIE
Preferowana forma wysyłki: Paczkomat
Moją parą była/y już: w akcji świątecznej nie brałam jeszcze udziału
Ulubione kolory: uwielbiam szarości, róże, od magenty po pudrowy, beże; nie przepadam za kolorem żółtym i czerwonym.
Ulubione zapachy: kocham zapachy słodkie, kwiatowe (wyjątkiem jest róża której nie znoszę), ale też kokos. Nie lubię zapachów owocowych, czekolady, cynamonu.
Typ cery: sucha i wrażliwa
Mam już zapas: błyszczyków, pomadek, szminek, balsamów, kremów do rąk, kremów do stóp, maseczek, próbek, lakierów do paznokci.
Zawsze przygarnę: żele i olejki pod prysznic , maski i odżywki do włosów, szampony (mam włosy długie, farbowane, niesforne, ze skłonnością do puszenia się, czego nie lubię), toniki, wody micelarne, mgiełki do ciała.
Informacje dodatkowe: Mam kominek, którego używam więc woski są mile widziane, ale nie owocowe; lubię mocne, trochę ciężkie zapachy. To samo się tyczy świec zapachowych. Nie mam kalendarza na rok 2021, więc chętnie przygarnę ale tylko w wymiarze A6 - nie biał, tylko jakiś kolorowy (jestem sroczką, więc może się błyszczeć). Nie mam wanny niestety, więc umilacze kąpieli mi się nie przydadzą. Co do marek kosmetyków - nie jestem wybredna. Mam tylko uczulenie na Isanę. Nie potrzebuję żadnych ozdób do paznokci, pilników, naklejek itp oraz naszywek. Nie lubię zbieraczy kurzy. W domu mam 8 letnią fankę jednorożców - gdyby ktoś miał jakiś ciekawy gadżet lub kubek pod ręką z jednorożcem - byłoby super Jestem też na etapie urządzania mieszkania także dodatki w odcieniach szarości i granatu są mile widziane. Jeśli chodzi o słodkie, to rzadko jem. Ale gdy spadnie mi cukier, to zawsze mam pod ręką Milky Way, Knoppers, gwiazdki z Milky Way, kinderki. Nie cierpię żelków, pianek itp.
Miło mi również będzie, gdy dołączysz kartkę świąteczną

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 55

albo założ konto i udzielaj się na forum.