Paczuszki – Christmas Time (Edycja 2020)

mysweet

Razem z Justyną @dastiina chciałybyśmy Was zaprosić na kolejną edycję świątecznych paczuszek na DressCloud

REGULAMIN:
1. Aby wziąć udział w zabawie musisz posiadać status "Zaufana".
2. Twój staż na DressCloud nie może wynosić mniej niż 6 miesięcy. *jednak w przypadku bardzo aktywnych Clouders, które udzielają się w innych akcjach tego typu np. Kalendarz urodzinowy Clouders, zrobimy wyjątek
3. Musisz czynnie brać udział w naszym forum - najlepiej posiadać odznakę "Babble Babble", ale wiemy, że czasami potem nabijacie komentarze na siłę, więc będziemy po prostu patrzeć czy się udzielacie.
4. Musisz regularnie dodawać zdjęcia na swój profil i mieć już na nim minimum 100 chmurek.

KAŻDY, KTO BIERZE UDZIAŁ W AKCJI ZOBOWIĄZUJE SIĘ DO DODANIA ZDJĘCIA PACZUSZKI, KTÓRĄ OTRZYMA OD INNEJ CLOUDERS!

TERMINY:
1. Zgłaszać możemy się do 7 listopada (sobota).
2. Z udziału w paczuszkach możesz zrezygnować bez powodu, pisząc maila na adres: paczuszkichristmastime@o2.pl - NIE PÓŹNIEJ NIŻ DO 6 LISTOPADA!
3. Ogłoszenie par nastąpi 9 listopada pod wieczór. (Lista par zostanie opublikowana w tym wątku, ale szansę na poznanie swojej pary dostaniecie wcześniej Szczegóły wkrótce. A jeśli chodzi o adres i inne szczegóły, to dogadujecie się już same w wiadomościach prywatnych).

ⓊⓌⒶⒼⒶ! Z uwagi na obecną sytuację przyśpieszamy terminy! Zgłoszenia są do dzisiaj tj. 4 listopada do parzystej liczby Clouders. Ogłoszenie par nastąpi 5 listopada.

4. Czas na przygotowanie paczuszek macie do 4 grudnia (piątek) i do 4 grudnia (piątek) wysyłacie na maila (paczuszkichristmastime@o2.pl) zdjęcie swojej paczki wraz z nickiem i preferencjami swojej pary. My akceptujemy paczuszkę i dopiero wtedy, kiedy Wy i Wasza para macie zaakceptowane paczuszki możecie je wysyłać!!! Dlatego prosimy o niepodawanie swojego adresu przed informacją o akceptacji paczek.

Jak ma wyglądać e-mail, który do nas wysyłacie? W treści wpisujemy swój nick oraz nick swojej pary wraz ze skopiowanym formularzem naszej drugiej połówki W załączniku dodajemy zdjęcie - ważne, żeby było wyraźne. Uwzględniamy na nim głównie kosmetyki i gadżety. Nie musimy umieszczać na nim dodatków, dekoracji, czy kartonu. Będziemy mniej więcej patrzeć czy Wasze paczki są stworzone w odpowiedniej kwocie i z uwzględnieniem informacji zawartych w formularzu Waszej pary

Mamy jeszcze prośbę: jak uzgadniacie z parą jakieś warunki, to prosimy, aby taką informację napisać również do nas - np. zwiększenie budżetu itd.

ⓊⓌⒶⒼⒶ! Prosimy o jedno zdjęcie, na którym są wszystkie kosmetyki i gadżety – nie o kolaż z produktami.

W przypadku naszych wątpliwości i osób, które są nowe lub miały jakieś drobne potyczki możemy poprosić o pokazanie np. na zdjęciu z bliska, dat ważności produktów.

Ps. Moja para wysyła paczkę do zatwierdzenia na priv. do Justyny @dastiina, a para Justyny wysyła paczkę do akceptacji do mnie

5. Paczki wysyłamy maksymalnie do 10 grudnia - pamiętajcie, że to okres świąteczny i przewoźnicy często nie nadążają z dostarczaniem paczek na czas!

TWORZENIE PACZUSZKI:

1. Przy tworzeniu paczuszki weź pod uwagę preferencję Twojej pary. Staraj się unikać zapachów, których nie lubi, natomiast dobieraj kosmetyki (itp.) pod jej ulubione zapachy. Pamiętaj też o rodzaju cery Twojej pary! Nie kupuj kosmetyków przeznaczonych do cery suchej, jak osoba, której robisz paczuszkę ma np. mieszaną itp.
2. Pamiętaj o tym, aby odpowiednio zapakować Twoją paczuszkę. W kartonik po butach, kosmetykach itd. Nie musisz kupować nowego pudełka, które dodatkowo narazi Cię na koszty, ale zadbaj o to, aby wszystko wyglądało schludnie W końcu ma to być prezent świąteczny Koniecznie owiń kosmetyki folią bąbelkową lub dodaj styropianowe "chrupki", aby nic nie ucierpiało w trakcie podróży.
3. Skoro to świąteczna edycja to... nie może zabraknąć świątecznego klimatu Pamiętaj o własnoręcznym liście i świątecznym papierze! Do paczki możesz wrzucić np. drewniane zawieszki na choinkę, świąteczne cukierki czy lizaki, a może nawet ciepłe skarpety lub lampki na choinkę? Ty wybierasz co znajdzie się w Twojej paczuszce, ale pamiętaj, żeby zadbać o różnorodność produktów. Nie kupuj kilku maseczek lub pięciu żeli pod prysznic. Postaw na produkty wyszukane specjalnie z myślą o Twojej parze. Gwarantujemy jej zadowolenie

DOBÓR PAR:

Pary będziemy dobierać przede wszystkim na podstawie Waszych preferencji Postaramy się, aby osoba, której będziecie robić paczuszkę miała podobne upodobania co do kolorów, zapachów i innych rzeczy, o których napiszecie w informacjach dodatkowych. Nie zawsze będzie tak, że jest do pary w każdym podrodzaju. Dlatego sprawiedliwiej będzie podobierać pary także pod innymi względami.

• WARIANT STANDARD do 45 zł (+ koszt wysyłki)

• WARIANT PREMIUM do 70 zł (+ koszt wysyłki)
*tylko dla osób, które na DressCloud mają staż powyżej roku, mają na swoim koncie minimum 300 chmurek i biorą aktywny udział w życiu DressCloud

ZGŁOSZENIE:

Wybieram: (podaj wariant paczuszki wraz z przypisaną do niego kwotą)
Możliwość wysyłki za granicę: (TAK/NIE)
Preferowana forma wysyłki: (podaj jaką formą preferujesz wysłać paczkę, napisz jeśli nie masz np. w swojej okolicy paczkomatu lub kiosku Ruchu)
Moją parą była/y już: (podaj nicki Clouders, z którymi byłaś już kiedyś w parze w podobnych akcjach)
Ulubione kolory: (podaj swoje ulubione kolory - możesz też podać te, których nie lubisz)
Ulubione zapachy: (podaj swoje ulubione zapachy - możesz też podać te, których nie lubisz)
Typ cery: (podaj typ swojej cery)
Mam już zapas: (podaj tutaj to, czego masz już za dużo)
Zawsze przygarnę: (podaj tutaj coś, co zawsze przygarniesz i zawsze zużywasz w dużych ilościach)
Informacje dodatkowe: (tutaj jest miejsce na dodanie kilku słów od siebie. Możesz napisać tutaj jaką paczuszkę chętnie stworzysz lub cokolwiek innego, na co nie było miejsca w formularzu)LISTA UCZESTNIKÓW:

WARIANT STANDARD do 45 zł (+ koszt wysyłki)


WARIANT PREMIUM do 70 zł (+ koszt wysyłki)

1. @hangled
2. @mysweet
3. @nazwa001
4. @taktojamarta
5. @bow90
6. @Rymsia
7. @Kurczaczek80
8. @kpoperka
9. @LadyFlower
10. @ann2016
11. @niebowa
12. @aporanek
13. @ralpf
14. @domkapodomka
15. @sjemaziomq
16. @ILKA021
17. @dastiina
18. @Alicja95
19. @marcel066
20. @Malinowa92
21. @Kaamaa (wysyłka do Niemiec)
22. @arxbella
23. @icecold (wysyłka do UK)
24. @OrzechOwa235
25. @pizamka94
26. @vivix
27. @wenkka
28. @sailor
29. @Syll
30. @Kosti
31. @Nurbanu19
32. @NowWhat
33. @anap493
34. @kruszynka0
35. @Kicia124
36. @Dell
37. @doolary12
38. @smerfetka3
39. @ViolaBujak
40. @dreams1919

PARY:

@hangled ✔ + @icecold ✔ (wysyłka do UK) ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@mysweet ✔ + @LadyFlower ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@nazwa001 ✔ + @wenkka ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@taktojamarta ✔ + @aporanek ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@bow90 ✔ + @sailor ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@Rymsia ✔ + @vivix ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@Kurczaczek80 ✔ + @sjemaziomq ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@kpoperka ✔ + @arxbella ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@ann2016 ✔ + @kruszynka0 ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@niebowa ✔ + @Malinowa92 ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@ralpf ✔ + @smerfetka3 ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@domkapodomka ✔ + @pizamka94 ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@ILKA021 ✔ + @NowWhat ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@dastiina ✔ + @Kaamaa ✔ (wysyłka do Niemiec) 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@Alicja95 ✔ + @marcel066 ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@OrzechOwa235 ✔ + @Syll ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@Kosti ✔ + @Dell ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@Nurbanu19 ✔ + @anap493 ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@Kicia124 ✔ + @doolary12 ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@dreams1919 ✔ + @ViolaBujak ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆPrzykładowe paczuszki:

Paczuszki – Christmas Time (Edycja 2020) Paczuszki – Christmas Time (Edycja 2020)
niebowa

Specjalnie weszłam na laptopa by napisać swoją dyspozycję!

Wybieram: 70 Premium
Możliwość wysyłki za granicę: nie
Preferowana forma wysyłki: kiosk Ruchu, paczkomat, poczta polska
Moją parą była/y już: @Yuniku @ove3 @goldenmiu @anap493
Ulubione kolory: pudrowe, róż (jaśniutki), czarny, niebieski
Ulubione zapachy: bardzo lubię zapachy owocowe - arbuz, owoce leśne, truskawkowe . a także zapachy typu guma balonowa, kawa, świąteczne. Nie lubię za to zbytnio kwiatowych, szczególnie różanych.
Typ cery: chyba mieszana, ale często się przesusza
Mam już zapas: kolorówki (maluję się niewiele), odżywek do włosów, kremów do rąk, maseczek do twarzy, wszelkich kosmetyków do rąk, lakiery do paznokci
Zawsze przygarnę: suche szampony, szampony w kostce, maski do stóp (nawilżające, nie złuszczające), smakołyki z Kinder i Milki, Balea (jeśli ktoś ma dostęp) .
Informacje dodatkowe:

Ho, ho, życzę wesołych świąt. W tym roku choinki nie będzie (tzn. będzie taka z szyszek, gdzieś wysoko, bo inaczej córa by ją zjadła albo zrzuciła - także ozdobom choinkowym mówię stanowcze NIE). Nie mam również kominka do wosku, ani nie używam już świeczek. Nie mam wanny. Najlepiej nie patrzeć na mój profil sprzed roku - bo zrobiłam wielkie życiowe zmiany i duża część rzeczy, które używałam poszły w odstawkę. Nie lubię avonu, oriflame, bebeauty. Nie potrzebuję kurzołapów - jestem na etapie minimalistycznego urządzania mieszkania - wyrzucam, oddaję, nie znoszę do domu nowych. Nie noszę kolczyków, a jedyna biżuteria, którą noszę na co dzień to pierścionek zaręczynowy. Mam wielki zapas skarpetek świątecznych i takich grubych, ale jakieś fajne stopki bez motywu świątecznego z chęcią przygarnę. Nie potrzebuję dodatków odzieżowych, próbuję zrobić swoją prywatną minimalistyczną garderobę. Jestem wierna swojemu bullet journal i planerowi - nie potrzebuje zatem żadnych kalendarzy, notesów, zeszytów, ani książek - bo biblioteczka pęka w szwach od nieprzeczytanych pozycji. Kubków mam tyle, że głowa mała - jak w domu pojawi się kolejny, to mnie narzeczony chyba wyrzuci z mieszkania. Nie lubię bibelotów świątecznych, które kurzą się przez cały rok, by wyciągnąć je na dwa tygodnie. Mam fioła na punkcie mojej córy - jeśli znajdzie się w środku jakiś drobiazg dla niej to będę przeszczęśliwa (w przypadku ubranek świąteczny motyw mile widziany, choć nie jest to konieczne - rozmiar 86, za zabawki i kosmetyki dziękuję, mamy zapas. Oliwcia jest łasuchem - z chęcią coś przegryzie - będzie miała 12 miesięcy, więc wszelakie tubki, batoniki dla dzieci mile widziane).

mysweet
Marynata • 3 miesiące temu
Z racji tego,że mieszkam w Niemczech i brakuje mi polskich kosmetyków, a wiem, że są dziewczyny, które lubią niemieckie kosmetyki chciałabym zapytać o taką możliwość do pary. Oczywiście z możliwością wysyłki za granicę (ewentualnie wysyłka na polski adres,ale paczka zostanie przekazana mi z opóznieniem-to już kwestia do gadania się)😊. Co prawda jestem z Wami od 3 miesięcy, ale bywam tu po 50 razy dziennie 😁. Dajcie znać czy jest taka możliwość i któraś z Was byłaby zainteresowana 🤗

mysweet • 3 miesiące temu
@Marynata Jest taka możliwość - nawet w formularzu dodałyśmy opcję możliwości wysyłki zagranicę :) Tylko niestety w tym roku nie spełniasz warunków zapisania się do akcji. Wyjątki robimy tylko w przypadku osób, które biorą udział w innych akcjach tego typu na DressCloud :)

Marynata • 3 miesiące temu
Na inne akcje tego typu też nie mam szans z powodu zbyt małego stażu, a chciałam komuś sprawić radość zagranicznymi kosmetykami 😔. Szkoda, nie pozostaje mi nic innego jak uzbroić się w cierpliwość 😁

@Marynata Do kalendarza urodzinowego nie jest wymagany staż

dastiina

W końcu się ogarnęłam i wróciłam na chwilę na @Dresscloud.
Cieszę się, że akcja ruszyła, jest sporo czasu na zapisy i już nie mogę doczekać się aż z @mysweet zaczniemy dobierać Was w pary.
Myślę, ze spodoba Wam się to - co Oktawia wymyśliła - będzie EXTRA- gwarantuję.
A ja... jeszcze pomyślę co do zapisu- bo serce mówi jedno, rozum drugie- jak żyć?

Kurczę. !!!

PS. Ale już WAS SPORO!

mysweet
dastiina • 3 miesiące temu
W końcu się ogarnęłam i wróciłam na chwilę na @Dresscloud. xD Cieszę się, że akcja ruszyła, jest sporo czasu na zapisy i już nie mogę doczekać się aż z @mysweet zaczniemy dobierać Was w pary. Myślę, ze spodoba Wam się to - co Oktawia wymyśliła - będzie EXTRA- gwarantuję. A ja... jeszcze pomyślę co do zapisu- bo serce mówi jedno, rozum drugie- jak żyć? :serce: Kurczę. !!! :D :serce: PS. Ale już WAS SPORO!

Kochana! Cieszymy się, że jesteś już z nami Teraz się tylko zapisz

hangled
dastiina • 3 miesiące temu
W końcu się ogarnęłam i wróciłam na chwilę na @Dresscloud. xD Cieszę się, że akcja ruszyła, jest sporo czasu na zapisy i już nie mogę doczekać się aż z @mysweet zaczniemy dobierać Was w pary. Myślę, ze spodoba Wam się to - co Oktawia wymyśliła - będzie EXTRA- gwarantuję. A ja... jeszcze pomyślę co do zapisu- bo serce mówi jedno, rozum drugie- jak żyć? :serce: Kurczę. !!! :D :serce: PS. Ale już WAS SPORO!

Słuchaj serca

aporanek

Wybieram: WARIANT PREMIUM do 70 zł

Możliwość wysyłki za granicę: NIE

Preferowana forma wysyłki: InPost (ewentualnie Ruch)

Moją parą była/y już: @hangled

Ulubione kolory: brak

Ulubione zapachy: uwielbiam słodkie, owocowe zapachy, lubię też zapach kawy, herbaty, kokos oraz kwiatowe zapachy; nie lubię wanilii, miodu oraz zapachu czekolady w kosmetykach

Typ cery: normalna, ale używam też produktów do innych typów cery

Mam już zapas: balsamów do ciała, kremów do rąk, szamponów, odżywek i masek do włosów, balsamów do ust, rozświetlaczy, bronzerów, maseczek, kremów do twarzy

Zawsze przygarnę: tonik do twarzy, krem pod oczy, pomadkę do ust, róż, olej do włosów, piankę do golenia, świecę, inne ciekawe produkty, których nie miałam nigdy okazji testować (nawet jeśli mam już ich zapas)

Informacje dodatkowe: Jestem wielką fanką seriali, filmów, bajek oraz kreskówek, chętnie przygarnę coś z właśnie takim motywem (m. in. Disney, inspiracje na moim profilu). Skarpetki noszę w rozmiarze 38, lubię zarówno długie skarpety jak i stopki, chętnie przygarnę czarne rajstopy w ładny wzór np. gwiazdki czy serca (nigdy nie umiem znaleźć takich w dobrej cenie). Nie potrzebuję ozdób typowo świątecznych, wolę coś bardziej praktycznego (oczywiście może to być w świątecznym motywie). Nie potrzebuję żadnych kalendarzy, notesów ani książek (mam już stos własnych książek). Posiadam wannę i prysznic. Ostatnio polubiłam się ze świecami sojowymi, nie palę wosków. Posiadam dostęp do kosmetyków Oriflame, więc nie chcę niczego tej marki. Lubię słodycze i pije dużo owocowych herbat. Noszę delikatną biżuterię.

dastiina
dastiina • 3 miesiące temu
W końcu się ogarnęłam i wróciłam na chwilę na @Dresscloud. xD Cieszę się, że akcja ruszyła, jest sporo czasu na zapisy i już nie mogę doczekać się aż z @mysweet zaczniemy dobierać Was w pary. Myślę, ze spodoba Wam się to - co Oktawia wymyśliła - będzie EXTRA- gwarantuję. A ja... jeszcze pomyślę co do zapisu- bo serce mówi jedno, rozum drugie- jak żyć? :serce: Kurczę. !!! :D :serce: PS. Ale już WAS SPORO!

hangled • 3 miesiące temu
Słuchaj serca :D

Ha ha ha 🙈

Malinowa92

ostatnio jest mnie tu mniej, ale jeżeli @mysweet i @dastiina dadzą mi zielone światło na udział w paczuszkach to chętnie się zgłoszę. W tym roku specjalnie odłożyłam kaskę na tą okoliczność

mysweet
Malinowa92 • 3 miesiące temu
ostatnio jest mnie tu mniej, ale jeżeli @mysweet i @dastiina dadzą mi zielone światło na udział w paczuszkach to chętnie się zgłoszę. W tym roku specjalnie odłożyłam kaskę na tą okoliczność xD

@Malinowa92 Nie żartuj proszę Oczywiście, że możesz wziąć udział

icecold
dastiina • 3 miesiące temu
W końcu się ogarnęłam i wróciłam na chwilę na @Dresscloud. xD Cieszę się, że akcja ruszyła, jest sporo czasu na zapisy i już nie mogę doczekać się aż z @mysweet zaczniemy dobierać Was w pary. Myślę, ze spodoba Wam się to - co Oktawia wymyśliła - będzie EXTRA- gwarantuję. A ja... jeszcze pomyślę co do zapisu- bo serce mówi jedno, rozum drugie- jak żyć? :serce: Kurczę. !!! :D :serce: PS. Ale już WAS SPORO!

hangled • 3 miesiące temu
Słuchaj serca :D

dastiina • 3 miesiące temu
Ha ha ha 🙈

@dastiina jak Ty weźmiesz udział to ja też

ralpf


❤️ Wybieram: WARIANT PREMIUM do 70 zł (+ koszt wysyłki)

❤️ Możliwość wysyłki za granicę: NIE
❤️ Preferowana forma wysyłki: Paczkomat lub Poczta Polska
Moją parą były już: @jusstinkaa
Ulubione kolory: złoty, srebrny, czarny, szary, biały, różowy, liliowy,
Nielubiane kolory: żółty, czerwony, pomarańczowy
Ulubione zapachy: kokos, arbuz, kwiatowe,
Nielubiane zapachy: miód, goździki, cynamon
Typ cery: mieszana
Mam już zapas: balsamów do ciała, pielęgnacyjnych pomadek w sztyfcie, kremów do rąk. Nie przydadzą mi się kule do kąpieli - posiadam prysznic, oraz figurki, które zatrzymują kurz. Nie lubię biżuterii i cieni do powiek. Nie lubię kosmetyków z Avon i Oriflame.

Uwielbiam: kubki, świeczki w szklanych słoiczkach, kolorowe skarpetki, kosmetyki do pielęgnacji włosów, gruboziarniste peelingi do ciała i twarzy, matowe pomadki. Marmurowe i kwieciste wzory. Złote i geometryczne dodatki do mieszkania. Mam bzika na punkcie lakierów hybrydowych, firmy Bath&Body Works I kosmetyków Bilou, Balea. Lubię kawę, żelki haribo i białą czekoladę.

domkapodomka

WYBIERAM: wariant premium.
MOŻLIWOŚĆ WYSYŁKI ZA GRANICĘ: nie.
PREFEROWANA FORMA WYSYŁKI: inpost.
MOJĄ PARĄ BYŁA JUŻ: - pierwszy raz biorę udział
ULUBIONE KOLORY: beż, śmietanka, puder, lawenda. Nie lubię krzykliwych, neonowych kolorów. Im coś bardziej neutralnego, tym lepiej.
ULUBIONE ZAPACHY: kokos, karmel, wiśnia... Nie lubię zapachu różanego i lawendowego, cytrusy też są u mnie gdzieś na końcu listy zapachów preferowanych.
TYP CERY: mieszana, w kierunku suchej.
MAM JUŻ ZAPAS: kolorówki, żeli pod prysznic, dezodorantów, peelingów do twarzy.
ZAWSZE PRZYGARNĘ: ciekawe maseczki do włosów, kremy pod oczy, kremy do rąk, balsamy do ciała, hydrolaty, toniki-mgiełki, peelingi do ciała (tylko nie cukrowe i solne), balsamy i scruby do ust, żele i pianki do mycia twarzy, świeczki i woski zapachowe.
INFORMACJE DODATKOWE: nie mam wanny, więc kule/płyny/sole do kąpieli to nie dla mnie. Mam kalendarz na 2021, czytam dużo książek, ale jestem bardzo wybredna jeśli chodzi o książki, które zdobią moje półki. Za to ucieszę się z ciekawych zakładek do książek. Jestem zbieraczem kubków.
Nie sięgam często po kosmetyki AVON i ORIFLAME i nie chciałabym znaleźć ich w paczuszce. Kocham herbaty, WSZYSTKIE.
Uwielbiam świąteczną atmosferę, więc paczuszka ozdobiona świątecznymi akcentami sprawi mi ogromną radość, bo zwracam uwagę na estetykę rzeczy.
Marki, na które ostatnio zwracam większą uwagę to serie Lirene Nature, Soraya Plante, Vianek, Sylveco, Face Boom.
Kocham wszystko od Kinder, ale w paczuszce wcale nie muszą znaleźć się słodkie akcenty.

sjemaziomq

Miałam nie brać udziału... Ale nie mogę się powstrzymać. Jeśli znajdziecie dla mnie kogoś fajnego to z przyjemnością
Wybieram: wariant premium do 70zl (mogę zwiększyć kwotę do 100zl)
Możliwość wysyłki za granicę: NIE
Preferowana forma wysyłki: paczkomat
Moją parą była/y już: @jagna18 @bow90
Ulubione kolory: kolory - czarny, szary, biały, pudrowy róż
Ulubione zapachy: kwaśne, wiśnia, czereśnia, czekoladowe, waniliowe, kokos
Typ cery: normalna
Mam już zapas: żele pod prysznic, kremy do rąk i stóp , szampony, i odżywki do włosów, maseczki, odżywki do paznokci, mydła w płynie, mam swój ulubiony kubek, dziękuję też za żele i pianki do mycia twarzy
Zawsze przygarnę: kosmetyki z małych manufaktur!!! , coś nowego, naturalnego, peeling do ust lub olejek, wcierkę do włosów....
Informacje dodatkowe : nie mam wanny więc za umilacze dziękuję, nie robię hybryd, nie chce lakierów do paznokci, bibelotów, bardzo chciałabym dostać opaskę do włosów taką jak to teraz modne materiałowe - nie musi być droga, widziałam je nawet w chińczyku, chciałabym przetestować kosmetyki firm popilio, mitti, sisi&me, NaLi, only bio, dziękuję za Avon, isane, Oriflame. Mam kominek i woski, rzadko używam świec. Kolorówkę dobieram sama, więc też dziękuję, nie chce zbędnych dodatków, stawiam na konkrety, ale akcent świąt, lub kosmetyk w tym zapachu miło by było dostać, chętnie wykorzystam próbki i miniaturki, jeśli Ci zalegają czy nie chcesz zużyć ja to chętnie zrobię ♥️ nie lubię kisieli, puddingow, i innych takich... Lubię za to gorąca czekoladę 🤷

margaret19

Hej dziewczyny. Z chęcią wezmę udział w tej edycji jednak zastanawiam się czy mogę? 😂

ILKA021

Zgłaszam się i ja
Wybieram: Premium do 70 zł + koszt wysyłki
Możliwość wysyłki za granicę: Nie
Preferowana forma wysyłki: Paczkomat
Moją parą była/y już: @PatrycjaW
Ulubione kolory: pudrowy róż, odcienie szarości i bieli, czarny, bordowy. Nie lubię pomarańczowego i neonowych kolorów.
Ulubione zapachy: kwiatowe, uwielbiam zapachy typu perfumy SI mocne i wieczorowe.
Typ cery: mieszana.
Mam już zapas: żeli pod prysznic, balsamów do ciała, kremów do rąk, maseczek do twarzy- zwłaszcza tych jednorazowych, świeczek, podgrzewaczy, spinek , gumek do włosów.
Zawsze przygarnę: żele do mycia twarzy, hydrolaty, serum do twarzy, kremy pod oczy nawet najtańsze ze świetlikiem toniki, płynu micelarne. Nie pogardzę szamponem czy odżywka do włosów Jeśli chodzi o biżuterię to niestety mogę tylko używać ze stali chirurgicznej na zwykłe mam uczulenie.
Informacje dodatkowe: Nie używam kosmetyków marki Avon oraz Oriflame. Nie maluję paznokci lakierami, robię je u kosmetyczki wiec wszystkie akcesoria do paznokci odpadają. Nie lubię kolorowych bombek, nie noszę również za bardzo skarpet czy kapci. W domu nadmiar mam również ramek i kubków- te nie mieszczą się już w kuchni Nie lubię kiśli, budyniów i tego typu rzeczy. Nie przepadam za tak zwanymi zbieraczami kurzu. Książki czytam bardzo sporadycznie ,brak mi na nie czasu. Mam już kalendarz na 2021 rok. Nie potrzebuje żadnych notesów, długopisów
Używam najczęściej marek : Ziaja (uwielbiam wszystko), Bielenda (uwielbiam ich serum do twarzy), Isana, Vianek, Sylveco, Nacomi, Dove, Nivea. Posiadam w domu wannę wiec lubię również wszelkie akcesoria do kąpieli Chętnie stworzysz paczuszkę kosmetyczną z świątecznym akcentem bez zbędnych bibelotów a z kosmetykami, które lubisz i chciałabyś je posiadać

mysweet
margaret19 • 3 miesiące temu
Hej dziewczyny. Z chęcią wezmę udział w tej edycji jednak zastanawiam się czy mogę? 😂

@margaret19 Powiem Ci kochana szczerze, że ja mam dylemat Przez 6 miesięcy nie dodałaś żadnej chmurki, a na forum też Cię nie widziałam. Napisałam do @dastiina i podejmiemy decyzję.

dastiina
dastiina • 3 miesiące temu
W końcu się ogarnęłam i wróciłam na chwilę na @Dresscloud. xD Cieszę się, że akcja ruszyła, jest sporo czasu na zapisy i już nie mogę doczekać się aż z @mysweet zaczniemy dobierać Was w pary. Myślę, ze spodoba Wam się to - co Oktawia wymyśliła - będzie EXTRA- gwarantuję. A ja... jeszcze pomyślę co do zapisu- bo serce mówi jedno, rozum drugie- jak żyć? :serce: Kurczę. !!! :D :serce: PS. Ale już WAS SPORO!

hangled • 3 miesiące temu
Słuchaj serca :D

dastiina • 3 miesiące temu
Ha ha ha 🙈

icecold • 3 miesiące temu
@dastiina jak Ty weźmiesz udział to ja też :D:D:D

Kasia 🤣

margaret19
margaret19 • 3 miesiące temu
Hej dziewczyny. Z chęcią wezmę udział w tej edycji jednak zastanawiam się czy mogę? 😂

mysweet • 3 miesiące temu
@margaret19 Powiem Ci kochana szczerze, że ja mam dylemat :( Przez 6 miesięcy nie dodałaś żadnej chmurki, a na forum też Cię nie widziałam. Napisałam do @dastiina i podejmiemy decyzję.

Fakt, ostatnio zaniedbałam chmurkowanie jednak myślę, że niedługo to nadrobię 😀

Kaamaa

@mysweet i @dastiina Chętnie wezmę udział tylko nie wiem czy na pewno znajdziecie dla mnie parę, bo tak jak pisałam nie mam możliwości odebrania paczki w Polsce. Po drugie wolałabym opcje 70 zł, ale mój staż jest za krótki 😞.

mysweet
margaret19 • 3 miesiące temu
Hej dziewczyny. Z chęcią wezmę udział w tej edycji jednak zastanawiam się czy mogę? 😂

mysweet • 3 miesiące temu
@margaret19 Powiem Ci kochana szczerze, że ja mam dylemat :( Przez 6 miesięcy nie dodałaś żadnej chmurki, a na forum też Cię nie widziałam. Napisałam do @dastiina i podejmiemy decyzję.

margaret19 • 3 miesiące temu
Fakt, ostatnio zaniedbałam chmurkowanie jednak myślę, że niedługo to nadrobię 😀

@margaret19 Rozumiem, jednak u Ciebie nie było żadnej aktywności przez te pół roku. Robimy wyjątki i nie chcemy Wam ograniczać udziału w zabawie, ale skoro ustaliłyśmy jakieś zasady, to dla powodzenia akcji chciałybyśmy się ich trzymać. Są też dziewczyny, które nie dodawały regularnie chmurek, ale za to brały udział chociażby w kalendarzu czy udzielały się na forum. To jest dla nas znak, że jesteście aktywne i bierzecie udział w społeczności DressCloud. W przypadku, kiedy przez pół roku nic się nie dzieje, nie można mówić o żadnej aktywności. Przykro mi Może za rok się uda.

1 2 3 4 5 6 7 8 55

albo założ konto i udzielaj się na forum.