Kulturalne narzekanie na rzeczywistość! Uwaga - zawiera offtopy!

Strona 2633 / 2911

Malinowa92
Malinowa92
7.58k2 lata temu

Dzisiaj ostatni dzień przyjmowania wniosków. Po prawie dwóch tygodniach czuję się wykończona. Nigdy nie sądziłam, że takie rzeczy mogą tak wyciągać energię z człowieka... Jeszcze ludzie z pretensjami przychodzą do nas, jakbyśmy to my ustalali wszelkie zasady przyznawania dopłat 🙈

NowWhat
NowWhat
7.95k2 lata temu

Zapomniałam o urodzinach partnera 🙈 Po pracy muszę ogarnąć dla niego jakiś upominek.

Szeptucha
Szeptucha
8.81k2 lata temu

Mam jakąś daleką znajomą na Facebooku. Wczoraj przeglądam sobie rolki, a ona dodała, że jak chcesz jakiś link do czegoś tam to naciśnij serduszko... I to serduszko dodała w taki sposób, że szybko przeglądając rolki nie sposób było tego serduszka nie nacisnąć 🥴 oczywiście do mnie napisała i zaraz milion pytań, czy chce ten link, co u mnie 🤧

Diancia99
Diancia99
7742 lata temu
Szeptucha • 2 lata temu
Mam jakąś daleką znajomą na Facebooku. Wczoraj przeglądam sobie rolki, a ona dodała, że jak chcesz jakiś link do czegoś tam to naciśnij serduszko... I to serduszko dodała w taki sposób, że szybko przeglądając rolki nie sposób było tego serduszka nie nacisnąć 🥴 oczywiście do mnie napisała i zaraz milion pytań, czy chce ten link, co u mnie 🤧

O nie najgorzej 🙈

Syll
Syll
17.75k2 lata temu

Wrócił mój znajomy z pracy z którym jako jedyna pracuje w dziale i oczywiście nie miałam spokoju -_- Nienawidzę jak ktoś patrzy mi na ekran i swoje złote rady daje. Fakt, on decyduje jak co ma wyglądać, ale to już moja sprawa w jaki sposób to zrobię. Coraz częściej zastanawiam się nad poszukaniem zdalnej pracy.

Myszowata
Myszowata
5.83k2 lata temu

Zachaczylam sensorem i go naderwalam czujnik przestal dzialac a mialam go jeszcze nosic 10 dni 😭

maktao
maktao
7.4k2 lata temu

niby juz tyle czasu od zakonczenia swopów, prawie miesiąc, a ja dalej wchodzę po 21 w zakładkę testowanie

Nuanda
Nuanda
9492 lata temu
maktao • 2 lata temu
niby juz tyle czasu od zakonczenia swopów, prawie miesiąc, a ja dalej wchodzę po 21 w zakładkę testowanie

Mam ten sam nawyk...

Malinowa92
Malinowa92
7.58k2 lata temu
maktao • 2 lata temu
niby juz tyle czasu od zakonczenia swopów, prawie miesiąc, a ja dalej wchodzę po 21 w zakładkę testowanie

Ja o dziwo nie. Ale czasem zajrzę w testowanie sprawdzić czy nie szykuje się coś nowego.

Bambo
Bambo
11.85k2 lata temu

Padam na twarz

OrzechOwa235
OrzechOwa235
4.54k2 lata temu

Kolejna noc nieprzespana 😑 chyba muszę w końcu zrobić jakieś badania bo się wykończe

dastiina
dastiina
9.07k2 lata temu

Jestem zmęczona...

martulla
martulla
2.08k2 lata temu

Dostałam się do testowania ohora, a tu lampa nie działa. Po włączeniu jej do wtyczki nie świeciła się. Wyciągam wtyczkę, wkładam z powrotem...a tu chyba to żelastwo które jest przy wejściu do ładowarki - wpadło do wnętrza lampy.
Mam pecha. 😭

dastiina
dastiina
9.07k2 lata temu
martulla • 2 lata temu
Dostałam się do testowania ohora, a tu lampa nie działa. Po włączeniu jej do wtyczki nie świeciła się. Wyciągam wtyczkę, wkładam z powrotem...a tu chyba to żelastwo które jest przy wejściu do ładowarki - wpadło do wnętrza lampy. Mam pecha. 😭

O kurde, ja mojej jeszcze nie sprawdzałam 🥺

Crystal1994
Crystal1994
2.4k2 lata temu

Jadę właśnie do rodzinnego miasta. Jutro jest pogrzeb mojej mamy. 💔

Na dzień matki składałam jej życzenia przez telefon. Złożyła mi od razu życzenia na dzień dziecka i powiedziała, że już później nie będzie dzwonić.
Miała nie dzwonić, bo już składała życzenia, a nie nie dzwonić, bo umrze. 💔

Informacja, że odeszła była abstrakcyjna. Takie „ale jak”?!

Zoey6
Zoey6
3.2k2 lata temu
Crystal1994 • 2 lata temu
Jadę właśnie do rodzinnego miasta. Jutro jest pogrzeb mojej mamy. 💔 Na dzień matki składałam jej życzenia przez telefon. Złożyła mi od razu życzenia na dzień dziecka i powiedziała, że już później nie będzie dzwonić. Miała nie dzwonić, bo już składała życzenia, a nie nie dzwonić, bo umrze. 💔 Informacja, że odeszła była abstrakcyjna. Takie „ale jak”?!

Moje kondolencje straszna informacja

icecold
icecold
3.49k2 lata temu
Crystal1994 • 2 lata temu
Jadę właśnie do rodzinnego miasta. Jutro jest pogrzeb mojej mamy. 💔 Na dzień matki składałam jej życzenia przez telefon. Złożyła mi od razu życzenia na dzień dziecka i powiedziała, że już później nie będzie dzwonić. Miała nie dzwonić, bo już składała życzenia, a nie nie dzwonić, bo umrze. 💔 Informacja, że odeszła była abstrakcyjna. Takie „ale jak”?!

współczuję Ci bardzo

Malinowa92
Malinowa92
7.58k2 lata temu
Crystal1994 • 2 lata temu
Jadę właśnie do rodzinnego miasta. Jutro jest pogrzeb mojej mamy. 💔 Na dzień matki składałam jej życzenia przez telefon. Złożyła mi od razu życzenia na dzień dziecka i powiedziała, że już później nie będzie dzwonić. Miała nie dzwonić, bo już składała życzenia, a nie nie dzwonić, bo umrze. 💔 Informacja, że odeszła była abstrakcyjna. Takie „ale jak”?!

Kochana tak mi przykro... 💔 Dużo siły na najbliższy czas ❤️‍🩹

Brill
Brill
4.53k2 lata temu
Crystal1994 • 2 lata temu
Jadę właśnie do rodzinnego miasta. Jutro jest pogrzeb mojej mamy. 💔 Na dzień matki składałam jej życzenia przez telefon. Złożyła mi od razu życzenia na dzień dziecka i powiedziała, że już później nie będzie dzwonić. Miała nie dzwonić, bo już składała życzenia, a nie nie dzwonić, bo umrze. 💔 Informacja, że odeszła była abstrakcyjna. Takie „ale jak”?!

Bardzo mi przykro, trzymaj się mocno! ❤️

patkakz
Nieznany profil
2.21k2 lata temu

4 nieprzespana noc... długo tak nie pociągnę

1 2632 2633 2634 2911
albo dołącz do nas i udzielaj się na forum.