Kulturalne narzekanie na rzeczywistość! Uwaga - zawiera offtopy!

Strona 2634 / 2911

dastiina
dastiina
9.07k2 lata temu
Crystal1994 • 2 lata temu
Jadę właśnie do rodzinnego miasta. Jutro jest pogrzeb mojej mamy. 💔 Na dzień matki składałam jej życzenia przez telefon. Złożyła mi od razu życzenia na dzień dziecka i powiedziała, że już później nie będzie dzwonić. Miała nie dzwonić, bo już składała życzenia, a nie nie dzwonić, bo umrze. 💔 Informacja, że odeszła była abstrakcyjna. Takie „ale jak”?!

Współczuję Ci bardzo mocno...

Heylovely
Nieznany profil
8.18k2 lata temu
Crystal1994 • 2 lata temu
Jadę właśnie do rodzinnego miasta. Jutro jest pogrzeb mojej mamy. 💔 Na dzień matki składałam jej życzenia przez telefon. Złożyła mi od razu życzenia na dzień dziecka i powiedziała, że już później nie będzie dzwonić. Miała nie dzwonić, bo już składała życzenia, a nie nie dzwonić, bo umrze. 💔 Informacja, że odeszła była abstrakcyjna. Takie „ale jak”?!

Strasznie mi przykro.

pati2211
pati2211
2.77k2 lata temu
Crystal1994 • 2 lata temu
Jadę właśnie do rodzinnego miasta. Jutro jest pogrzeb mojej mamy. 💔 Na dzień matki składałam jej życzenia przez telefon. Złożyła mi od razu życzenia na dzień dziecka i powiedziała, że już później nie będzie dzwonić. Miała nie dzwonić, bo już składała życzenia, a nie nie dzwonić, bo umrze. 💔 Informacja, że odeszła była abstrakcyjna. Takie „ale jak”?!

Bardzo współczuję 💔

hellomyhate
hellomyhate
3.42k2 lata temu

mam tyle pięknych zdjęć produktów by dodać nowe chmurki, ale nie mam chęci totalnie na opisy 😅

wenkka
Nieznany profil
8.73k2 lata temu
Crystal1994 • 2 lata temu
Jadę właśnie do rodzinnego miasta. Jutro jest pogrzeb mojej mamy. 💔 Na dzień matki składałam jej życzenia przez telefon. Złożyła mi od razu życzenia na dzień dziecka i powiedziała, że już później nie będzie dzwonić. Miała nie dzwonić, bo już składała życzenia, a nie nie dzwonić, bo umrze. 💔 Informacja, że odeszła była abstrakcyjna. Takie „ale jak”?!

Współczuję i mocno przytulam!

wenkka
Nieznany profil
8.73k2 lata temu

Druga kiepska noc z rzędu. Chodzę już jak zombie. Chyba dziecko próbuje pokazać, że za bardzo chwaliłam, że ładnie śpi.

xooxoo
xooxoo
2.24k2 lata temu
Crystal1994 • 2 lata temu
Jadę właśnie do rodzinnego miasta. Jutro jest pogrzeb mojej mamy. 💔 Na dzień matki składałam jej życzenia przez telefon. Złożyła mi od razu życzenia na dzień dziecka i powiedziała, że już później nie będzie dzwonić. Miała nie dzwonić, bo już składała życzenia, a nie nie dzwonić, bo umrze. 💔 Informacja, że odeszła była abstrakcyjna. Takie „ale jak”?!

Ściskam, strasznie smutna wiadomość. Życzę Ci dużo siły!

Kamilabea
Kamilabea
8.52k2 lata temu
hellomyhate • 2 lata temu
mam tyle pięknych zdjęć produktów by dodać nowe chmurki, ale nie mam chęci totalnie na opisy 😅

Mam dokładnie to samo, zero motywacji😅

pitbajKa
pitbajKa
5672 lata temu

Ostatnio przyszedł mi uszkodzony toner do włosów a dziś odebrałam paczkę z Vinted ze Szwecji i w środku jeden przedmiot zbity

Crystal1994
Crystal1994
2.4k2 lata temu

Dziewczyny, dziękuję za współczucie i słowa wsparcia!! 🖤

Syll
Syll
17.75k2 lata temu
Crystal1994 • 2 lata temu
Jadę właśnie do rodzinnego miasta. Jutro jest pogrzeb mojej mamy. 💔 Na dzień matki składałam jej życzenia przez telefon. Złożyła mi od razu życzenia na dzień dziecka i powiedziała, że już później nie będzie dzwonić. Miała nie dzwonić, bo już składała życzenia, a nie nie dzwonić, bo umrze. 💔 Informacja, że odeszła była abstrakcyjna. Takie „ale jak”?!

Bardzo współczuję Trzymaj się 🤍

OrzechOwa235
OrzechOwa235
4.54k2 lata temu
Crystal1994 • 2 lata temu
Jadę właśnie do rodzinnego miasta. Jutro jest pogrzeb mojej mamy. 💔 Na dzień matki składałam jej życzenia przez telefon. Złożyła mi od razu życzenia na dzień dziecka i powiedziała, że już później nie będzie dzwonić. Miała nie dzwonić, bo już składała życzenia, a nie nie dzwonić, bo umrze. 💔 Informacja, że odeszła była abstrakcyjna. Takie „ale jak”?!

Bardzo mi przykro 😪 trzymaj się tam ❤️

hellomyhate
hellomyhate
3.42k2 lata temu
Crystal1994 • 2 lata temu
Jadę właśnie do rodzinnego miasta. Jutro jest pogrzeb mojej mamy. 💔 Na dzień matki składałam jej życzenia przez telefon. Złożyła mi od razu życzenia na dzień dziecka i powiedziała, że już później nie będzie dzwonić. Miała nie dzwonić, bo już składała życzenia, a nie nie dzwonić, bo umrze. 💔 Informacja, że odeszła była abstrakcyjna. Takie „ale jak”?!

Bardzo przykra wiadomość 💔
Ściskam mocno !

Anja174
Anja174
1.01k2 lata temu
Crystal1994 • 2 lata temu
Jadę właśnie do rodzinnego miasta. Jutro jest pogrzeb mojej mamy. 💔 Na dzień matki składałam jej życzenia przez telefon. Złożyła mi od razu życzenia na dzień dziecka i powiedziała, że już później nie będzie dzwonić. Miała nie dzwonić, bo już składała życzenia, a nie nie dzwonić, bo umrze. 💔 Informacja, że odeszła była abstrakcyjna. Takie „ale jak”?!

Bardzo mi przykro ☹️ trzymaj się ❤️

dreams1919
dreams1919
8.61k2 lata temu
Crystal1994 • 2 lata temu
Jadę właśnie do rodzinnego miasta. Jutro jest pogrzeb mojej mamy. 💔 Na dzień matki składałam jej życzenia przez telefon. Złożyła mi od razu życzenia na dzień dziecka i powiedziała, że już później nie będzie dzwonić. Miała nie dzwonić, bo już składała życzenia, a nie nie dzwonić, bo umrze. 💔 Informacja, że odeszła była abstrakcyjna. Takie „ale jak”?!

Bardzo mi przykro. ☹ Trzymaj się. ❤

Monarea
Monarea
4.24k2 lata temu
Crystal1994 • 2 lata temu
Jadę właśnie do rodzinnego miasta. Jutro jest pogrzeb mojej mamy. 💔 Na dzień matki składałam jej życzenia przez telefon. Złożyła mi od razu życzenia na dzień dziecka i powiedziała, że już później nie będzie dzwonić. Miała nie dzwonić, bo już składała życzenia, a nie nie dzwonić, bo umrze. 💔 Informacja, że odeszła była abstrakcyjna. Takie „ale jak”?!

Wyrazy współczucia kochana 💔

Pochowałam już swojego ojca i to też w niespodziewany sposób, więc wiem co czujesz.

martulla
martulla
2.08k2 lata temu
Crystal1994 • 2 lata temu
Dziewczyny, dziękuję za współczucie i słowa wsparcia!! 🖤

Trzymaj się i pamiętaj, że Mama zawsze będzie nad Tobą czuwać!

martulla
martulla
2.08k2 lata temu
martulla • 2 lata temu
Dostałam się do testowania ohora, a tu lampa nie działa. Po włączeniu jej do wtyczki nie świeciła się. Wyciągam wtyczkę, wkładam z powrotem...a tu chyba to żelastwo które jest przy wejściu do ładowarki - wpadło do wnętrza lampy. Mam pecha. 😭

dastiina • 2 lata temu
O kurde, ja mojej jeszcze nie sprawdzałam 🥺

Miałam chwilkę to chciałam od razu przetestować, a tu taki traf. Oby tylko u mnie taki przypadek był.🤔

Diancia99
Diancia99
7742 lata temu

Ale mnie dziś głowa i oczy bolą 🙄

Adaaa84
Adaaa84
3.04k2 lata temu
martulla • 2 lata temu
Dostałam się do testowania ohora, a tu lampa nie działa. Po włączeniu jej do wtyczki nie świeciła się. Wyciągam wtyczkę, wkładam z powrotem...a tu chyba to żelastwo które jest przy wejściu do ładowarki - wpadło do wnętrza lampy. Mam pecha. 😭

dastiina • 2 lata temu
O kurde, ja mojej jeszcze nie sprawdzałam 🥺

martulla • 2 lata temu
Miałam chwilkę to chciałam od razu przetestować, a tu taki traf. Oby tylko u mnie taki przypadek był.🤔

Ja też mam takiego pecha. Kupiłam basen i okazało się, że nie szczelny jest zgrzew czy coś takiego, bo woda spod niego zaczęła się wylewać 🥺 Inni kupują i mają a ja nawet nie zdążyłam z niego skorzystać 🙁

1 2633 2634 2635 2911
albo dołącz do nas i udzielaj się na forum.