Kulturalne narzekanie na rzeczywistość! Uwaga - zawiera offtopy!

Strona 2632 / 2911

gosche
gosche
4.47k2 lata temu
Anuusiaczeek • 2 lata temu
Zaczynają mnie męczyć moje włosy. Zawsze marzyłam o włosach za pupę. Aktualnie sięgają mi prawie do bioder i coraz bardziej się nimi mecze. Rozpuszczone wszędzie się plączą. Pielęgnacja ich zajmuje mi trochę czasu, a wyczesywanych włosów jest masa ! Zdaje sobie sprawę że dzienne ich wypadanie to norma, a garść moich długi włosów wydaje się być o wiele gestrza nóż krótszych ale mam już dosyć. Zastanawiam się czy ich nie ściąć 🙄

Ja ścięłam z długości za piersi do lekko za ramiona i to była najlepsza decyzja jest mi o wiele lżej, krócej myje włosy i jest mi po prostu wygodniej

pitbajKa
pitbajKa
5672 lata temu

Odebrałam paczkę z Vinted, dojechałam do domu, rozpakowałam a tu taki kwiatek… toner miał być nowy a w środku pół produktu… i wiecie co jest dziwne? Druga połowa produktu wcale nie wylała się do paczki bo wszystko w paczce jest czyste… co byście myślały o takiej sytuacji? U niej na aukcji było tylko i wyłącznie jedno zdjęcie produktu… na którym niby nie widać nic podejrzanego.
Napisałam do dziewczyny i nie wiem czy zakładać spór czy co z tym dalej zrobić 💔

Kulturalne narzekanie na rzeczywistość! Uwaga - zawiera offtopy! Kulturalne narzekanie na rzeczywistość! Uwaga - zawiera offtopy! Kulturalne narzekanie na rzeczywistość! Uwaga - zawiera offtopy!
Anuusiaczeek
Anuusiaczeek
13.7k2 lata temu
Anuusiaczeek • 2 lata temu
Zaczynają mnie męczyć moje włosy. Zawsze marzyłam o włosach za pupę. Aktualnie sięgają mi prawie do bioder i coraz bardziej się nimi mecze. Rozpuszczone wszędzie się plączą. Pielęgnacja ich zajmuje mi trochę czasu, a wyczesywanych włosów jest masa ! Zdaje sobie sprawę że dzienne ich wypadanie to norma, a garść moich długi włosów wydaje się być o wiele gestrza nóż krótszych ale mam już dosyć. Zastanawiam się czy ich nie ściąć 🙄

gosche • 2 lata temu
Ja ścięłam z długości za piersi do lekko za ramiona i to była najlepsza decyzja :D jest mi o wiele lżej, krócej myje włosy i jest mi po prostu wygodniej :)

Jestem coraz bardziej na tak. Zobaczę jak to się u mnie rozwinie. Ewentualnie pod wpływem chwili jak zwykle je zetne i tyle.
Trochę mi ich szkoda, bo są w rewelacyjnej kondycji, nawet końcówki. A ostatni raz podcinalam je w ubiegłym roku chyba w kwietniu. Nic mi się nie puszy na końcach, nie rozdwaja aż w szoku sama jestem

maktao
maktao
7.4k2 lata temu
dastiina • 2 lata temu
A ja bym też zmieniła fryzurę. Też ostatnio moje włosy mnie denerwują. Sama nie wiem co zrobić.

tnij!

maktao
maktao
7.4k2 lata temu
pitbajKa • 2 lata temu
Odebrałam paczkę z Vinted, dojechałam do domu, rozpakowałam a tu taki kwiatek… toner miał być nowy a w środku pół produktu… i wiecie co jest dziwne? Druga połowa produktu wcale nie wylała się do paczki bo wszystko w paczce jest czyste… co byście myślały o takiej sytuacji? U niej na aukcji było tylko i wyłącznie jedno zdjęcie produktu… na którym niby nie widać nic podejrzanego. Napisałam do dziewczyny i nie wiem czy zakładać spór czy co z tym dalej zrobić 💔

niektóre produkty nie są napełniane w całości

dastiina
dastiina
9.07k2 lata temu
dastiina • 2 lata temu
A ja bym też zmieniła fryzurę. Też ostatnio moje włosy mnie denerwują. Sama nie wiem co zrobić.

maktao • 2 lata temu
tnij! :D

😅 z jednej strony chce, z drugiej trochę szkoda. 😅

Kamilabea
Kamilabea
8.52k2 lata temu
pitbajKa • 2 lata temu
Odebrałam paczkę z Vinted, dojechałam do domu, rozpakowałam a tu taki kwiatek… toner miał być nowy a w środku pół produktu… i wiecie co jest dziwne? Druga połowa produktu wcale nie wylała się do paczki bo wszystko w paczce jest czyste… co byście myślały o takiej sytuacji? U niej na aukcji było tylko i wyłącznie jedno zdjęcie produktu… na którym niby nie widać nic podejrzanego. Napisałam do dziewczyny i nie wiem czy zakładać spór czy co z tym dalej zrobić 💔

Zgłoś do vinted, najpierw próbowałabym kontaktować się ze sprzedającą a po tem zgłosić vinted

maktao
maktao
7.4k2 lata temu
dastiina • 2 lata temu
A ja bym też zmieniła fryzurę. Też ostatnio moje włosy mnie denerwują. Sama nie wiem co zrobić.

maktao • 2 lata temu
tnij! :D

dastiina • 2 lata temu
😅 z jednej strony chce, z drugiej trochę szkoda. 😅

Włosy nie palce, odrosną Ile ja komplementów dzis zebrałam!

gosche
gosche
4.47k2 lata temu
dastiina • 2 lata temu
A ja bym też zmieniła fryzurę. Też ostatnio moje włosy mnie denerwują. Sama nie wiem co zrobić.

maktao • 2 lata temu
tnij! :D

dastiina • 2 lata temu
😅 z jednej strony chce, z drugiej trochę szkoda. 😅

maktao • 2 lata temu
Włosy nie palce, odrosną xD Ile ja komplementów dzis zebrałam! :O :O

Dokładnie ! Włosy szybko odrosną 😄👍🏻

Choso
Nieznany profil
4312 lata temu

Ktoś wykorzystał moje dane i od 3 miesięcy brał na mnie recepty na leki nasenne.

frambuesa
frambuesa
11.66k2 lata temu
Nieznany profil • 2 lata temu
Ktoś wykorzystał moje dane i od 3 miesięcy brał na mnie recepty na leki nasenne. :x

Omg! A skąd się o tym dowiedziałaś ?!

Choso
Nieznany profil
4312 lata temu
Nieznany profil • 2 lata temu
Ktoś wykorzystał moje dane i od 3 miesięcy brał na mnie recepty na leki nasenne. :x

frambuesa • 2 lata temu
Omg! A skąd się o tym dowiedziałaś ?!

Przyszedł mi dzisiaj smsem kod na receptę, której nie zamawiałam, no i sobie weszłam na IKP sprawdzić co to za recepta. I tam był przepisany lek "Nasen", a jak zaczęłam przeglądać historię recept to się okazało, że to już taka trzecia.

testomaniak
testomaniak
1172 lata temu
Nieznany profil • 2 lata temu
Ktoś wykorzystał moje dane i od 3 miesięcy brał na mnie recepty na leki nasenne. :x

Jak to w ogóle możliwe 😮😮

NowWhat
NowWhat
7.95k2 lata temu

Dzisiaj w pracy było jeszcze gorzej niż wczoraj... Ale uporałam się z najgorszymi tematami, więc od jutra powinno być już bardziej znośnie.

Choso
Nieznany profil
4312 lata temu
Nieznany profil • 2 lata temu
Ktoś wykorzystał moje dane i od 3 miesięcy brał na mnie recepty na leki nasenne. :x

testomaniak • 2 lata temu
Jak to w ogóle możliwe 😮😮

Wystarczyły moje dane Recepty były na mnie brane w serwisie Halomed gdzie można dostać e-recepty.

dastiina
dastiina
9.07k2 lata temu

Miałam pisać kolejny rozdział pracy, ale odpuściłam. Mega jestem zmęczona...

frambuesa
frambuesa
11.66k2 lata temu
Nieznany profil • 2 lata temu
Ktoś wykorzystał moje dane i od 3 miesięcy brał na mnie recepty na leki nasenne. :x

frambuesa • 2 lata temu
Omg! A skąd się o tym dowiedziałaś ?!

Nieznany profil • 2 lata temu
Przyszedł mi dzisiaj smsem kod na receptę, której nie zamawiałam, no i sobie weszłam na IKP sprawdzić co to za recepta. I tam był przepisany lek "Nasen", a jak zaczęłam przeglądać historię recept to się okazało, że to już taka trzecia.

Omg i co teraz zrobisz? Nawet nie wiadomo jak to zgłosić… btw ciekawe czemu ktoś bierze recepty na obcą osobę a nie na siebie …

Choso
Nieznany profil
4312 lata temu
Nieznany profil • 2 lata temu
Ktoś wykorzystał moje dane i od 3 miesięcy brał na mnie recepty na leki nasenne. :x

frambuesa • 2 lata temu
Omg! A skąd się o tym dowiedziałaś ?!

Nieznany profil • 2 lata temu
Przyszedł mi dzisiaj smsem kod na receptę, której nie zamawiałam, no i sobie weszłam na IKP sprawdzić co to za recepta. I tam był przepisany lek "Nasen", a jak zaczęłam przeglądać historię recept to się okazało, że to już taka trzecia.

frambuesa • 2 lata temu
Omg i co teraz zrobisz? Nawet nie wiadomo jak to zgłosić… btw ciekawe czemu ktoś bierze recepty na obcą osobę a nie na siebie …

2 poprzednie recepty ktoś wykupił, ale dzisiaj po sprawdzeniu co i jak dzwoniłam od razu do Halomedu i na szczęście zablokowali mój pesel i anulowali tą receptę. Dzwoniłam również do IKP i tam coś sprawdzają, także jutro się dowiem co mam robić dalej. Nie wiem może ktoś był w potrzebie, ale trochę podejrzane brać na kogoś leki nasenne na receptę.

OrzechOwa235
OrzechOwa235
4.54k2 lata temu

Jestem na siebie zła bo nie potrafię schudnąć. Przez chorobę boje się ćwiczyć a dietę wprowadzam tylko na chwilę i znów wracam do starych nawyków

frambuesa
frambuesa
11.66k2 lata temu
Nieznany profil • 2 lata temu
Ktoś wykorzystał moje dane i od 3 miesięcy brał na mnie recepty na leki nasenne. :x

frambuesa • 2 lata temu
Omg! A skąd się o tym dowiedziałaś ?!

Nieznany profil • 2 lata temu
Przyszedł mi dzisiaj smsem kod na receptę, której nie zamawiałam, no i sobie weszłam na IKP sprawdzić co to za recepta. I tam był przepisany lek "Nasen", a jak zaczęłam przeglądać historię recept to się okazało, że to już taka trzecia.

frambuesa • 2 lata temu
Omg i co teraz zrobisz? Nawet nie wiadomo jak to zgłosić… btw ciekawe czemu ktoś bierze recepty na obcą osobę a nie na siebie …

Nieznany profil • 2 lata temu
2 poprzednie recepty ktoś wykupił, ale dzisiaj po sprawdzeniu co i jak dzwoniłam od razu do Halomedu i na szczęście zablokowali mój pesel i anulowali tą receptę. Dzwoniłam również do IKP i tam coś sprawdzają, także jutro się dowiem co mam robić dalej. Nie wiem może ktoś był w potrzebie, ale trochę podejrzane brać na kogoś leki nasenne na receptę.

Ja myślę że bardziej jakieś przekręty… bo to aż dziwne , to muszą być może jakieś mocne leki które uzależniają albo coś… kurczę oby się udało bo dziwna akcja

1 2631 2632 2633 2911
albo dołącz do nas i udzielaj się na forum.