Kiedy zamówić suknię ślubną? Gdzie jej szukać w Krakowie?

Przed wszystkimi przyszłymi pannami młodymi z Krakowa i okolic stoi jedno, bardzo ważne zadanie – jest nim wybór kreacji, w której zaprezentują się w dniu swojego ślubu i wesela. Suknie ślubne w Krakowie są dostępne w tak szerokim i zróżnicowanym wyborze, że większość aktualnych narzeczonych po prostu nie wie, którą z nich wybrać ani kiedy jest najlepszy ku temu moment. O tym, kiedy najlepiej wybrać się na pierwsze przymiarki i gdzie zamówić swoją wymarzoną kreację, powiemy poniżej!

infoblog dresscloud

Czy istnieje najlepszy moment na zakup sukni ślubnej?

Ślubne przygotowania wymagają sporej ilości czasu. Nic więc dziwnego, że większość par młodych nie czeka zbyt długo, tylko tuż po zaręczynach zabiera się do roboty! Jest to bardzo dobra praktyka, która pozwala na załatwienie wszystkiego we właściwym czasie oraz daje pewność, że wyrobimy się ze wszystkim, co sobie zaplanowaliśmy. Jest jednak jedna rzecz, o której załatwienie powinna zatroszczyć się sama panna młoda – wybór i zakup sukni ślubnej.

Według ekspertów najlepszym momentem, aby na serio przystąpić do jej poszukiwania, jest ok. pół roku przed ślubem. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zacząć rozglądać się za wymarzoną kreacją wcześniej – np. przeglądając katalogi ślubne, inspiracje w sieci oraz strony internetowe salonów sukien ślubnych. Na pierwszą wizytę w salonie i przymiarki powinnyśmy się jednak wybrać na ok. 6 miesięcy przed ślubem. Ten czas jest odpowiedni z kilku powodów.

infoblog dresscloud

Przede wszystkim, jego wybór ma znaczenie dla kobiet, które mają tendencję do wahań wagi i skłonność do tracenia kilogramów w sytuacjach stresowych – planowanie ślubu i wesela z pewnością do nich należy! Po drugie, wybór sukni ślubnej na kilka miesięcy przed wydarzeniem pozwoli na jej odpowiednie przygotowanie, a niekiedy także na sprowadzenie interesującego nas modelu zza granicy. Po trzecie, kupując kreację pół roku przed ślubem nie ryzykujemy, że wybrany model nam się opatrzy czy po prostu zmienimy zdanie.

Gdzie zamawiać suknie ślubne w Krakowie? Jak przygotować się do pierwszej wizyty w salonie?

Najlepszym miejscem na zamówienie nowej sukni ślubnej w stolicy Małopolski jest salon sukien ślubnych. Jest to sklep stworzony specjalnie z myślą o wszystkich pannach młodych, które pragną w dniu swojego ślubu i wesela prezentować się pięknie oraz w 100% zgodnie z własnymi oczekiwaniami. Profesjonalny salon sukien ślubnych oferuje nie tylko suknie ślubne w Krakowie z najnowszych kolekcji, ale także specjalistyczne wsparcie i pomoc w doborze tej najlepszej, idealnie dopasowanej do sylwetki oraz urody przyszłej małżonki.

Na pierwszą wizytę w salonie warto umówić się telefonicznie. Dzięki temu zyskamy pewność, że uwaga obsługi będzie skupiona tylko na nas i na naszych potrzebach. W salonie możemy zjawić się zarówno same, jak i skorzystać ze wsparcia mamy, przyjaciółki, siostry, teściowej, a nawet wszystkich bliskich kobiet na raz! W dniu planowanych przymiarek warto założyć cielistą, bezszwową bieliznę, zrezygnować z kolorowego makijażu, a także zabrać ze sobą zebrane dotychczas inspiracje.

Artykuł powstał we współpracy z salonem sukien ślubnych Evita, oferującym najmodniejsze suknie ślubne kraków - https://evita.com.pl/produkty/suknie-slubne/.

Artykuł partnera

Komentarze

albo założ konto i udzielaj się w komentarzach.