infoblog dresscloud

Dresowe stylizacje dla kobiet kochających bawić się modą

Dresy od zawsze kojarzą się ze sportowym stylem, niezwykle komfortowym i raczej mało wyrafinowanym. Przez ostatnie lata na szczęście to podejście systematycznie się zmienia! Dziś fanki mody mają ogromne pole do popisu, wszak ubranie sportowe można połączyć dosłownie ze wszystkim i uzyskać doskonały, awangardowy efekt. Z czym łączyć bawełniane komplety dresowe? Oto kilka propozycji

Nietuzinkowe materiały

Najwygodniejszy jest co prawda dres bawełniany, lecz chcąc poeksperymentować z modą i obowiązującymi trendami warto sięgnąć po odważniejsze materiały. W ciepłe, letnie miesiące sprawdzić się może dres z lekkiego, satynowego materiału. Gdy już na dworze będzie chłodniej, świetnie wyglądać będzie komplet wykonany z weluru. Materiały te pięknie odbijają światło i są efektowne, dlatego nie potrzebują wielu dodatków by wyglądać naprawdę bardzo dobrze niezależnie od okazji.

Koronki i falbany

Koronki i falbany to dodatki chyba najbardziej odległe skojarzeniowo od sportowych dresów dlatego wyglądają z nimi naprawdę świetnie. Faktycznie, potrzeba do nich niemało odwagi, gdyż bez wątpienia będą przyciągać wzrok. Lecz do odważnych świat należy!

Dodatki ze zwierzęcymi printami

Dodatki ze zwierzęcymi printami są obecne w modzie od dziesięcioleci. W latach 80. były niezwykle szykowne, ubrania z takimi elementami posiadała niemal każda z pań. W latach 2000 ubrania w panterkę kojarzyły się raczej negatywnie, z tandetą i kiczem. Jak jest teraz? Moda lat 20. XXI wieku uwielbia eksperymentować, łączyć style i faktury. Jeśli do wygodnego, bawełnianego dresu np. z Diverse System w neutralnym kolorze, dobierze się dodatek z krzykliwym, zwierzęcym printem, zrobi się ogromne wrażenie! Może to być zarówno koszulka pod bluzę, lecz także torebka, plecak czy nawet buty.

Ukoronowanie stylizacji - biżuteria

Biżuteria to wisienka na torcie każdej stylizacji. Tak naprawdę za pomocą kilku dodatków można zmienić cały charakter stylizacji! Można też ją pięknie dopełnić. Dobrze dobrana biżuteria pozwala zespoić cały zestaw; komplet dresowy, buty, torebkę. Warto się zastanowić nad tym, czy bardziej podoba nam się przepych w awangardowych stylizacjach, czy jednak odważna klasyka. Od tego zależy cały wydźwięk stylizacji.

Stylowe nakrycie głowy nie tylko zimą

Komplety dresowe kojarzą się z czapką z daszkiem, lecz to nie jest jedyne nakrycie głowy jakie w tej sytuacji świetnie będzie pasować. Do jesiennych, bardziej eleganckich stylizacji bardzo dobrze wyglądać będzie kaszkiet.

Artykuł partnera

Komentarze

albo założ konto i udzielaj się w komentarzach.