Prezent dla drugiej połowy – 10 pomysłów

Każdy staje przed wyborem wyjątkowego prezentu dla swojej drugiej połówki. Jak sprawić jej radość? Czym obdarować jego? Warto zastanowić się nad rozwiązaniami, które będą pasować do osobowości i stylu danej osoby. Sprawdź 10 pomysłów na trafiony prezent!

Prezent dla drugiej połowy – 10 pomysłów

Oryginalne prezenty dla niej

Podczas planowania prezentu, niezależnie od okazji — czy to urodzin, rocznicy czy świąt, zawsze warto skupić się na elementach, które wyrażają osobowość lub zainteresowania drugiej połówki.

Oryginalnym pomysłem będzie zakupienie czegoś związanego z pasją. Twoja partnerka lubi malować? Spraw jej farby, o których marzy. A może jest miłośniczką literatury? Nowa książka czy kolekcjonerskie wydanie ulubionej pozycji będzie niezwykle oryginalnym pomysłem.

Ponadczasowym rozwiązaniem będzie także biżuteria. Niezwykle ważne jest, abyś wiedział, czy Twoja druga połówka preferuje złote, czy srebrne wyroby. Jednak poza klasycznymi kolczykami czy pierścionkiem, warto zwrócić uwagę na nowoczesną biżuterię, niespotykaną tak często. Przykładem mogą być nausznice kolczyki, produkowane w nietypowych kształtach i stylach.

Trzecim pomysłem są perfumy lub wyszukane kosmetyki. Często produkty te są za drogie, aby kupić je na co dzień. Jako prezent mogą być niezwykle docenione przez drugą połówkę.

Praktycznym podarunkiem jest także bilet na koncert ulubionego zespołu, spektakl w teatrze czy operze. Wspólnie spędzony czas na takim wydarzeniu będzie dodatkowym atutem!

Co podarować swojej męskiej połówce?

Prezenty dla mężczyzn nie są takie trudne, jak się wydają. Poznaj 3 rozwiązania, które doceni każdy partner:

  • stylowa biżuteria — naturalne materiały i kamienie, z których są wykonywane naszyjniki czy bransoletki, można dopasować do codziennych casualowych, ale i eleganckich stylizacji. Bransoletka męska na prezent to ciekawy i nowoczesny pomysł,
  • bilet na wydarzenie sportowe lub kulturalne — mecz ulubionej drużyny lub koncert zespołu to doskonała okazja na celebrowanie drugiej osoby,
  • ciekawy gadżet do mieszkania — czy to element dekoracyjny w postaci plakatu, statuetki, czy praktyczny dodatek jak np. nowoczesna lampka na biurko.

Istotne jest, aby kierować się potrzebami i gustem ukochanej osoby, a na pewno trafi się w udany podarunek.

Prezenty od serca

W dawaniu prezentów niezwykle ważna jest szczera intencja, dlatego udanym podarunkiem zawsze będzie coś, w co włożyliśmy swoją wyobraźnię i chęci.

Biżuteria z grawerowanymi inicjałami lub datą to ponadczasowy pomysł, który będzie wspaniałą pamiątką na przyszłość. Jeśli Twój partner lub partnerka ma dziurki w uszach, lub planuje kolejne — możesz skomponować zestaw różnorodnych kolczyków, które będzie nosił przez długi czas.

Oryginalnym prezentem od serca będzie album ze wspólnymi zdjęciami, które przypominają wyjątkowe chwile.

Ostatnim pomysłem na prezent jest zorganizowanie romantycznego wyjazdu w wymarzony cel podróży. Zaplanowanie noclegów, atrakcji i podróży sprawi, że bez zmartwień będziecie mogli cieszyć się wycieczką.

Artykuł sponsorowany

Komentarze

albo założ konto i udzielaj się w komentarzach.