Dwukolorowe obrączki ślubne jako symbol jedności przeciwieństw

Miłość to jedno z niewielu uczuć, które łączy, kiedy się je dzieli. Sprawia, że nawet zupełnie przeciwne charaktery odnajdują wspólny kurs i razem płyną przez życie. Ślub wyznacza formalny początek tej podróży. Nieodłącznym atrybutem dnia, w którym dwoje ludzi mówi sobie „tak”, są obrączki ślubne. Dowiedz się, dlaczego modele łączące dwa kolory złota są świetnym wyborem.

Dwukolorowe obrączki ślubne jako symbol jedności przeciwieństw

Dwukolorowe obrączki ślubne – piękno i harmonia

William Wharton mawiał, że kochać kogoś to przede wszystkim pozwalać mu być takim, jakim jest. Prawdziwe uczucie nie opiera się na podporządkowaniu, ale jest budowane na wzajemnej akceptacji. Narzeczeni mogą pochodzić z dwóch zupełnie różnych światów – może nie z Marsa i Wenus, ale przestrzeni, które w inny sposób ukształtowały ich charaktery.

Wspaniałym symbolem różnic, które wspólnie tworzą zupełnie nowy, piękniejszy świat, są dwukolorowe obrączki ślubne. Niesiony przez nie przekaz pozwala umocnić się w przekonaniu, że różnice mogą łączyć, a drzemiące w Was przeciwieństwa mogą sprawić, że wspólne życie będzie bogatsze, jeszcze bardziej wartościowe i ciekawsze.

Dwukolorowe obrączki ślubne z brylantami Savicki zachwycają wyglądem i metaforycznym przekazem

Magia klasyki czy świeżość awangardy?

Proste obrączki z dwukolorowego złota najczęściej są płaskie lub półokrągłe, a dwa kolory metalu mogą przenikać się ze sobą na wiele sposobów. Popularne są modele wykonane z dwóch połówek albo ozdobione paskiem w innej barwie przebiegającym przez środek. Oba warianty są eleganckie, subtelne i ponadczasowe.

Tradycyjne projekty doczekały się licznych wariacji, w których za oryginalność odpowiadają nie tylko dwie różne tonacje kruszcu, ale i faktury będące wynikiem specjalnej obróbki. Połączenie matowego złota z polerowanym na wysoki połysk prezentuje się niebanalnie, acz szykownie. Na uwagę zasługują też dwukolorowe obrączki ślubne z brylantami. Oczywiście kamienie mogą zdobić wyłącznie krążek należący do małżonki.

Dzięki bogatej ofercie jubilerskiej każda para z łatwością znajdzie model idealnie dopasowany do swoich preferencji. Jaki projekt skradł wasze serca? Klasyczny duet żółtego i białego złota, a może połączenie różu z bielą? Wybór jest ogromny. Jeśli marzą wam się jeszcze bardziej oryginalne krążki, możecie zdecydować się na personalizowane dwukolorowe obrączki ślubne Savicki. Proste, dekoracyjne, fasetowane czy zdobione diamentami modele zyskają jeszcze większy urok.

Jakie jeszcze rozwiązania kuszą niepowtarzalnym pięknem? Symbolem niekończącej się miłości są też krążki, w których różne kolory złota wtapiają się w siebie niesymetrycznie. Zwykle są to modele zdobione kamieniem szlachetnym lub fazą, co podbija stawkę w kategorii oryginalności. Piękne i jednocześnie awangardowe są dwukolorowe obrączki ślubne z fasetami albo atrakcyjną plecionką.

Ile kosztują dwukolorowe obrączki ślubne?

Zastanawiasz się, jaka jest cena obrączek ślubnych z dwóch kolorów złota? Zbliżona do tej dotyczącej modeli wykonanych z jednego rodzaju złota. Na koszt obrączek ślubnych wpływa wiele czynników, w tym masa, rodzaj zdobień oraz obecność kamieni szlachetnych.

Wiele osób twierdzi, że dwukolorowe obrączki ślubne łączą tradycję i nowoczesność. To prawda. Nie można jednak zapominać, że przede wszystkim są symbolem harmonii, jaka za sprawą miłości może połączyć dwoje ludzi – tak różnych i tak sobie bliskich.

Artykuł partnera

Komentarze

albo założ konto i udzielaj się w komentarzach.