zużywamy razem - akcja denkowanie! KWIECIEŃ - RELAKS & ZUŻYWAMY MASECZKI!

kngslk

Hej dziewczyny! Wiem, że wiele z was nadal walczy z ogromnymi zapasami, niezużywanymi próbkami i tak dalej. Ja jestem już na dobrej drodze, ale do braku zapasów też mi nadal brakuje. Pomyślałam, że może zrobimy tutaj akcję zużywamy razem? Wiem, że był kiedyś podobny temat z próbkami i bardzo dobrze się tu przyjął! Dajcie znać, czy ktoś z was byłby chętny do wspólnej motywacji! Proponuję coś w stylu miesięcznych akcji np. - w miesiącu x dbamy o włosy - odkopujemy produkty z zapasów do włosów, wszystkie zapomniane saszetki, oleje. W miesiącu y np. dbamy o ciało - szczególnie zwracamy uwagę na peelingi, balsamowanie i masaż ciała. Podobne akcje mogą być z próbkami, woskami/świecami, dbaniem od wewnątrz - czyli np. picie dziennie ziół, suplementów. Akcja ma na celu porządek w zapasach, organizację, wyrzucenie przeterminowanych kosmetyków, zużycie resztek, nie kupowanie produktów, których zapas mamy największy.

Czekam na was odzew, czy są jakieś chętne .

2019
GRUDZIEŃ - zużywamy saszetki!
STYCZEŃ - wspólnie wybrałyśmy kategorię "organizujemy kolorówkę".
LUTY - wspólnie wybrałyśmy kategorię "dbamy o paznokcie".
MARZEC -maseczkujemy
KWIECIEŃ - (s. 26/27) ponownie wygrały maseczki!
MAJ - (s. 43) dbamy o ciało!
CZERWIEC - (s. 50!) dbamy o włosy! maski, odżywki, oleje, wcierki, peelingi, płukanki! wszystko idzie w ruch!
LIPIEC - dbamy o stopy i dłonie
SIERPIEŃ - ponownie wybrałyście w głosowaniu maseczki!
WRZESIEŃ - zużywamy zapachy, dziękujemy @madziek1 za propozycję kategorii!
PAŹDZIERNIK - ponownie, bezkonkurencyjnie wygrały maseczki
LISTOPAD - zużywamy peelingi, dziękujemy @madziek1 za propozycję kategorii!
GRUDZIEŃ - (s. 92) wspólnie zużywamy próbki!

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA ZAANGAŻOWANIE, TO JUŻ ROK WSPÓLNEGO ZUŻYWANIA

2020
STYCZEŃ 2020 - pielęgnacja twarzy, dziękujemy @ksanaru za propozycję kategorii
LUTY (s,116) - pielęgnacja ciała
MARZEC - (s.123/124) - dbamy o włosy! zostajemy w temacie kosmetycznym, ale z racji dużej ilości chętnych organizujemy też otoczenie!
@ksanaru stworzyła dla nas grafikę do porządkowania otoczenia!!
KWIECIEŃ - (s.137) - w głosowaniu wygrały maseczki! Ponadto w tym ciężkim okresie, za propozycją @icecold relaksujemy się i dbamy o siebie!

Moje propozycje na kwiecień:
JOGA, mój ulubiony kanał : https://www.youtube.com/user/yogawithadriene
ĆWICZENIA, bardzo dużo siłowni prowadzi teraz zajęcia live na fb albo na youtube, interent jest pełen tych cudów!
GOTOWANIE, mnie to relaksuje!!
KĄPIEL, PRYSZNIC, PEELING, MASAŻ, - zawsze brakuje nam na to czasu, a teraz mamy go pod dostatkiem! Idealny czas, żeby wyrobić sobie nawyki!
KSIĄŻKI, ja czytam dużo, w wolnej chwilii!
SERIALE/FILMY, w tym ciężkim czasie oglądajmy wszystko co wesołe! Polecam serial Grace&Frankie, Przyjaciół, filmy animowane dla dzieci, szczególnie zwierzogród i w głowie się nie mieści!
RĘKODZIEŁO, bierzcie w ręce szydełka, nożyczki, włóczki, papier, wszystko co potraficie obrócić w coś nowego! Nic tak nie cieszy, jak coś stworzone z niczego!
KWIATY, sezon na przesadzanie już się zaczął, wierzcie mi! To uspokaja! Dbajcie o swoje roślinki!
GRY PLANSZOWE/KARTY/PUZZLE, rodzinnie!
KURSY ONLINE, dobry czas, żeby się czegoś nauczyć!
ODŁÓŻ TELEFON, nie będzie lepszego czasu, żeby trochę odpocząć od telefonu i informacji. W internecie krąży teraz masa fake newsów, masa nieprawdziwych informacji. Ciągle sprawdzamy nowe przypadki, włączamy powiadomienia. Odpocznijmy od tego. Sprawdźmy wiadomości raz dziennie, u sprawdzonego źródła. Nie nakręcajmy się.
PAMIĘTAJCIE O BLISKICH, to, że teraz nie możemy iść do babci na rosołek, nie znaczy, że nie możemy z nią poklachać na telefonie o ulubionym serialu!
PORZĄDKI, śmiejcie się, ale mnie to też uspokaja . Może nie zdążyłaś w marcu?

Trzymajcie się i wspierajcie w tym trudnym czasie!

zużywamy razem - akcja denkowanie! KWIECIEŃ - RELAKS & ZUŻYWAMY MASECZKI! zużywamy razem - akcja denkowanie! KWIECIEŃ - RELAKS & ZUŻYWAMY MASECZKI! zużywamy razem - akcja denkowanie! KWIECIEŃ - RELAKS & ZUŻYWAMY MASECZKI! zużywamy razem - akcja denkowanie! KWIECIEŃ - RELAKS & ZUŻYWAMY MASECZKI!
Cormi

Ooooo tak! Ja się na to piszę w kwestii przybywających masowo, a nie ubywających prawie wcale próbek Tamten wątek to była dla mnie duża motywacja, to i może tutaj uszczuplę trochę moje zapasy!

pati2211

Jestem za

aporanek

Wczoraj zużyłam balsam do ciała

nazwa001

ja staram się właśnie sama siebie pilnować w zużywaniu, ostatnio zdenkowałam 2 żele pod prysznic i trzeci prawie kończę - jeszcze kilka mi zostało. Nie kupuję nowych tak samo odżywki i maski do włosów, nowości unikam jak ognia, wyciągam wszystko pochowane po kątach. Muszę się tego pozbyć, niepotrzebnie chomikowałam.

kngslk

super dziewczyny! @nazwa001 też miałam taki problem z żelami, zawsze kupowałam nowy zapach z isany więc uzbierało mi się tego w cholerkę... trochę rozdałam, resztę zużyłam do kąpieli i udało mi się pozbyć.
@aporanek balsamy do ciała to chyba moja największa zmora!
@Cormi próbki to w ogóle dla mnie dramat większość oddaję, zostawiam tylko te, które mi odpowiadają

Fajnie, że są chętne . Myślę, że do świąt zrobimy akcję zużywamy saszetki - liczy się wszystko co jednorazowe: próbki, maseczki, odżywki do włosów itp. a w styczniu zrobię ankietę i wspólnie wybierzemy akcję na kolejny miesiąc! Oczywiście udział w każdym miesiącu jest nie jest obowiązkowy.

vianna

Super, przyda mi się solidna dawka motywacji

pati2211
kngslk • rok temu
super dziewczyny! @nazwa001 też miałam taki problem z żelami, zawsze kupowałam nowy zapach z isany więc uzbierało mi się tego w cholerkę... trochę rozdałam, resztę zużyłam do kąpieli i udało mi się pozbyć. @aporanek balsamy do ciała to chyba moja największa zmora! @Cormi próbki to w ogóle dla mnie dramat :D większość oddaję, zostawiam tylko te, które mi odpowiadają :P Fajnie, że są chętne :). Myślę, że do świąt zrobimy akcję zużywamy saszetki - liczy się wszystko co jednorazowe: próbki, maseczki, odżywki do włosów itp. a w styczniu zrobię ankietę i wspólnie wybierzemy akcję na kolejny miesiąc! :) Oczywiście udział w każdym miesiącu jest nie jest obowiązkowy. :)

Super to będzie fajna i motywacyjny akcja wiele kosmetyków mam pootwieranych i czekają na zużycie

Chloreek

Ooo tak ❤️ Brałam udział w zużywania próbek, i dopóki temat nie umarł to mnie motywował. Zdecydowanie wątek dla mnie, bo teraz po przeprowadzce okazało się, ze mam o wiele za dużo tego wszystkiego :/ także akcja zużywanie w moim przypadku bardzo mi się przyda 😍

Yuniku

Coś dla mnie :d Bo mam zdecydowanie za dużo kosmetyków, takie zapasy, że nie wiem kiedy to zużyję... może wreszcie się zmotywuję

Zagmatwana

Ja mam dodatkovą motyvację, bo zużyte opakovania myję i zanoszę przedszkolakom do zabavy. Navet nie viecie jaką mają frajdę !
A jeśli chodzi o ogołne zużyvanie bardzo nie lubię mieć zapasov... Ale niestety produkty ktorych nie użyvam, a ciągle dostaję piętrzą się ( kremy do rąk i balsamy)

Dell

Super, piszę się! U mnie największą zmorą są maseczki, już nie mam ich gdzie trzymać

TheDream

Zazdroszczę Wam, że macie aż takie zapasy! Ja zużywam wszystko na bieżąco i jestem do bólu oszczędna w kupowaniu nie potrzebnych kosmetyków, w dodatku nigdy nie dodaję zdjęć denek, bo nie chce mi się trzymać przez miesiąc pustych opakowań

aporanek
TheDream • rok temu
Zazdroszczę Wam, że macie aż takie zapasy! :D Ja zużywam wszystko na bieżąco i jestem do bólu oszczędna w kupowaniu nie potrzebnych kosmetyków, w dodatku nigdy nie dodaję zdjęć denek, bo nie chce mi się trzymać przez miesiąc pustych opakowań :D

Też nie dodaję, ale teraz w tym wątku można pisać po prostu co się zużyło

ikaa

Jak dla mnie wątek super, świetna motywacja! W domu rodzinnym mam wciąż mase kosmetyków, których żal mi wyrzucić, a w taki sposób zagracam otoczenie i tworze bałagan

ankaraax

O i ja się dołączam !

kngslk
TheDream • rok temu
Zazdroszczę Wam, że macie aż takie zapasy! :D Ja zużywam wszystko na bieżąco i jestem do bólu oszczędna w kupowaniu nie potrzebnych kosmetyków, w dodatku nigdy nie dodaję zdjęć denek, bo nie chce mi się trzymać przez miesiąc pustych opakowań :D

aporanek • rok temu
Też nie dodaję, ale teraz w tym wątku można pisać po prostu co się zużyło :D

dokładnie! nie musisz trzymać denka, wystarczy dziennie dodać tu link do chmurki, albo zwyczajnie napisać co Ci się udało zużyć

dziewczyny bardzo się cieszę, że was tak dużo! w kupie siła

kngslk

hop

lubietox3

kiedyś chyba był podobny temat.
ja w ogóle mało ostatnio kupuję i zapasy dużo się pomniejszyły

kngslk
lubietox3 • rok temu
kiedyś chyba był podobny temat. ja w ogóle mało ostatnio kupuję i zapasy dużo się pomniejszyły :)

no był, napisałam o tym nawet

madziek1

Temat próbek się urwał, nad czym boleję, bo miałam motywację, myślę, że z chęcią dołączę, może nie codziennie, ale tygodniowo, bo takie tygodniowe denka wstawiam od początku tego roku. Miesiąc trzymania pustaków mnie przerósł, a tygodniówki idą sprawnie

1 2 3 4 5 6 142

albo założ konto i udzielaj się na forum.