kngslk

kngslk

Hej! Miło Cię poznać!
Nazywam się Kinga i na Dresscloud jestem już od jakiegoś czasu. Ten portal dużo wniósł w moje życie, pozwolił mi się rozwinąć, doskonalić swoje pasje i poznać cudowne osoby!

Mam 22 lata, studiuję analitykę gospodarczą na studiach II stopnia. Jestem ze Śląska i tutaj mieszkam. Kocham gotować, od niedawna interesuję się kuchnią wegetariańską i wegańską. Staram się ograniczyć mięso i szkodliwe dla środowiska produkty. Wkręciłam się również w ideę less waste, choć daleko mi do ideału, ograniczam plastik i podejmuję świadome decyzje konsumenckie. Większość ubrań kupuję w sh, a kosmetyki staram się wybierać te lokalne i ekologiczne.
Kocham kotki, choć nie mam swojego w domu. Mam małego bzika na punkcie minnie mouse! W wolnym czasie czytam książki, oglądam sport i seriale. Jestem pedantką i kocham porządek. Wzruszam się na każdym filmie. Kocham słońce i lato, ale również deszczowe, jesienne wieczory!

Jeżeli chcesz pogadać, albo szukasz pomocy, inspiracji napisz do mnie! Nie zawsze odpisuję od razu, ale chętnie udzielę pomocy.

Mam dużo rzeczy na wymianę, szczególnie ubrań, znajdziecie je tutaj:
https://www.vinted.pl/members/526052-kngslkMoje motto the past is just a story we tell ourselves Moje hobby fotografia, książki, sport Ulubiona książka Małe życie Ulubiony film Her, Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie Kolor ❤ biały Ulubiony sklep second hand'y i drogerie polskie Typ cery sucha
Ostatnio online 2 godziny temuProfil założony 3 lata temu

1524210k17697297


Chmurki (1524)
Swopy (6)
Obserwatorzy (297)
Wyróżnienia (3)
Oznaczenia (199)
Filtruj posty
Filtruj według kategorii
Stylizations
Ubrania
Obuwie
Akcesoria
Torebki
Bizuteria
Fryzury
Kosmetyki
Makeup
Paznokcie
Moje dziecko
Mój Mężczyzna
Inspiracje
To i owo