zużywamy razem - akcja denkowanie! PAŹDZIERNIK - MASECZKUJEMY!

kngslk

Hej dziewczyny! Wiem, że wiele z was nadal walczy z ogromnymi zapasami, niezużywanymi próbkami i tak dalej. Ja jestem już na dobrej drodze, ale do braku zapasów też mi nadal brakuje. Pomyślałam, że może zrobimy tutaj akcję zużywamy razem? Wiem, że był kiedyś podobny temat z próbkami i bardzo dobrze się tu przyjął! Dajcie znać, czy ktoś z was byłby chętny do wspólnej motywacji! Proponuję coś w stylu miesięcznych akcji np. - w miesiącu x dbamy o włosy - odkopujemy produkty z zapasów do włosów, wszystkie zapomniane saszetki, oleje. W miesiącu y np. dbamy o ciało - szczególnie zwracamy uwagę na peelingi, balsamowanie i masaż ciała. Podobne akcje mogą być z próbkami, woskami/świecami, dbaniem od wewnątrz - czyli np. picie dziennie ziół, suplementów. Akcja ma na celu porządek w zapasach, organizację, wyrzucenie przeterminowanych kosmetyków, zużycie resztek, nie kupowanie produktów, których zapas mamy największy.

Czekam na was odzew, czy są jakieś chętne .

GRUDZIEŃ - zużywamy saszetki! jednorazowe maseczki, odżywki do włosów, sole do kąpieli, próbki i wszystko co można podciągnąć pod tą kategorię!
Przy okazji pomyślcie o tym, ile śmieci generują takie jednorazowe kosmetyki (a maseczki w płachcie x2) i spróbujcie znaleźć swoich ulubieńców w większych (może szklanych) opakowaniach!

STYCZEŃ - wspólnie wybrałyśmy kategorię "organizujemy kolorówkę". Wyrzucamy wszystko co jest nieświeże i stare. Co w dobrym stanie, ale nie używamy oddajemy komuś, kto zużyje. Ogarniamy szczególnie daty ważności i robimy porządny rachunek sumienia. Nie dokupujemy do zapasów. Mile widziane zdjęcia toaletki, miejsca na przechowywanie kosmetyków i ciekawe pomysły na ich organizację. Jeżeli chcecie można się podzielić listą "zapasów", które zostały po organizacji. Zaczynamy od Nowego Roku.

LUTY - wspólnie wybrałyśmy kategorię "dbamy o paznokcie" - dla każdego oznacza to co innego. Stosujemy odżywki, wcieramy olejki, może zaczynamy jakąś suplementacje (najlepiej po badaniach i kontakcie z lekarzem). Dla chętnych: odstawiamy hybrydy, odstawiamy żele, robimy miesiąc przerwy. Mile widziane porządki w zapach z kategorii paznokcie . Kremujemy ręce i paznokcie!

MARZEC -maseczkujemy - zużywamy wszystkie maseczki z zapasów! Czekam na zdjęcia pustych saszetek, malejących zapasów, pustych opakowań itd . Dodatkowo zachęcam do tworzenia domowych maseczek i dzielenia się przepisami!


KWIECIEŃ - (głosowanie strona 26/27) ponownie wygrały maseczki! Do dzieła!

MAJ - (głosowanie strona 43)dbamy o ciało! masaż, peeling, szczotkowanie na sucho! Domowe peelingi, maski, oleje! Dzielcie się przepisami, efektami! Może czas na lekko opalające kosmetyki?

CZERWIEC - (głosowanie strona 50!) dbamy o włosy! maski, odżywki, oleje, wcierki, peelingi, płukanki! wszystko idzie w ruch!

LIPIEC - DBAMY O STOPY I DŁONIE

SIERPIEŃ - ponownie wybrałyście w głosowaniu maseczki!

WRZESIEŃ - zużywamy zapachy - wody toaletowe, mgiełki, perfumetki, dezodoranty, odświeżacze powietrza, itp! dorzucamy woski, saszetki zapachowe i wszystko co wam się kojarzy w tym temacie!

PAŹDZIERNIK - ponownie, bezkonkurencyjnie wygrały maseczki

Cormi

Ooooo tak! Ja się na to piszę w kwestii przybywających masowo, a nie ubywających prawie wcale próbek Tamten wątek to była dla mnie duża motywacja, to i może tutaj uszczuplę trochę moje zapasy!

pati2211

Jestem za

aporanek

Wczoraj zużyłam balsam do ciała

nazwa001

ja staram się właśnie sama siebie pilnować w zużywaniu, ostatnio zdenkowałam 2 żele pod prysznic i trzeci prawie kończę - jeszcze kilka mi zostało. Nie kupuję nowych tak samo odżywki i maski do włosów, nowości unikam jak ognia, wyciągam wszystko pochowane po kątach. Muszę się tego pozbyć, niepotrzebnie chomikowałam.

kngslk

super dziewczyny! @nazwa001 też miałam taki problem z żelami, zawsze kupowałam nowy zapach z isany więc uzbierało mi się tego w cholerkę... trochę rozdałam, resztę zużyłam do kąpieli i udało mi się pozbyć.
@aporanek balsamy do ciała to chyba moja największa zmora!
@Cormi próbki to w ogóle dla mnie dramat większość oddaję, zostawiam tylko te, które mi odpowiadają

Fajnie, że są chętne . Myślę, że do świąt zrobimy akcję zużywamy saszetki - liczy się wszystko co jednorazowe: próbki, maseczki, odżywki do włosów itp. a w styczniu zrobię ankietę i wspólnie wybierzemy akcję na kolejny miesiąc! Oczywiście udział w każdym miesiącu jest nie jest obowiązkowy.

vianna

Super, przyda mi się solidna dawka motywacji

pati2211
kngslk • 10 miesięcy temu
super dziewczyny! @nazwa001 też miałam taki problem z żelami, zawsze kupowałam nowy zapach z isany więc uzbierało mi się tego w cholerkę... trochę rozdałam, resztę zużyłam do kąpieli i udało mi się pozbyć. @aporanek balsamy do ciała to chyba moja największa zmora! @Cormi próbki to w ogóle dla mnie dramat :D większość oddaję, zostawiam tylko te, które mi odpowiadają :P Fajnie, że są chętne :). Myślę, że do świąt zrobimy akcję zużywamy saszetki - liczy się wszystko co jednorazowe: próbki, maseczki, odżywki do włosów itp. a w styczniu zrobię ankietę i wspólnie wybierzemy akcję na kolejny miesiąc! :) Oczywiście udział w każdym miesiącu jest nie jest obowiązkowy. :)

Super to będzie fajna i motywacyjny akcja wiele kosmetyków mam pootwieranych i czekają na zużycie

Chloreek

Ooo tak ❤️ Brałam udział w zużywania próbek, i dopóki temat nie umarł to mnie motywował. Zdecydowanie wątek dla mnie, bo teraz po przeprowadzce okazało się, ze mam o wiele za dużo tego wszystkiego :/ także akcja zużywanie w moim przypadku bardzo mi się przyda 😍

Yuniku

Coś dla mnie :d Bo mam zdecydowanie za dużo kosmetyków, takie zapasy, że nie wiem kiedy to zużyję... może wreszcie się zmotywuję

Zagmatwana

Ja mam dodatkovą motyvację, bo zużyte opakovania myję i zanoszę przedszkolakom do zabavy. Navet nie viecie jaką mają frajdę !
A jeśli chodzi o ogołne zużyvanie bardzo nie lubię mieć zapasov... Ale niestety produkty ktorych nie użyvam, a ciągle dostaję piętrzą się ( kremy do rąk i balsamy)

Dell

Super, piszę się! U mnie największą zmorą są maseczki, już nie mam ich gdzie trzymać

TheDream

Zazdroszczę Wam, że macie aż takie zapasy! Ja zużywam wszystko na bieżąco i jestem do bólu oszczędna w kupowaniu nie potrzebnych kosmetyków, w dodatku nigdy nie dodaję zdjęć denek, bo nie chce mi się trzymać przez miesiąc pustych opakowań

aporanek
TheDream • 10 miesięcy temu
Zazdroszczę Wam, że macie aż takie zapasy! :D Ja zużywam wszystko na bieżąco i jestem do bólu oszczędna w kupowaniu nie potrzebnych kosmetyków, w dodatku nigdy nie dodaję zdjęć denek, bo nie chce mi się trzymać przez miesiąc pustych opakowań :D

Też nie dodaję, ale teraz w tym wątku można pisać po prostu co się zużyło

ikaa

Jak dla mnie wątek super, świetna motywacja! W domu rodzinnym mam wciąż mase kosmetyków, których żal mi wyrzucić, a w taki sposób zagracam otoczenie i tworze bałagan

ankaraax

O i ja się dołączam !

kngslk
TheDream • 10 miesięcy temu
Zazdroszczę Wam, że macie aż takie zapasy! :D Ja zużywam wszystko na bieżąco i jestem do bólu oszczędna w kupowaniu nie potrzebnych kosmetyków, w dodatku nigdy nie dodaję zdjęć denek, bo nie chce mi się trzymać przez miesiąc pustych opakowań :D

aporanek • 10 miesięcy temu
Też nie dodaję, ale teraz w tym wątku można pisać po prostu co się zużyło :D

dokładnie! nie musisz trzymać denka, wystarczy dziennie dodać tu link do chmurki, albo zwyczajnie napisać co Ci się udało zużyć

dziewczyny bardzo się cieszę, że was tak dużo! w kupie siła

kngslk

hop

lubietox3

kiedyś chyba był podobny temat.
ja w ogóle mało ostatnio kupuję i zapasy dużo się pomniejszyły

kngslk
lubietox3 • 10 miesięcy temu
kiedyś chyba był podobny temat. ja w ogóle mało ostatnio kupuję i zapasy dużo się pomniejszyły :)

no był, napisałam o tym nawet

madziek1

Temat próbek się urwał, nad czym boleję, bo miałam motywację, myślę, że z chęcią dołączę, może nie codziennie, ale tygodniowo, bo takie tygodniowe denka wstawiam od początku tego roku. Miesiąc trzymania pustaków mnie przerósł, a tygodniówki idą sprawnie

1 2 3 4 5 6 82
albo założ konto i udzielaj się na babble-box.