marcelinab
marcelinab
1294 lata temu

Świąteczny prezent dla dzieci

Halko, halko! Dziewczyny, odwieczny problem. Nie mam pomysłu na prezenty świąteczne dla dzieci, których w rodzinie jest 6. Nie mam kompletnie już pomysłów. W tamtym roku dla najstarszej dziewczynki kupiłam książkę- zniszcz ten dziennik, dla najmłodszej duuuużą tablice do pisania markerem i kredą. Jeżeli chodzi o chlopców to kupiłam jenga, puzzle i gry planszowe. Jeżeli chodzi o fundusz dla każdej osoby chciałabym zamknąć się w granicy 50zł, natomiast dla mojej chrześnicy w granicy max 200 zł..

Pomóżcie! Zainspirujcie mnie Co wy kupiłyście/chcecie kupić?

Janettt
Janettt
11.26k4 lata temu

Może jakieś kubki z markerami (takie specjalne), żeby mogli sobie sami ozdobić
Zależy też w jakim wieku są dzieciaczki.
na ten moment chyba tylko to mi przychodzi do głowy niezbyt drogiego

Malinowa92
Malinowa92
6.02k4 lata temu

Ile dzieciaki maja lat? Ile lat ma Twoja chrzesnica?

kngslk
kngslk
9.38k4 lata temu

a nie lepiej zwyczajnie zapytać rodziców co by się przydało? chyba to lepszy pomysł niż setna zabawka

marcelinab
marcelinab
1294 lata temu

Jeżeli chodzi o wiek to 6,7, 8 i 12. moja chrzesnica ma 8

marcelinab
marcelinab
1294 lata temu
kngslk • 4 lata temu
a nie lepiej zwyczajnie zapytać rodziców co by się przydało? chyba to lepszy pomysł niż setna zabawka :)

No właśnie nie bardzo Nie mam takiej możliwości

Zagmatwana
Nieznany profil
5.75k4 lata temu

Może gra 5 sekund albo double ? Najlepsze jak już są takie gry żeby cała rodzina mogła grać. Albo jakieś gry z granny edukacyjne typu ( quiz o Polsce, dva razy dva) Dla 12 to ja bym już szła v bardziej dorosły prezent niż zabavka ( jakaś bransoletka, żel pod prysznic)

Kicia124
Kicia124
3.97k4 lata temu

Dla chrzesnicy może domek dla lalek np drewniane są takie ładne które jak dziecko wyrośnie można powiesić na ścianie i jest półka. Albo kuchnia drewniana, wózek dla lalek, lalka Barbie. Dla innych jakieś gry, puzzle, zabawki drewniane, play doh. Fajne też na allegro zamawiałam taki tort i rzeczy różne do niego i się ozdabialo ten tort, babeczki. Dla chłopaków to fajne jakieś zestaw majsterkowicza, samochodziki, tory jakieś, Lego, wędka i rybki do łowienia, sztuczny piaske też fajna sprawa. Poszukaj w necie jest dużo fajnych rzeczy

mysweet
Nieznany profil
7.5k4 lata temu

Ja opiekuję się dzieckiem w wieku 2 lat i czasami też jego bratem, który ma 5 lat i kupuję im wspólny prezent w postaci opakowania puzzli z autami, w którym są cztery różne zestawy puzzli (od łatwych, po te trudniejsze) Moja chrześniaczka z kolei ma ponad roczek i dostanie kucyka pony, który rzuca kolorowymi piłeczkami.

marcelinab
marcelinab
1294 lata temu

jeja, dziewczyny! dziękuję za pomysły

nazwa001
nazwa001
5.62k4 lata temu

Dla chrześniaka męża (4,5 roku) kupiliśmy tor do samodzielnego złożenia (można robić różne kombinacje) z dwoma podswietlanymi samochodzikami, które robią świetny efekt w nocy a dla jego starszego brata (11 lat) zegarek sportowy mlodziezowy (ze stoperem, budzikiem i podswietleniem)

albo dołącz do nas i udzielaj się na forum.