Jestem szczęśliwa bo..
Strona 613 / 1651
Podobno, właśnie tak jest ze jak się ma swoje dzieci to dopiero się poznaje co to jest matczyna miłość, bo nawet jak się wychowuje albo zajmuje "cudze" to to nie jest to samo mimo, że i tak sie je kocha. Oj z tym zabkowaniem to tak jest moje znajome to samo teraz przeżywają i już mnie uprzedzaja jak to będzie 😊 ale masz rację lepiej iść do lekarza i wszystko mieć pod kontrolą i czyste sumienie 😊 mam nadzieję że wszystko będzie ok a długo już tak gorączka sie utrzymywała?
Leżę z K i oglądamy "katastrofy w przestworzach" na national g.
Dawno już nie mieliśmy takiego luzu wieczorem
Kupilam żele pod prysznic, sól do kąpieli, wosk Chupa Chups, osłonkę na kwiatka, figurkę żabę i pełno słodyczy. Najbardziej mnie ciekawią MMSy słony karmel 😁😁😁
Stare Audi A3. Zależało nam tylko na tym by mąż miał czym jeździć do pracy. Trzeba jeszcze dużo przy nim zrobić, ale to już sobie sami ogarniemy.
Kupiliśmy nowy samochód. 😍 Jest super świetny.
Właściwie, to mój facet kupił, ale jeździłam z nim ja i mój tata, który się zna dość dobrze na samochodach.
Chciał duża bestie, a ja chciałam po prostu ładny samochód i taki, żebym ja mogła jeździć, bo w teraźniejszym aucie nie działa hamulec tak, jakbym chciała i nie mogę nim jeździć. Oglądaliśmy nawet terenowe, bo koniecznie chciał suva, a ciężko o to. Ostatecznie wyszło dobrze, bo oglądaliśmy tylko siedem samochodów i ten siódmy kupiliśmy.
Jejku, jak 160 koni może zadowolić kobietę? Właśnie tak ❤️❤️❤️
Mój narzeczony ma samochód 200 koni i uwielbiam nim jeździć - zwłaszcza po autostradach 😂❤️
Koniecznie z janosikiem jeździj, bo na autostradach i te 140 hm/h za mało.
Oglądaliśmy różne, też miały dużo koni, ale się tka sprytnie nie zbierały. 😪 W jednym samochodzie odpadła gałka od drążka zmiany biegów, a miał podobno tylko 200 tys przebiegu 🤐
Kupiliśmy Seata Altea XL. Dość wysoki, podoba mi się. 😍😍😍
A jaki kolor 😍😍 mega wyjątkowy, dojrzała wiśnia z odrobiną czereśni... W dodatku pan sprzedający miał super psa, więc stwierdziliśmy, że jak nie uda się od niego kupić auta, to weźmiemy psa 😅
Janosik to podstawa 😂 my mamy Seata Leona i nazywamy go Leonka 💁🏼♀️😂
Leona też oglądaliśmy. I chciałam go, mam sentyment, bo mój ex ma dość nowego, chyba z 2016... Nie pamiętam nawet. Ale super auto też 😍
Mocne samochody mają w sobie coś, ja jak przesiądę się z BMW do Audi to muszę się przez kilka minut przyzwyczaić do mniejszej mocy.
Ja uwielbiam naszego Leona aczkolwiek czasami trudno się zapakować, bo bagażnik nie jest zbyt wielki 🤦🏼♀️
Mam 4 dni urlopu i jadę zaraz odstawić suto do mechanika ❤. Nareszcie będę miała za sobą wymianę hamulców i opon😁.