Kulturalne narzekanie na rzeczywistość! Uwaga - zawiera offtopy!
Strona 597 / 2892
Jak zgłaszasz, że Twoja chmurka została źle oceniona i jak Ci administracja odrzuci to zgłoszenie to wtedy dostajesz punkt ostrzegający.
Witajcie, migrena dziś trochę odpuscila, chociaz glowa i tak ciężka, jeszcze nie to. Dobrze, ze dzis jeszcze swieto to jakos dojde do siebie.
Dlaczego moi sąsiedzi z góry postanowili się drzeć i rzucać czymś o 5 nad ranem ...
Nie zazdroszczę... Moze jakas nie udana impreza 🙈 Dobrze, ze nie mam sąsiadów blisko tz mam rodzicow i babci ale to sami swoi. U sasiadow jak jakies halasy to tylko na podworku słychać. Za to kocham wieś.
U mnie też Ci z góry co jakiś czas rzucają czymś i słychać tak jakby kula od bilarda.. I tak jest i w dzień i w nocy.
no to możemy sobie zbić piątkę chodzisz do jakiegoś terapeuty/lekarza? bo ja to coraz bardziej rozważam
Boli mnie ząb na którego leczenie dałam już ponad 600zl, a czeka mnie jeszcze wydanie ok 400zl bo ponoć wzmocnienie zęba jest konieczne żeby nie pękł po leczeniu kanałowym.
Jestem zła! Za jeden kanał zapłaciłam tyle kasy a koleżanka za 3 kanały zapłaciła mniej niż 600zl. Po prostu załamka. Trafiłam chyba na zwykłych naciągaczy.
Ja 2 lata temu zapłaciłam łącznie ok. 2200 zł za leczenie kanałowe, a potem usuwanie, a w między czasie leczenie zapalenia dziąseł i antybiotyk
Chyba wyrasta mi ósemka i jutro będę cierpieć. Dodatkowo głupia, ambitna ja nie chciałam wziąć sobie na jutro urlop, bo między długimi wolnymi mam tylko jedną nocke. Stwierdziłam, że na jedną pójdę, ale im bliżej tym stwierdzam, że osioł ze mnie i tyle 😂
Ja też miałam antybiotyk, na szczęście szybko przeszło. ;/ Tragedia. Zarabiając najniższą krajową nie wiem skąd mam brać na te zęby, jeszcze po drugiej stronie szczęki boli mnie następny świeżo załatany (na NFZ), ale boje się że też mnie czeka kanałowe