KONKURS: Wygraj DressCloudowy zestaw!🎂 (WYNIKI)

Dresscloud


Hej Clouders!

Na wstępie chcemy Wam powiedzieć, że tak bardzo spodobały nam się Wasze prace, że postanowiliśmy nagrodzić 5000 💎 każdą Clouder dodającą zgłoszenie (kryształki trafią do Was do końca dnia). Dziękujemy Wam za życzenia, włożoną prace i piękne zdjęcia. Nawet nie wiecie jakie to jest miłe widząc, jak siedzicie na DC.

Nagroda główna wędruje do Clouder @Malinowa92 - gratulujemy!
To co, kolejne zdjęcia z prawdziwym kubkiem DC?

Ściskamy Was,
babsi, ann i kornel

__________________________________________


Cześć Kochane!

Dziś jest dzień pełen emocji! DressCloud obchodzi 7 urodziny!🎂
I właśnie na tą okazję przygotowaliśmy bardzo dresscloudową nagrodę - filiżanka (300ml) ze spodkiem będzie idealna do popijania herbaty lub kawy podczas chmurkowania i przebywania na DC. Talerzyk może też służyć jako tło do zdjęć czy na biżuterię - jak kto woli! Na osłodę dodajemy naszą słodką krówkę, drewniane konfetti i oczywiście breloczek.

Co trzeba zrobić?
Pokaż jak siedzisz na DressCloud z kubkiem kawy/herbaty. Pamiętaj, że na zdjęciu musi się pojawić ręcznie napisany nick w jakikolwiek sposób np. na karteczce, na dłoni. Jeżeli decydujesz się na kolaż, napisany nick musi być widoczny na każdym zdjęciu. Karteczka z nickiem nie może być wklejona do gotowej już pracy, tylko powinna być widoczna w chwili robienia zdjęcia.
Akceptujemy zgłoszenia z drobnymi efektami komputerowymi.
Zdjęcia należy dodawać tu w odpowiedzi pod tematem.

Konkurs trwa od 11.12.20 do 20.12.20. Wynik podamy 21.12.20. Wygrywa 1 Clouder. Fundatorem nagrody jest DressCloud. Nagroda zostanie wysłana na koszt DressCloud.pl drogą pocztową na terytorium Polski.

Miłej zabawy!
Zespół DressCloud

KONKURS: Wygraj DressCloudowy zestaw!🎂 (WYNIKI)
Maja

Zazwyczaj w mieszkaniu siedzę na podłodze, ostatnio również towarzyszy mi choinka. 🎄 W wolny dzień zakładam wygodne ubranie oraz cieple skarpetki, biorę kubek kawy i siadam przeglądając wasze chmurki. 💛

taktojamarta

Ja czas na DC spędzam na różnych urządzeniach i w różnych pozycjach. 😁 Rono i wieczorem na telefonie, w trakcie pracy na laptopie, a w chwili odpoczynku na tablecie. Kubek kawki lub lampka wina przy przeglądaniu DC, perfecta. 🤤❤😁

Kasia789

@Dresscloud sto lat ❣❣
Moje zdjęcie nie idealne ale udział obowiązkowo wzięty.😂❣❣

Myszowata

100 lat @DressCloud.
Sposób w jaki spedzam tu bywa różny na telefonie, tablecie i laptopie ale najczesciej robię sobie dobrą herbatkę i przegladam chmurki właśnie w ten sposób.

alicja166

Jeszcze Raz wszystkiego Najlepszego @Dresscloud
Mogłabym pokazać, ze najwięcej czasu spędzam na DC w domu, ale skłamałbym, gdyż tak na prawdę każdą wolna chwilę od klienta spędzam właśnie przeglądają DC, czytając co ciekawa dziewczyny testują i kształtując chmurki.
Chwila przerwy na kawkę i DC to najlepsza przerwa w pracy! Żałuję, że tak późno poznałam Was, bo bez dc wcześniej nie miałam co ze sobą począć, a teraz już mam.

Venus300

Czas kiedy mogę sobie rano posiedzieć i wypić spokojnie kawę, równocześnie przeznaczam na chmurkowanie lub kryształkowanie . Do kawy wybieram równie magiczny co pojemny kubek w kształcie jednorożca.

OrzechOwa235

Bez Dresscloud nie wyobrażam sobie już życia 🥰 jestem tu codzinnie chociaż najwięcej czasu spędzam w środku tygodnia kiedy mam wolne. Wtedy odpalam laptopa i przeglądam zaległe chmurki☁️. Oczywiście nie może zabraknąć pysznej kawki i małej przekąski. ☺️

Malinowa92

Moje centrum dowodzenia! 💻 Na co komu wygodna kanapa jak najlepiej siedzi się na podłodze przy stoliku kawowym. 😅 Do tego wielki kubeł herbaty, kawy, potem znowu herbaty i można chmurkować! Kochane @Dresscloud jeszcze raz życzę Wam wszystkiego co najlepsze! Samych sukcesów i cierpliwości do nas! 😅 ❤️🎉🎈🎁🎊🎂

jelita69

Tak najczęściej przesiaduje na DC Niestety bez kubka z herbatą bo już raz się cała oblałam W łóżku siedzi się najwygodniej, ale stawiam jednak na bezpieczeństwo
Sto lat, sto lat! 🎉🎊🎉 cyfra 7 uznawana jest za szczęśliwą, dlatego życzę Wam mnóstwo szczęścia i samych sukcesów

sufcia72

Ja, mimo że zalałam juz laptopa kawą, nie wyobrażam sobie przeglądania DC bez niej. Najbardziej lubię kiedy nikogo nie ma w domu, wtedy spokojnie mogę zrobić zdjęcia i dodać chmurkę. Najczęściej korzystam z telefonu, ale jak mam czas, odpalam sprzęt w pokoju syna. Słucham muzyki, przeglądam stronki i popijam pyszną kawusię. Oby takich chwil było jak najwięcej. Kochane @Dresscloud to kolejne urodziny, które obchodziłam z Wami i mam nadzieję, że tych rocznic będzie jeszcze wiele. Sto lat!

paula54555

Cały dzień czekam na moment kiedy wezmę prysznic, założę pizamke, wejdę pod kocyk, wezmę laptopa i herbatkę i zacznę chmurkować na DC. ❤ Jestem zdecydowanie uzależniona od tego portalu. ❤

Kicia124

Ja najczęściej z Dresscloud korzystam z telefonu, bo go mam ciągle pod ręką i mogę w każdej wolnej chwili zajrzeć chociaż na chwilę na Dresscloud. Jednak gdy już wrócę do domu z pracy mam chwilę dla siebie robię Sobie kawę i zaczynam przeglądanie, chmurkowanie . To mój relaks chwila dla siebie. Cieszę się, że poznałam Dresscloud teraz stało się częścią mnie i mojego dnia . Nie ma dnia bez Dresscloud . Więc sto lat i więcej kochane Dresscloud .

vivix

DC towarzyszy mi wszędzie, w domu, w pracy, na mieście, z kawą, herbatą, z sokiem, z wodą i bez nich. Najczęściej przeglądam stronę na telefonie bo tak jest mi najwygodniej, chmurki jednak częściej dodaje z laptopa. Rozkładam się więc czy to na stole czy na poduszce na ziemi, tak żeby było mi wygodnie.
A zespołowi Dresscloud, jeszcze raz życzę wszystkiego najlepszego, samych dobrych pomysłów, rozwijajcie się dla nas dalej!

mysia302

Na DressCloud jestem codziennie, najczęściej na telefonie ale w wolnej chwili uwielbiam się wylegiwać w łóżku pod kocykiem z herbatką w ulubionym kubku z DressCloud ❤️. Idealnie się sprawdza na długie przesiadywanie na DC i chmurkowanie. ❤️
A zespołowi DressCloud jeszcze raz wszystkiego najlepszego ❤️❤️❤️

ruduu

Ruduu się zgłasza! ❤️

pati2211

Wszystkiego najlepszego DRESSCLOUD! 😍

Janettt

Moje miejsce na @dresscloud jest przeważnie w pracy, bo w domu mało mnie ostatnio, ale gdy już mam chwilę to zasiadam przy stole w moim nowym mieszkanku. Cieszę się jak dziecko.
Przeważnie wgapiam się w Dresscloud na telefonie, ale z laptopa też czasem korzystam. Najczęściej przy porannej kawie lub jak tu owocowej herbacie zaparzanej w cudnym choinkowym zaparzaczu do kubka.
Kocham @Dresscloud i mam nadzieję, że jeszcze długie lata będzie istniało z tak wspaniałą administracją i tak wiernymi użytkowniczkami. ❤️
Wszystkiego Najlepszego Kochani z okazji już 7lat! 🎈🎉

P.S. Nick na mandarynkę jest chyba dobrze widoczny. 🤔 Swoją drogą, uwielbiam je. 🍊😍

francescaa

Na DC siedzę zwykle w kocim towarzystwie, ale tym razem obu rudzielców nie udało się przekonać do wdzięcznego pozowania. Jest więc jeden, z kocimi pozdrowieniami. Mam do tego koci kubeczek, w nim ulubioną herbatę, mam kocią koszulkę (w której powoli przestaję się mieścić!) i mam koci koc, którym często okrywam marznące kolana i stopy. I w tym kocim nastroju życzymy Wam, Drogie DressCloud 100 lat w obfitości w Clouders i pomysły na działanie portalu.

Pajlaa

Szukanie inspiracji w trakcie porannej kawy, gdzie oczywiście nie może zabraknąć smakołyków. Dresscloud + kawka = kreatywny i udany dzień ♥️

dastiina

Świąteczne porządki u mnie pełną parą co widać na biurku, ale zawsze znajdę czas na kubek kawy i @Dresscloud. Chwila przerwy i oderwanie od rzeczywistości zawsze "spoko".

1 2 3 4 5

albo założ konto i udzielaj się na forum.