Zabiegi na spalanie tłuszczu – redukcja tkanki tłuszczowej

Ostatnie lata pandemii i stresu nie sprzyjały dbaniu o sylwetkę. Większość z nas zyskała dodatkowe kilogramy. Nadmiar tkanki tłuszczowej gromadzi się zwykle w okolicy brzucha, pośladków, ud czy bioder. Wzrost masy ciała bardzo często skutkuje obniżeniem jakości życia, samooceny czy pewności siebie. Ponadto zbyt duża ilość tłuszczu wpływa negatywnie na funkcjonowanie organizmu oraz może prowadzić do rozwoju miażdżycy, cukrzycy, nadciśnienia tętniczego czy chorób serca. Aby wspomóc proces odchudzania, zredukować tkankę tłuszczową, a jednocześnie poprawić jędrność skóry, warto zdecydować się na zabiegi wyszczuplające.

Zabiegi redukujące tkankę tłuszczową – Absolu Clinic

Zawsze najbardziej skuteczne jest działanie holistyczne, dlatego najlepsze efekty daje zmiana
diety, ruch oraz wspomaganie procesu odchudzania zabiegami na ciało. W Absolu Clinic doświadczeni kosmetolodzy wykonują zabiegi odchudzające i wyszczuplające, które pomogą spalić nadmiar tłuszczu z brzucha, ud czy pośladków. W sposób szczególny polecamy:

Emsculpt – wyrzeźbione ciało bez tkanki tłuszczowej

Emsculpt to nieinwazyjny, bezbolesny sposób redukcji tkanki tłuszczowej, wyszczuplenia talii, a także wzmocnienia, rozbudowania i wyrzeźbienia mięśni. Podczas zabiegu wykorzystuje się opatentowaną technologię HIFEM. Energia o wysokiej częstotliwości generowana przez urządzenie Emsculpt BTL pobudza włókna mięśniowe do pracy, wywołując przeszło 20 000 intensywnych skurczów. Takiego efektu nie da się osiągnąć samodzielnie podczas ćwiczeń. Po przeprowadzeniu 4 zabiegów dochodzi do zmniejszenia tkanki tłuszczowej o 19%, przy równoczesnym wzroście masy mięśniowej o 16%.

Emtone – skuteczny zabieg redukujący tkankę tłuszczową

Emtone BTL to jedyne urządzenie na rynku, które redukuje zlokalizowaną miejscowo tkankę tłuszczową, ujędrnia i uelastycznia skórę oraz wygładza cellulit. Zabieg łączy dwie rewolucyjne technologie:

Falę radiową, która wnika do tkanki podskórnej, podgrzewając ją do temperatury 45-55 stopni. Efekt termiczny powoduje kontrolowaną śmierć komórek tłuszczowych, przebudowę i produkcję nowego kolagenu, skutkiem czego jest poprawa sprężystości i napięcia skóry oraz redukcja tłuszczu.
Falę akustyczną, która uszkadza błony komórek tłuszczowych, prowadząc tym samym do przyspieszonej lipolizy. Dzięki temu sylwetka staje się smuklejsza, nierówności wyrównane, cellulit zniwelowany, a skóra uelastyczniona.

Endermologia – zabieg modelujący sylwetkę

Zabieg Endermologii LPG Alliance to skuteczna, bezpieczna metoda wyszczuplenia, wymodelowania ciała, ujędrniania i redukcji cellulitu. Podczas terapii dochodzi do mechanicznej stymulacji tkanki łącznej za pomocą specjalnego urządzenia z rolkami i klapkami. Głowica zasysa sekwencyjnie fałdy skóry, równocześnie naśladując ruchy dłoni wykonywane przez masażystę. Po wykonaniu zalecanych 10-12 sesji, zmniejsza się tkanka tłuszczowa, ponadto następuje:

wysmuklenie sylwetki,
zmniejszenie obwodu talii o 5 cm,
ujędrnienie skóry o 82 %,
wygładzenie skórki pomarańczowej o 99%.

Lipoliza iniekcyjna – redukcja opornej tkanki tłuszczowej

Lipoliza iniekcyjna to efektywny sposób redukcji miejscowej tkanki tłuszczowej (zlokalizowanej na brzuchu, pośladkach, nad kolanami), której ciężko się pozbyć za pomocą diety i ćwiczeń. Zabieg polega na wstrzyknięciu substancji czynnej w wybrany obszar na ciele. Preparat wnika w komórki tłuszczowe, powodując ich rozpad. Następnie tłuszcze są metabolizowane i wydalane z organizmu. Lipoliza iniekcyjna zmniejsza o kilka centymetrów obwód w miejscu zabiegowym. Ponadto regeneruje, odżywia, ujędrnia skórę oraz poprawia mikrokrążenie i metabolizm.

Klinika Medycyny Estetycznej Absolu w Warszawie dysponuje nie tylko najbardziej nowoczesnymi urządzeniami medycznymi do modelowania ciała (o udowodnionej badaniami skuteczności), lecz także doświadczoną kadrą kosmetologów, którzy dobiorą odpowiedni zabieg lub terapie łączone do potrzeb poszczególnych pacjentów. Dzięki temu pomogą w skutecznym pozbyciu się tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz poprawie jędrności skóry.

Artykuł partnera


6

Komentarze

albo założ konto i udzielaj się w komentarzach.