Zmiana koloru oczu na specjalne okazje — zaskocz swoich znajomych!

Soczewki kolorowe coraz częściej traktowane są jako element stylizacji. To ciekawy sposób na odświeżenie wyglądu lub radykalną metamorfozę wizerunku. Masz w planach imprezę lub wyjście z przyjaciółmi? Tym razem zadbaj nie tylko o ubiór czy makijaż – wypróbuj kolorowe soczewki! W artykule podpowiadamy, jak zmienić kolor oczu, aby udoskonalić swój wizerunek i oczarować swoim spojrzeniem znajomych.

Zmiana koloru oczu na specjalne okazje

Soczewki kolorowe – podkreśl swoje spojrzenie!

Jak zmienić kolor tęczówki za pomocą soczewek kolorowych, aby osiągnąć naturalny i subtelny efekt? Czym się kierować, aby maksymalnie uwydatnić głębię spojrzenia? Przy wyborze soczewek kolorowych, przede wszystkim weź pod uwagę swoją naturalną barwą tęczówki. Osoby z naturalnie ciemnymi oczami powinny wybierać modele z ciemną obwódką, dzięki której uzyskają wyraziste spojrzenie. Natomiast osoby o jasnych kolorach oczu soczewki w zbliżonym kolorze do naturalnej barwy tęczówki, aby rozświetlić i ożywić kolor tęczówki.

Postaw na intensywne spojrzenie

Przyciągające uwagę soczewki kolorowe ColorVue* to propozycja dla osób, które nie boją się eksperymentować ze swoim wyglądem i lubią widoczne zmiany. To nieinwazyjny sposób na zabawę swoim wizerunkiem, poprzez zmianę barwy tęczówki lub podkreślenie intensywności naturalnego koloru oczu. Dodatkowo możesz wybrać model ze specjalną, ciemną obwódką, która została zaprojektowana, aby optycznie powiększyć oczy i wydobyć głębię spojrzenia. To gwarancja wyjątkowego efektu i przede wszystkim niesamowitego looku

Oczekujesz radyklanej zmiany? 

Chcesz zrobić piorunujące wrażenie w gronie znajomych? Kolorowe soczewki we wzory to propozycja dla osób, które lubią i chcą się wyróżniać. Ciekawe wzory i nieoczywiste kolory nie tylko przykuwają uwagę, ale stały się już standardowym elementem stylizacji na specjalne okazje – Halloween, eventy cosplay’owe, imprezy tematyczne czy sesje zdjęciowe. Soczewki we wzory mogą całkowicie zmienić wygląd i dodać kreowanej postaci wyjątkowego i autentycznego charakteru. Czy to model imitujący oczy wampira, czy całkowicie czarne soczewki – możliwości są nieograniczone! Wszystko zależy od Ciebie i efektu jakiego oczekujesz. 

Marzysz o dużych i ciemnych oczach? 

Zastanawiasz się jak przyciemnić kolor oczu? Chcesz całkowicie zmienić barwę tęczówki i oczekujesz efektu wow? Zdecyduj się na czarne soczewki, dzięki którym wyróżnisz się z tłumu nie tylko podczas imprezy, ale również na co dzień. Większe, bardziej ekspresywne spojrzenie jest na wyciągniecie ręki!  Czarne soczewki zapewniają intensywny i urzekająco tajemniczy wygląd, który zwraca uwagę. 

Propozycja dla posiadaczy ciemnych oczu 

Masz ciemną tęczówkę oka, a oczekujesz pełnej metamorfozy? Osoby z ciemnymi oczami często myślą, że nie są w stanie zmienić swojego naturalnego koloru za pomocą soczewek kolorowych, ale to nieprawda. Istnieją soczewki zaprojektowane specjalnie dla osób z ciemnymi oczami, które są wystarczająco intensywne, aby pokryć naturalny kolor tęczówki. Soczewki Cool Look**, dostępne są w trzech wariantach, gdzie jeden z nich uwydatnia naturalną barwę tęczówki, a dwa pozostałe gwarantują pełną zmianę koloru, nawet dla osób z ciemnymi oczami.  

  • 1-tone - podkreślające naturalny kolor tęczówki,
  • 2-tone i 3-tone - zmieniające naturalny kolor tęczówki.

Jeśli nie chcesz drastycznie zmieniać barwy tęczówki, a jedynie szukasz sposobu jak zmienić kolor oczu na ciemniejszy, wybierz czarne soczewki kolorowe, które szczególnie pasują do osób z naturalnie brązowymi oczami. Wybierz kolorowe soczewki, które nadadzą Twojemu spojrzeniu nowy, wyjątkowy odcień.

Wszystkie wymienione soczewki kolorowe możesz zakupić w sklepie internetowym Optiland.pl. Optiland to zaufane miejsce, które oferuje szeroką gamę produktów do poprawy wzroku, czy tak jak w przypadku soczewek kolorowych do podkreślenia swojego stylu.

PS Czy wiesz, że w Chinach kolor czarny ma bardziej pozytywne znaczenie, niż w Europie? Symbolizuje pełnię szczęścia! 

*/**  To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Soczewki kontaktowe są wyrobem medycznym stosowanym na powierzchni zdrowych oczu, przeznaczonym do korygowania wad wzroku. Podmiotem prowadzącym reklamę jest Optiland. Lista producentów produktów znajduje się pod adresem https://optiland.pl/pl/i/Informacja-o-producentach/146

Artykuł partnera

Komentarze

albo założ konto i udzielaj się w komentarzach.