Zestawy do hybryd: kompletny przewodnik po zestawach startowych dla adeptek sztuki manicure'u

Jak sprawić, żeby hybrydy były jeszcze bardziej ekonomiczne? Kup kompletny zestaw produktów i akcesoriów do manicure’u. Dzięki niemu zaczniesz przygodę z tą metodą sprawnie i oszczędnie. Który wariant będzie najlepszy dla Ciebie? Spróbujemy Ci doradzić!

Zestawy do hybryd: kompletny przewodnik po zestawach startowych dla adeptek sztuki manicure'u

Planujesz wkroczyć w świat hybryd? Póki co może się on wydawać jednocześnie intrygujący (te kolory, wzory i trwałość!), ale też tajemniczy. Rzeczywiście, ilość produktów w pierwszej chwili może przytłaczać. Jednorazowo wydasz na produkty, akcesoria i urządzenia niemałą kwotę. Pamiętaj jednak, że ta inwestycja jest wyjątkowo opłacalna. Hybrydy są wydajne i utrzymują się na paznokciach do 3-4 tygodni. Możesz ten początek dodatkowo ułatwić, jeśli skusisz się na gotowy zestaw.

Dlaczego warto kupić zestaw do hybryd na start?

Niedługo połączysz teorię z praktyką, niezbędne do poprawnego wykonania trwałego manicure’u. Pojmiesz też, jakie błędy skracają żywotność stylizacji i poznasz najlepsze triki, które ją przedłużają. Najpierw jednak będziesz musiała skompletować zestaw do paznokci, z którego powstanie hybryda.

Dlaczego rekomendujemy taką formę zakupu? Bo oszczędzisz czas, a przede wszystkim pieniądze. W komplecie zakupy są po prostu tańsze. Szansa, że zamówisz jednocześnie wszystkie produkty w niższej cenie jest na ogół znikoma. Możesz więc wejść do sklepu online i od razu zamówić np. zestaw do hybrydy Cosmetics Zone. Do wyboru będziesz miała warianty w różnych cenach i zróżnicowaną zawartością.

Zestawy do robienia hybrydy bez lampy

Komplety do paznokci bez lampy są naturalnie tańszą wersją. Jeśli nie posiadasz wystarczającej kwoty, możesz np. pożyczyć lampę od siostry lub koleżanki. Ta propozycja, choć niepraktyczna w dłuższej perspektywie, może być świetnym rozwiązaniem przez pewien czas.

W tego typu komplecie znajdziesz podstawowe produkty do zrobienia kompletnej stylizacji, czyli bazę, top coat i kolorowy lakier. Niektórzy producenci z góry narzucają konkretne barwy. Na szczęście wielu z nich pozwala wybrać wariant pasujący do Ciebie i Twojej szafy. Oprócz tego w pudełku znajdziesz akcesoria niezbędne do opracowania płytki, np. pilniczek, patyczki do odsuwania skórek i cleaner.

Zestaw do hybrydy z lampą

Za zestawy hybrydowe do paznokci z lampą zapłacisz kilkadziesiąt złotych więcej. W zamian uzyskasz kompletny zbiór, który umożliwi Ci zbudowanie manicure’u od A do Z. Naszym zdaniem to najlepsza opcja na start. Naturalnie oprócz lampy znajdziesz w nim wszystkie opisane już produkty i akcesoria. Na koszt będzie wpływała moc urządzenia do utrwalania paznokci. Im więcej watów, tym wyższą kwotę zapłacisz. Jednocześnie wykonywanie manicure’u będzie szybsze i sprawniejsze.

Cały zestaw do paznokci hybrydowych z lampą LED kosztuje od ok. 200 do nawet 350 zł. Jednak nawet te kwoty podlegają częstym promocjom. Bądź więc czujna i poluj na okazje. Do domowego użytku odpowiednie będzie urządzenie z mocą ok. 50 W.


Dzięki zestawowi do hybryd uzyskasz manicure jak z salonu w zaciszu własnego domu

Zestaw w wersji rozszerzonej

Pieniądze nie stanowią dla Ciebie problemu i zależy Ci, żeby zająć się hybrydami na poważnie? Zwróć uwagę na zestaw do robienia hybrydy z frezarką do paznokci. To urządzenie wielofunkcyjne. Dzięki niemu nie tylko wygładzisz, wypolerujesz płytkę i usuniesz z niej skórki. Będziesz mogła także usunąć starą stylizację. Nowicjuszki muszą być szczególnie uważne podczas używania frezarki. Zbyt mocne dociskanie jej do paznokcia może poważnie go uszkodzić.

Dostępność kompletnych zestawów z frezarką i lampą jednocześnie nie jest największa. Zwróć więc uwagę, czy inwestujesz w sprzęt dobrej jakości. Taki zestaw do hybrydy będzie Ci służył przez długie lata.

Artykuł sponsorowany

Komentarze

albo założ konto i udzielaj się w komentarzach.