zużywamy razem - akcja denkowanie! STYCZEŃ - DBAMY O BUZIĘ!

kngslk

Hej dziewczyny! Wiem, że wiele z was nadal walczy z ogromnymi zapasami, niezużywanymi próbkami i tak dalej. Ja jestem już na dobrej drodze, ale do braku zapasów też mi nadal brakuje. Pomyślałam, że może zrobimy tutaj akcję zużywamy razem? Wiem, że był kiedyś podobny temat z próbkami i bardzo dobrze się tu przyjął! Dajcie znać, czy ktoś z was byłby chętny do wspólnej motywacji! Proponuję coś w stylu miesięcznych akcji np. - w miesiącu x dbamy o włosy - odkopujemy produkty z zapasów do włosów, wszystkie zapomniane saszetki, oleje. W miesiącu y np. dbamy o ciało - szczególnie zwracamy uwagę na peelingi, balsamowanie i masaż ciała. Podobne akcje mogą być z próbkami, woskami/świecami, dbaniem od wewnątrz - czyli np. picie dziennie ziół, suplementów. Akcja ma na celu porządek w zapasach, organizację, wyrzucenie przeterminowanych kosmetyków, zużycie resztek, nie kupowanie produktów, których zapas mamy największy.

Czekam na was odzew, czy są jakieś chętne .

GRUDZIEŃ - zużywamy saszetki! jednorazowe maseczki, odżywki do włosów, sole do kąpieli, próbki i wszystko co można podciągnąć pod tą kategorię!
Przy okazji pomyślcie o tym, ile śmieci generują takie jednorazowe kosmetyki (a maseczki w płachcie x2) i spróbujcie znaleźć swoich ulubieńców w większych (może szklanych) opakowaniach!
STYCZEŃ - wspólnie wybrałyśmy kategorię "organizujemy kolorówkę". Wyrzucamy wszystko co jest nieświeże i stare. Co w dobrym stanie, ale nie używamy oddajemy komuś, kto zużyje. Ogarniamy szczególnie daty ważności i robimy porządny rachunek sumienia. Nie dokupujemy do zapasów. Mile widziane zdjęcia toaletki, miejsca na przechowywanie kosmetyków i ciekawe pomysły na ich organizację. Jeżeli chcecie można się podzielić listą "zapasów", które zostały po organizacji. Zaczynamy od Nowego Roku.
LUTY - wspólnie wybrałyśmy kategorię "dbamy o paznokcie" - dla każdego oznacza to co innego. Stosujemy odżywki, wcieramy olejki, może zaczynamy jakąś suplementacje (najlepiej po badaniach i kontakcie z lekarzem). Dla chętnych: odstawiamy hybrydy, odstawiamy żele, robimy miesiąc przerwy. Mile widziane porządki w zapach z kategorii paznokcie . Kremujemy ręce i paznokcie!
MARZEC -maseczkujemy - zużywamy wszystkie maseczki z zapasów! Czekam na zdjęcia pustych saszetek, malejących zapasów, pustych opakowań itd . Dodatkowo zachęcam do tworzenia domowych maseczek i dzielenia się przepisami!
KWIECIEŃ - (głosowanie strona 26/27) ponownie wygrały maseczki! Do dzieła!
MAJ - (głosowanie strona 43)dbamy o ciało! masaż, peeling, szczotkowanie na sucho! Domowe peelingi, maski, oleje! Dzielcie się przepisami, efektami! Może czas na lekko opalające kosmetyki?
CZERWIEC - (głosowanie strona 50!) dbamy o włosy! maski, odżywki, oleje, wcierki, peelingi, płukanki! wszystko idzie w ruch!
LIPIEC - DBAMY O STOPY I DŁONIE
SIERPIEŃ - ponownie wybrałyście w głosowaniu maseczki!
WRZESIEŃ - zużywamy zapachy - wody toaletowe, mgiełki, perfumetki, dezodoranty, odświeżacze powietrza, itp! dorzucamy woski, saszetki zapachowe i wszystko co wam się kojarzy w tym temacie!
PAŹDZIERNIK - ponownie, bezkonkurencyjnie wygrały maseczki
LISTOPAD - niewielką przewagą wygrały peelingi! 😍
GRUDZIEŃ - (głosowanie, strona 92) w grudniu wspólnie zużywamy próbki! świąteczne czyszczenie szafek ze wszystkich saszetek!
STYCZEŃ 2020 (str.99)
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA ZAANGAŻOWANIE, TO JUŻ ROK WSPÓLNEGO ZUŻYWANIA
W styczniu dbamy o buzię! zużywamy i organizujemy wszystko! kremy, pianki, żele, peelingi! przyznać się, ile macie otwartych kremów do buzi?! dziękujemy @ksanaru za propozycję kategorii, która wygrała bezkonkurencyjnie

Sherifka89

kolejna maseczka zdenkowana .

Sherifka89
Chloreek

Wczorajsze saszetki

Chloreek
Chloreek

I plan saszetkowy na dziś wieczor 😂

Chloreek
madziek1

Moje pierwsze grudniowe próbki trafiają do denka

madziek1
Sherifka89

dziś w ciągu dnia zdenkowałam kolejną próbkę od CeraVe

Sherifka89
kkosarska

Kolejna próbka

kkosarska
kkosarska

Bubble mask

kkosarska
kkosarska

Bandi - emulsja zmniejszająca pory

kkosarska
kkosarska

Podkład AA

kkosarska
kkosarska

Próbka Perfum Kenzo

kkosarska
Sherifka89

u mnie wczoraj kolejne dwa denka koreańskich kosmetyków, próbki kremu i balsamu . Polecam!

Sherifka89 Sherifka89 Sherifka89
Chloreek

Saszetki z dziś 💪

Chloreek
aporanek

Właśnie użyłam całkiem nowej maseczki

Sherifka89

kolejne denko krem od Korona, zapraszam do chmurki

Sherifka89
kkosarska

Perełki Balea

kkosarska
kngslk

moje zużyte saszetki mam nadzieję, że do Świąt jeszcze coś zużyję

kngslk
madziek1

Kolejna porcja próbek leci do kosza

madziek1
madziek1

I kolejne dwie

madziek1
kngslk

dziewczyny ostatnie dni na głosowanie co do kategorii na styczeń link do ankiety w poście!

Sherifka89

u mnie kolejne saszetki w połowie zdenkowane - maseczka starcza na dwie aplikacje

Sherifka89
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 110

albo założ konto i udzielaj się na forum.