zużywamy razem - akcja denkowanie! STYCZEŃ - DBAMY O BUZIĘ!

kngslk

Hej dziewczyny! Wiem, że wiele z was nadal walczy z ogromnymi zapasami, niezużywanymi próbkami i tak dalej. Ja jestem już na dobrej drodze, ale do braku zapasów też mi nadal brakuje. Pomyślałam, że może zrobimy tutaj akcję zużywamy razem? Wiem, że był kiedyś podobny temat z próbkami i bardzo dobrze się tu przyjął! Dajcie znać, czy ktoś z was byłby chętny do wspólnej motywacji! Proponuję coś w stylu miesięcznych akcji np. - w miesiącu x dbamy o włosy - odkopujemy produkty z zapasów do włosów, wszystkie zapomniane saszetki, oleje. W miesiącu y np. dbamy o ciało - szczególnie zwracamy uwagę na peelingi, balsamowanie i masaż ciała. Podobne akcje mogą być z próbkami, woskami/świecami, dbaniem od wewnątrz - czyli np. picie dziennie ziół, suplementów. Akcja ma na celu porządek w zapasach, organizację, wyrzucenie przeterminowanych kosmetyków, zużycie resztek, nie kupowanie produktów, których zapas mamy największy.

Czekam na was odzew, czy są jakieś chętne .

GRUDZIEŃ - zużywamy saszetki! jednorazowe maseczki, odżywki do włosów, sole do kąpieli, próbki i wszystko co można podciągnąć pod tą kategorię!
Przy okazji pomyślcie o tym, ile śmieci generują takie jednorazowe kosmetyki (a maseczki w płachcie x2) i spróbujcie znaleźć swoich ulubieńców w większych (może szklanych) opakowaniach!
STYCZEŃ - wspólnie wybrałyśmy kategorię "organizujemy kolorówkę". Wyrzucamy wszystko co jest nieświeże i stare. Co w dobrym stanie, ale nie używamy oddajemy komuś, kto zużyje. Ogarniamy szczególnie daty ważności i robimy porządny rachunek sumienia. Nie dokupujemy do zapasów. Mile widziane zdjęcia toaletki, miejsca na przechowywanie kosmetyków i ciekawe pomysły na ich organizację. Jeżeli chcecie można się podzielić listą "zapasów", które zostały po organizacji. Zaczynamy od Nowego Roku.
LUTY - wspólnie wybrałyśmy kategorię "dbamy o paznokcie" - dla każdego oznacza to co innego. Stosujemy odżywki, wcieramy olejki, może zaczynamy jakąś suplementacje (najlepiej po badaniach i kontakcie z lekarzem). Dla chętnych: odstawiamy hybrydy, odstawiamy żele, robimy miesiąc przerwy. Mile widziane porządki w zapach z kategorii paznokcie . Kremujemy ręce i paznokcie!
MARZEC -maseczkujemy - zużywamy wszystkie maseczki z zapasów! Czekam na zdjęcia pustych saszetek, malejących zapasów, pustych opakowań itd . Dodatkowo zachęcam do tworzenia domowych maseczek i dzielenia się przepisami!
KWIECIEŃ - (głosowanie strona 26/27) ponownie wygrały maseczki! Do dzieła!
MAJ - (głosowanie strona 43)dbamy o ciało! masaż, peeling, szczotkowanie na sucho! Domowe peelingi, maski, oleje! Dzielcie się przepisami, efektami! Może czas na lekko opalające kosmetyki?
CZERWIEC - (głosowanie strona 50!) dbamy o włosy! maski, odżywki, oleje, wcierki, peelingi, płukanki! wszystko idzie w ruch!
LIPIEC - DBAMY O STOPY I DŁONIE
SIERPIEŃ - ponownie wybrałyście w głosowaniu maseczki!
WRZESIEŃ - zużywamy zapachy - wody toaletowe, mgiełki, perfumetki, dezodoranty, odświeżacze powietrza, itp! dorzucamy woski, saszetki zapachowe i wszystko co wam się kojarzy w tym temacie!
PAŹDZIERNIK - ponownie, bezkonkurencyjnie wygrały maseczki
LISTOPAD - niewielką przewagą wygrały peelingi! 😍
GRUDZIEŃ - (głosowanie, strona 92) w grudniu wspólnie zużywamy próbki! świąteczne czyszczenie szafek ze wszystkich saszetek!
STYCZEŃ 2020 (str.99)
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA ZAANGAŻOWANIE, TO JUŻ ROK WSPÓLNEGO ZUŻYWANIA
W styczniu dbamy o buzię! zużywamy i organizujemy wszystko! kremy, pianki, żele, peelingi! przyznać się, ile macie otwartych kremów do buzi?! dziękujemy @ksanaru za propozycję kategorii, która wygrała bezkonkurencyjnie

kngslk

wczoraj i dzisiaj

kngslk kngslk
Sherifka89

U mnie ostatnio te

Sherifka89

i jeszcze kremy od BIOLIQu

Sherifka89

i cudowna próbka LE PETIT MARSEILLAIS rozświetlającego mleczka do ciała

aporanek

Nagle mi się wszystko kończy.. Dziś skończył mi się krem pod oczy i serum..

kngslk
aporanek • rok temu
Nagle mi się wszystko kończy.. Dziś skończył mi się krem pod oczy i serum.. :?

a mi jak na złość nic oprócz saszetek

niebowa

Ooooo. Przyłączę się, bo to temat dla mnie. ❤

kngslk

@Chloreek obijasz się! gdzie Twoje próbki?

Syll

Ja na szczęście nie mam żadnych próbek Ale muszę zużyć dwie maseczki w saszetce

Chloreek
kngslk • rok temu
@Chloreek obijasz się! gdzie Twoje próbki? :D:D

Jestem na wyjeździe weekendowym w odwiedzinach u nowego malutkiego członka rodziny i nie mam w ogóle czasu na internety , ale spokojnie jak tylko wrócę to zakupie was zdjęciami ❤️

kkosarska

i ja się dołączam do zużywania próbek

kkosarska
aporanek

Dziś użyłam dwie próbki

Sherifka89

u mnie kolejna

skakanka

Też zdenkowałam ostatnio próbki Clochee i znalazłam swojego ulubieńca z kategorii serum dzięki temu antyoksydacyjne z witaminą C to cudo!

niebowa

u mnie kolejne produkty zarówno saszetkowe jak i nie saszetkowe poszły puste do kosza ostatnio często robię sobie maseczki

NowWhat

Kolejna wykorzystana maseczka

Janettt

z chęcią się przyłączę zużyłam 2, a w zasadzie 3, ale 2 produkty takie same, ale nie mam kiedy fotek zrobić

Sherifka89

u mnie dziś kolejne denko cudownego rozświetlacza

Sherifka89

fakt faktem maseczkę zużyłam 30 listopada ale zniknęła z mojej mega kolekcji..
polecam ją ogromnie

kkosarska

Kolejna próbka, tym razem żel Persil do prania.

kkosarska
1 2 3 4 5 6 7 8 110

albo założ konto i udzielaj się na forum.