Kulturalne narzekanie na rzeczywistość! Uwaga - zawiera offtopy!

Strona 2647 / 2911

Diancia99
Diancia99
7742 lata temu
dastiina • 2 lata temu
Ja ponarzekam dziś na pogodę... Taki skwar w ciągu dnia, że masakra. A teraz burza i leje... Fajnie, że chłodniej się zrobiło, ale ten upał mnie przeraża w ciągu dnia. 💩

Nieznany profil • 2 lata temu
U mnie skwar wciąż trwa, nie ma czym oddychać. :( Do sklepu chyba pójdę po 23...

dastiina • 2 lata temu
🥹 lubię ciepło, ale nie duszno... Masakra 🥹

Diancia99 • 2 lata temu
U mnie popadało a w mieszkaniu nadal prawie 30 stopni przy wiatraku i cieknie dosłownie 🥴

maktao • 2 lata temu
Ja mieszkam na 3 ostatnim piętrze... Jak szukałam mieszkania to od razu z klimatyzacja i powiem Wam, że gdyby nie zmiana mieszkania to i w poprzednim byśmy klimatyzację założyli. Tylko na balkonie między klima a ściana zagniezdzily się te gołębie, więc tak trochę minus, bo żeśmy nie zauważyli dopóki się nie wykluły prawie 😂 ale klima... Żyć już się bez niej nie da... Zresztą na tym 3 piętrze to w ogóle, myślę że na klatce jest też że 30-32 stopnie

Ja na 1 czyli na samej górze 🥴 ale jest nadzieja że może w tym roku się wyprowadzimy stąd więc jakoś trzeba wytrzymać te upały 😂

kkosarska
kkosarska
11.04k2 lata temu

U mnie w mieście armagedon, płyną ulice, nie da się dojechać do domu… drzewa połamane na autach leżą, waliło gradem sporej wielkości.. no lata nie było takiej pogody… 😫 jest sporo zniszczeń…

Kulturalne narzekanie na rzeczywistość! Uwaga - zawiera offtopy!
Adaaa84
Adaaa84
3.04k2 lata temu

Byłam już u samej górze w grze i na ostatnim etapie nie odgadłam i tysiąc kryształków przeszło mi koło nosa 😫😢

silver1916
silver1916
1.79k2 lata temu

Ledwo żyję... Poszłam spać przed północą, obudziłam się o czwartej. W międzyczasie jeszcze budziłam się kilka razy.

dastiina
dastiina
9.07k2 lata temu

Miałam włączony wentylator w nocy, oczywiście wstałam rano z katarem i chrypką... 😅

Marynata
Nieznany profil
2.74k2 lata temu
kkosarska • 2 lata temu
U mnie w mieście armagedon, płyną ulice, nie da się dojechać do domu… drzewa połamane na autach leżą, waliło gradem sporej wielkości.. no lata nie było takiej pogody… 😫 jest sporo zniszczeń…

Masakra, smutno na to się patrzy . U nas w niemczech też było podobnie 2 tygodnie temu, a obok mojego domu rzeka wylała, pozalewało część domów. Pogoda w tym roku jest bardzo pokręcona

Syll
Syll
17.75k2 lata temu

To i ja ponarzekam. Nie mam nic przeciwko nich, gdyby się tylko nie pojawiały w najmniej spodziewanym momencie, w tym miejscu, gdzie akurat chce się kliknąć.

Edit: noo tak, ktoś napisze: "a skąd administracja ma wiedzieć w którym akurat miejscu będziesz chciała kliknąć, żeby je jakoś dobrze umieścić" 😂

Malinowa92
Malinowa92
7.58k2 lata temu

Jutro zakończenie roku szkolnego a my nie wiemy na którą godzinę dzieci mają przyjść itd 🙈

kkosarska
kkosarska
11.04k2 lata temu
kkosarska • 2 lata temu
U mnie w mieście armagedon, płyną ulice, nie da się dojechać do domu… drzewa połamane na autach leżą, waliło gradem sporej wielkości.. no lata nie było takiej pogody… 😫 jest sporo zniszczeń…

Nieznany profil • 2 lata temu
Masakra, smutno na to się patrzy :(. U nas w niemczech też było podobnie 2 tygodnie temu, a obok mojego domu rzeka wylała, pozalewało część domów. Pogoda w tym roku jest bardzo pokręcona

No bardzo.. sklepy pozalewane, dachy domów zerwane… wczoraj było 38 stopni - ukrop, upał totalny… było wiadome, że burza przyjdzie, ale nie że będzie taka hardkorowa…

dastiina
dastiina
9.07k2 lata temu
Syll • 2 lata temu
To i ja ponarzekam. Nie mam nic przeciwko nich, gdyby się tylko nie pojawiały w najmniej spodziewanym momencie, w tym miejscu, gdzie akurat chce się kliknąć. Edit: noo tak, ktoś napisze: "a skąd administracja ma wiedzieć w którym akurat miejscu będziesz chciała kliknąć, żeby je jakoś dobrze umieścić" 😂

Mnie też tak czasem wyskakiwało, od dłuższego czasu mam spokój. Ale kiedyś miałam problem, że chmurki nie mogłam dodać, bo mi się pojawiała reklama. Ale teraz reklam ani na tel ani na komputerze nie mam.

maktao
maktao
7.4k2 lata temu
Malinowa92 • 2 lata temu
Jutro zakończenie roku szkolnego a my nie wiemy na którą godzinę dzieci mają przyjść itd 🙈

Pewnie na normalną jak zwykle przychodzą a może już dawno o tym pisali tylko nie przypomnieli

izvsza
izvsza
3.3k2 lata temu

Pozdrawiam osobe zglaszajaca moje chmurki z produktami, ktore przetestowane (i niespelniajace moich oczekiwan) wystawilam na sprzedaż na Vinted Jesli ktos wystawia kosmetyki na Vinted to wie ze nie ma innej opcji niz zaznaczenie stanu jako „nowy z metka”

patkakz
Nieznany profil
2.21k2 lata temu

pół nocy nie spałam jestem strasznie zmęczona a dziś mam długi i bardzo pracowity dzień

maktao
maktao
7.4k2 lata temu
izvsza • 2 lata temu
Pozdrawiam osobe zglaszajaca moje chmurki z produktami, ktore przetestowane (i niespelniajace moich oczekiwan) wystawilam na sprzedaż na Vinted :D Jesli ktos wystawia kosmetyki na Vinted to wie ze nie ma innej opcji niz zaznaczenie stanu jako „nowy z metka” :)

Czekaj, to zgłasza chmurki bo na Vinted wystawiasz to, co Ci nie pasuje?
Co za ludzie 😅 a co ma jedno do drugiego?

Heylovely
Nieznany profil
8.18k2 lata temu
izvsza • 2 lata temu
Pozdrawiam osobe zglaszajaca moje chmurki z produktami, ktore przetestowane (i niespelniajace moich oczekiwan) wystawilam na sprzedaż na Vinted :D Jesli ktos wystawia kosmetyki na Vinted to wie ze nie ma innej opcji niz zaznaczenie stanu jako „nowy z metka” :)

Komuś się chyba tutaj strasznie nudzi. Aż ciężko uwierzyć, że można być tak złośliwym i zawistnym...

izvsza
izvsza
3.3k2 lata temu
izvsza • 2 lata temu
Pozdrawiam osobe zglaszajaca moje chmurki z produktami, ktore przetestowane (i niespelniajace moich oczekiwan) wystawilam na sprzedaż na Vinted :D Jesli ktos wystawia kosmetyki na Vinted to wie ze nie ma innej opcji niz zaznaczenie stanu jako „nowy z metka” :)

maktao • 2 lata temu
Czekaj, to zgłasza chmurki bo na Vinted wystawiasz to, co Ci nie pasuje? Co za ludzie 😅 a co ma jedno do drugiego?

A to, ze na Vinted wystawiam przedmiot jako nowy, a tutaj wrzucam jego recenzje. Czyli tak jakbym go nie przetestowala i moja recenzja byla niewiarygodna przez to. Bo na Vinted figuruje jako „nowy z metka” Serio, komus sie bardzo nudzi…

izvsza
izvsza
3.3k2 lata temu
izvsza • 2 lata temu
Pozdrawiam osobe zglaszajaca moje chmurki z produktami, ktore przetestowane (i niespelniajace moich oczekiwan) wystawilam na sprzedaż na Vinted :D Jesli ktos wystawia kosmetyki na Vinted to wie ze nie ma innej opcji niz zaznaczenie stanu jako „nowy z metka” :)

Nieznany profil • 2 lata temu
Komuś się chyba tutaj strasznie nudzi. Aż ciężko uwierzyć, że można być tak złośliwym i zawistnym...

Jak widac mozna Dostalam info od administracji ze mam te chmurki usunac ktore dotycza produktow wystawionych na Vinted 🤯

maktao
maktao
7.4k2 lata temu
izvsza • 2 lata temu
Pozdrawiam osobe zglaszajaca moje chmurki z produktami, ktore przetestowane (i niespelniajace moich oczekiwan) wystawilam na sprzedaż na Vinted :D Jesli ktos wystawia kosmetyki na Vinted to wie ze nie ma innej opcji niz zaznaczenie stanu jako „nowy z metka” :)

Nieznany profil • 2 lata temu
Komuś się chyba tutaj strasznie nudzi. Aż ciężko uwierzyć, że można być tak złośliwym i zawistnym...

izvsza • 2 lata temu
Jak widac mozna :/ Dostalam info od administracji ze mam te chmurki usunac ktore dotycza produktow wystawionych na Vinted 🤯

Dlaczego niby? Co tego zabrania? Chmurki nie sugerują sprzedaży

Heylovely
Nieznany profil
8.18k2 lata temu
izvsza • 2 lata temu
Pozdrawiam osobe zglaszajaca moje chmurki z produktami, ktore przetestowane (i niespelniajace moich oczekiwan) wystawilam na sprzedaż na Vinted :D Jesli ktos wystawia kosmetyki na Vinted to wie ze nie ma innej opcji niz zaznaczenie stanu jako „nowy z metka” :)

Nieznany profil • 2 lata temu
Komuś się chyba tutaj strasznie nudzi. Aż ciężko uwierzyć, że można być tak złośliwym i zawistnym...

izvsza • 2 lata temu
Jak widac mozna :/ Dostalam info od administracji ze mam te chmurki usunac ktore dotycza produktow wystawionych na Vinted 🤯

Ale z jakiej racji? Możesz mieć równie dobrze dwa takie produkty i jeden sprzedawać. Albo użyć i sprzedać jak nie podpasuje. Jestem trochę w szoku szczerze mówiąc

izvsza
izvsza
3.3k2 lata temu
izvsza • 2 lata temu
Pozdrawiam osobe zglaszajaca moje chmurki z produktami, ktore przetestowane (i niespelniajace moich oczekiwan) wystawilam na sprzedaż na Vinted :D Jesli ktos wystawia kosmetyki na Vinted to wie ze nie ma innej opcji niz zaznaczenie stanu jako „nowy z metka” :)

Nieznany profil • 2 lata temu
Komuś się chyba tutaj strasznie nudzi. Aż ciężko uwierzyć, że można być tak złośliwym i zawistnym...

izvsza • 2 lata temu
Jak widac mozna :/ Dostalam info od administracji ze mam te chmurki usunac ktore dotycza produktow wystawionych na Vinted 🤯

Nieznany profil • 2 lata temu
Ale z jakiej racji? Możesz mieć równie dobrze dwa takie produkty i jeden sprzedawać. Albo użyć i sprzedać jak nie podpasuje. Jestem trochę w szoku szczerze mówiąc :|

I wlasnie tak bylo, ze tylko wyprobowalam i podklad okazal sie po prostu za ciemny, a bez jednej pompki to jak nowy wiec wrzucilam na sprzedaż. Ktos to zglosil ze mam chmurke dotyczaca tego podkladu, i przez to moja chmurka jest niewiarygodna…

1 2646 2647 2648 2911
albo dołącz do nas i udzielaj się na forum.