Kulturalne narzekanie na rzeczywistość! Uwaga - zawiera offtopy!
Strona 2896 / 2899
Przepłakałam cały wieczór. Jestem załamana. Wybór promotorów jest żałosny, a raczej go brak. Zastanawiam sie czy brać co zostało czy rzucić dziekaną. Dwóch przedmiotów nie miałam i nie znam sie, bo nie mam z tym stycznośći. A druga osoba nietoleruje kobiet 😔
Liczyłam, że powoli będziemy mieć poprawę pogody,a niestety nie zapowiada się na chwilę obecną.Szkoda,bo siedzenie w domu mnie dobija 😑
Nie. Ktoś zrobił sobie nieśmieszny żart w kilkunastu urzędach na Śląsku. ;/
Rzuć dziekana. Moja przyjaciółka tak zrobiła, tylko z powodu zawirowań prywatnych. Okazało się, że jej wtedy wybrany promotor został dziekanem i nie prowadził już seminarium, a okazał się nie tyle pomocny przy pisaniu pracy, co potem w jej wypromowaniu. Praca był zachwycony, zgłosiła do kilku konkursów - jeden ma rozwiązanie i wygrała 1 miejsce, 2 tys przelewik. Czasem jak można sobie pozwolić na dziekankę, to warto.
Rozbiły mi się wczoraj perfumy o zapachu mandarynki i bazylii. Pocieszenie takie, że nie był to oryginał,a perfumetka z Neness.😒
Znów straciłam przytomność, tym razem w domu. Ale bardziej martwi mnie to, że nie ma ku temu żadnego sensownego powodu
Tak zrobiłam, ale mi odrzucili, bo nie ma ku temu podstaw 🤣🤣
Pozostaje mi wybór między dwoma przedmiotami, których nie miałam. Śmiech na sali🤦🏼♀️
Ja wiem, że nie wszystkich stać na jakieś lepsze rozwiązanie by ogrzewać dom, ale męczy mnie bardzo ten smród jaki unosi się zimą…
Ooo tak, mnie ciągle od tego boli głowa a wystarczy że wyjdę na dwór na 5min a potem cały dzień mam z głowy 🤦
Czasem wystarczy że wyjdę wieczorem do sklepu i po chwili aż ciężko oddychać, smród jest wręcz gryzący 🙁
Ja palę w piecu, palę tylko drzewem. Ten budynek, w którym mieszkam był na liście budynków do wyburzenia, nagle administracja miejska chce zrobić remont i dać nam ogrzewanie centralne. Co w moim mieszkaniu będzie cyrkiem na kółkach. Mam dwa piece i pokoje przechodnie łączone ze sobą. Gdybym zaczęła remont to ten budynek by się rozpadł. Sam mój pokój jest ustawiony na belach i płytach.
Przepraszam bardzo w imieniu ludzi używających piecy
Kur... już mama miała wychodzic ze szpitala do domu, niestety okazało się że się przewróciła z łóżka bo chciała usiąsc(ma niedowład nogi) i upadła na głowę. Nie wiadomo jakie to ma teraz skutki,a najgorsze jeszcze przed nią. Lekarze zebrali się na konsylium i niestety na ten moment dopóki nie przytyje a waży tylko 45 kg i nie podleczą płuc żaden szpital nie podejmie się leczenia po nowotworowego, nie może dostać żadnej chemii ani radioterapii. Mama powoli traci siły i jak widzimy wiarę w to że będzie lepiej. Odwiedzamy ją codziennie nie chcemy żeby siedziała w szpitalu sama bo wiemy że to źle działają na jej psychikę.
Ja nawet nie muszę wychodzić… czuję to w mieszkaniu w centrum miasta, w bloku…
Ja miałam tak w styczniu, ból gardła ciągnął się dwa tygodnie i nie chciało puścić mimo leków przeciwwirusowych i inhalacji, poic to nowy szczep grypy typu A Paskudztwo