Kulturalne narzekanie na rzeczywistość! Uwaga - zawiera offtopy!

Strona 321 / 2911

emiEmily
emiEmily
61.38k7 lat temu

180%

gulonica
gulonica
4.54k7 lat temu

Znów popsuło mi się coś w aucie, strasznie strzelają mi przeguby w kole... I kolejny wydatek. ;/

Syll
Syll
17.75k7 lat temu

Nie wiem co kupić tacie na dzień taty

Dell
Dell
4.93k7 lat temu

Właśnie oberwałam młotkiem w paznokieć...

Janettt
Janettt
12.03k7 lat temu

Chyba nie potrzebnie przyszłam do pracy. Klientów nie ma, więc w zasadzie mogłam zostać w domu...

scobre
scobre
9317 lat temu

A mnie mega bolą dziąsła po usunięciu kamienia masakra!

mysia302
mysia302
12.79k7 lat temu
dream • 7 lat temu
stracilam pracę i szukam nowej :(

Trzymam kciuki żebyś coś szybko znalazła ;*

dream
dream
1.34k7 lat temu
dream • 7 lat temu
stracilam pracę i szukam nowej :(

mysia302 • 7 lat temu
Trzymam kciuki żebyś coś szybko znalazła ;*

Dziekuje kochana, jestem dobrej mysli ale znajac zycie po 2 miesiacach cos sie trafi na umowę o pracę.

dream
dream
1.34k7 lat temu
dream • 7 lat temu
stracilam pracę i szukam nowej :(

Syll • 7 lat temu
Trzymam kciuki Kochana, żebyś szybko znalazła nową :serce: :(

Dziekuje

Syll
Syll
17.75k7 lat temu

Boli mnie głowa, chyba przez to ciśnienie

kkosarska
kkosarska
11.04k7 lat temu

Ostatnio jestem strasznie zmęczona. Usypiam na siedząco i to dosłownie. Nie wiem o co chodzi ?!

CichooBadz
CichooBadz
5.96k7 lat temu

Jestem okropnym spiochem dopiero wstałam

Syll
Syll
17.75k7 lat temu

Prawie w ogóle nie piję alkoholu, a wystarczy tylko jedno piwo, żebym na następny dzień źle się czuła

sailor
sailor
10.71k7 lat temu
Syll • 7 lat temu
Prawie w ogóle nie piję alkoholu, a wystarczy tylko jedno piwo, żebym na następny dzień źle się czuła :D

Masz tak jak ja 😊 To się nazywa ekonomiczne picie 😁

CyanMango
CyanMango
4837 lat temu

Strasznie mi się dziś nic nie chce, a muszę się uczyć na ostatni egzamin na sesję

Syll
Syll
17.75k7 lat temu
Syll • 7 lat temu
Prawie w ogóle nie piję alkoholu, a wystarczy tylko jedno piwo, żebym na następny dzień źle się czuła :D

sailor • 7 lat temu
Masz tak jak ja 😊 To się nazywa ekonomiczne picie 😁

To tylko nam pozazdrościć

ksanaru
ksanaru
17.66k7 lat temu

wyszła mi opryszczka, mimo że od razu użyłam hascoviru to nadal się rozwija i cholernie boli ;c

beataa1995
beataa1995
20.55k7 lat temu

Dzisiaj jest brzydka pogoda

frambuesa
frambuesa
11.66k7 lat temu

Pusto tu !

Syll
Syll
17.75k7 lat temu
frambuesa • 7 lat temu
Pusto tu ! :#:serce:

Też to niestety zauważyłam W chmurkach i na forum

albo dołącz do nas i udzielaj się na forum.