Co czytacie?
Strona 144 / 148

"Uciekinier z Auschwitz" - Jonathan Freedland -wspaniała książka, która pokazuje bardzo ważny kawałek historii. Polecam!


"Światłoczułość" - Jakub Jarno - chyba jeszcze nie czytałam tak dobrego debiutu!!! PEREŁKA! ❤💗

#15 Anna Rybakiewicz, "Ocaleni dla miłości" , Historia miłości w czasie wojny. Henia postanawia ukochanego Moszka z getta. Ryzykując własnym życiem, pomaga w ucieczce jeszcze jednej osobie, małej dziewczynce, dla której stanie się matką. We trójkę przez wiele miesięcy ukrywają się i walczą z przeciwnościami losu. Jednak los ponownie z nich zadrwi... Polecam


"Największa radość, jaka nas spotkała" - Claire Lombardo - CUDOWNA saga rodzinna, która bardzo mnie wciągnęła!


#16 Joanna Jax, Najlepsza Przyjaciółka. Naprawdę ciekawa książka o przyjaźni na całej życie, która okazała się fałszem


"Sekrety sawanny" - Delia Owens, Mark James Owens - piękna i poruszająca książka!


"Kuszenie" K. Berenika - moja pierwsza książka romantasy, aż jestem w szoku, że czytam! Ale myślałam, że to thriller, a się wciągłam 🤣

O, a ja właśnie wczoraj ją skończyłam. 😊 I o ile bardzo lubię twórczość Katarzyny Bereniki Miszczuk, a jej cykl Kwiat Paproci to jedna z moich ukochanych książkowych serii, tak "Kuszenie" to dla mnie duży zawód i wymęczyłam się w trakcie jej czytania.

Zajrzę co to za seria.😊
Szkoda, że Cie wymęczyła.
Ja po opisie myślałam, że to thriller, tylko ta okładka mi coś nie grała. 😅 Po za tym malowane brzegi mnie skusiły, tak to bym w życiu nie sięgnęła.

Barwione brzegi to według mnie chyba najlepszy element tej książki. 😁 A opis faktycznie jest trochę mylący. 😅 Jeśli zdecydujesz się na serię Kwiat Paproci, to już z niecierpliwością wypatruję Twoich książkowych chmurek, bo jestem bardzo ciekawa czy Ci się spodoba. 😊