profil prywatny / dostępny dla wszystkich.

ksanaru

Mądry filmik, a jak u was z prywatnością kont na portalach społecznościowych ?
https://www.youtube.com/watch?t=261&v=CLRBYhd7e4Q

pelson

Prywatne + często usuwam z tablicy na fb stare posty. Mało zdjęć, mało informacji, w zasadzie komentuje tylko ważne wydarzenia polityczne i sportowe

Malinowa92

Ja mam oczywiście konto widoczne dla wszystkich, ale w tym momencie zastanawiam się, czy nie usunąć go całkowicie.

sliliie

Na facebooku zawsze wszystko prywatne. I to właściwie jedyne moje konto, gdzie jest pełno moich znajomych

alex909

A ja nie mam ani Fejsa, ani Insta i się o to martwić nie muszę Mam tylko DressCloud i bloga, ale nigdzie nie zamieszczam żadnych prywatnych informacji.

clarkyss

Facebook jak i instagram mam ustawiony prywatnie

monawerona

Dlatego ja nie mam instagrama, miałam jakiś czas wstawiłam może 4 zdjęcia i usunęłam. Facebooka mam, ale nic nie udostępniam żadnych postów też nie wstawiam od czasu do czasu wstawię dla odświeżenia zdjęcie profilowe, niedługo facebook i tak będzie przeżytkiem.

hostka92

Ja mam facebooka chyba publicznego (tylko dla znajomych) ale nie wrzucam tam nic ważnego czy prywatnego więc się tym nie martwie. Ogólnie mało korzystam z facebooka, a Instagram mam publiczny, bo nie dodaje tam nic bardzo prywatnego

Asiuulka

Większość mam zablokowane na Facebooku, rzadko coś dodaje, jeśli już to na pewno nic osobistego

xooxoo

Ja jestem dostępna w większości mediów społecznościowych, raczej bardziej zawodowo niż prywatnie. Mam większość rzeczy poblokowanych, ale patrząc na profile znajomych i tych mniej znajomych mi twarzy doskonale wiem gdzie się znajdują, co robią, z kim robią i gdzie robić coś zamierzają. Większość pewnie się nad tym nawet nie zastanawia..

kitekatu

Ja używam fb tylko do komunikowania się, rzadko kiedy coś komentuje a na tablicy mam tylko to co ktoś mi na niej udostępnił

sailor

Mam tylko Facebooka i to ustawionego tak, że widzą mnie tylko znajomi. A konto mam tylko do kontaktów.

ksanaru

Ja się jeszcze zastanawiam co myślą ludzie wrzucając bardzo prywatne zdjęcia na takie portale. Ja mam zablokowane to co trzeba , a to co może zobaczyć każdy nie jest czymś co mogłoby mi zaszkodzić ( np, gdyby mój profil oglądał pracodawca, bo coraz częściej się to zdarza )

diabollo

ja od zawsze wszystkie informacje mam zablokowane a profil mój prywatny (osobisty) jest jako prywatny, posty umieszczam tylko dla znajomych chyba ze są to jakieś rozdania itp. jeżeli chodzi o pracodawców to u mnie oprócz mojego zdjęcia i informacji kto jest moim mężem nic nie zobaczą a instragram cóż mam go dla bloga i tak też sie nazywa więc nie moge tam ustawić prywatności ale musze zaznaczyć że nie ma tam moim prywatnych rzeczy np zdjęć z mężem itp ..

AnaisRoue

FB mam tylko dla znajomych ale nie umieszczam tam osobistych zdjęć, zdjęć z wakacji z chłopakiem itp. takie rzeczy zostawiam tylko dla siebie. Mam swojej życie i nie dzielę się nim z innymi.

Fabuleux

Tylko na Facebooku mam ustawienia prywatne czyli tylko znajomi widzą wszystko ale Instagram mam publiczny !! Szczerzę lubię jak obcy ludzie lubią moje zdjęcia i to nie tylko z moją twarzą ale np. z ciachem czy czymś bo wiem że komuś się podoba zdjęcie prze ze mnie wykonane :3 I skoro zaczęłam pisać bloga muszę się z tym liczyć że dużo osób będzie wiedzieć dużo rzeczy

sailor

@ksanaru Twój wątek nakłonił mnie do zrobienia ''czystek'' w byłych znajomych

ksanaru

@sailor sama to zrobiłam, nie tyle w znajomych co ponownie zablokowałam insta i pousuwałam stare posty z fb

nexttime

Ja mam tylko facebooka i zdjęcia rzadko kiedy dodaję tak samo posty na tablicę. Używam facebooka do kontaktu z ludźmi.

sailor

@ksanaru liczba znajomych skurczyła mi się o 8

sandra98

nie dodaje nic co mogłoby zostać w jakiś sposób wykorzystane

1 2

albo założ konto i udzielaj się na forum.