podcasty

kngslk

Pomyślałam, że mamy wątki o filmach, książkach, serialach a brak nam wątku o podcastach, które zyskują ostatnio ogromną popularność.
Dajcie znać czego regularnie słuchacie, w jakiej jest tematyce i gdzie jest dostępny .

Cormi

Okuniewska Słucham i polecam zarówno "Tu Okuniewska" (taki o życiu, dużo fajnych anegdotek i dużo fajnego wszystkiego ) jak i "Ja i moje przyjaciółki idiotki" (o związkach i różnych śmiesznych, dziwnych, przykrych sytuacjach związkowych). Naprawdę przyjemnie się tego słucha!
Dostępny na Spotify i z tego co się orientuję na YouTube także jest.

rena442

Ja najczęściej do sprzątania/gotowania słucham tedów
https://www.ted.com/

rena442
Janettt

Ja głównie Polimatów Radka Kotarskiego na Spotify. 😁
Choć zdarza się i na YouTube oglądać 🤫

jusstinkaa
sjemaziomq

Śledztwo pisma ' na Spotify i you tube. Polecam ogień.. Pierwszy sezon jest akurat historia z mojego regionu... Warty przesłuchania, słuchałam chyba z 3 razy, odcinkowy podcast, według mnie najlepszy. Teraz jest już drugi sezon' Jedno liceum Trzy zagadkowe śmierci. Nie wiem czy jest lepszy podcast z tematyką kryminalna na faktach.

bialewydmy

ja uwielbiam kryminatorium ;d

NowWhat

Fajny wątek, chętnie się zainspiruję

Styli

Ja również z chęcią się zainspiruję 😊 jakiś czas temu szukałam podcastów i trafiłam na Karolinę Sobańską, bardzo mi się podoba jak prowadzi rozmowę z gośćmi. Link 👇
https://www.youtube.com/user/KarolinaSobanska
Oraz podcasty kryminalne- Karolina Anna 👇
https://www.youtube.com/channel/UCxSDfGauduMv1ezbRVRWvCA

Janettt
jusstinkaa • 3 miesiące temu
Moje ulubione 💚 SłowiańsKości: https://open.spotify.com/show/1KzrXvRrOhvkikuhTQaTsb & https://www.youtube.com/c/S%C5%82owia%C5%84sKo%C5%9Bci/videos. Podcast Historyczny: https://open.spotify.com/show/26qYIYvP3SrHJBB6BQ6wZh & https://www.youtube.com/c/sadzior/videos. Słowiańskie Demony: https://open.spotify.com/show/7sdhp3YNJ2aRE26szc244R?si=q_io0yHdT-yaz20P24785A & https://www.youtube.com/channel/UC5fnyi862aqo6N7g_gWDAVw/videos. Kryminatorium: https://open.spotify.com/show/4wEuac2C7cpuvy8HBjfvW7 & https://www.youtube.com/c/Kryminatoriumpodcastkryminalny/videos. Karolina Sobańska: https://open.spotify.com/show/4dsMfY7QEcSuPuFEXSUxEW & https://www.youtube.com/playlist?list=PLZp_lt36buCLNW7l2bMo1GzDzm5EnQIT2. Jest Zielono: https://open.spotify.com/show/1iseA7NPu7GL7hsT8a2Xgv?si=RDSjmVqeQIWvAburEV3rrQ & https://www.youtube.com/playlist?list=PL_8Uus2xHADxnPTHFdwupvrTk557VnuOY. Kryminalne Historie: https://open.spotify.com/show/4MP3dZZu5efb5qvPSXu89k & https://www.youtube.com/c/KryminalneHistorie/videos. Zagadki Kryminalne: https://www.youtube.com/channel/UCxSDfGauduMv1ezbRVRWvCA/videos. Historia żywa: https://podcasty.polskieradio.pl/podcast/138/.

Oooo też właśnie kryminatorium na YT ostatnio słuchamy 😁

Janettt

Czasem też słucham na YT lub Spotify Imponderabiliów

https://www.youtube.com/c/ImponderabiliaTV

bow90

Ja uwielbiam kryminalne klimaty więc często słucham ''Kryminatorium''

kruszynka0

ale fajny wątek, przycupnę

1

albo założ konto i udzielaj się na forum.