
I co ja mam zrobić ?
Dziewczyny proszę o wasze zdanie to chodz troszkę pomoże mi podjąć decyzję . Do wieczora mam dać odpowiedź czy jadę na 3tygodnie do Francji na zbiory winogrona . Nie wiem co zrobić . Mój kochany chłopak błaga mnie żebym została ale to przecież tylko 3 tygodnie-ja nie jadę dam szukać nowego związku jestem zaręczona i wiem że to z nim chce spędzić zycie ale on ma jakies głupie urojenia . Będę miała okazję zobaczyć chodź odrobinę wielkiego świata ale z drugiej strony też się boję . Niby wszystko jest pewne ale ja mam obawy . Pieniądze są mi potrzebne nawet bardzo . Co wy byście zrobiły ?

Jedź.
3 tygodnie to nie jest aż tak długo.
Ja jutro wyjeżdżam na 2 miesiące, mój też jęczy trochę ale wytrzymamy.

Sroko wszystko masz pewne i chcesz jechać to jedz. Chłopak zrozumie, w koncu możecie codziennie sie komunikować

Jasne, że jedź, dużo tam można zarobić
Dziwnie się Twój chłopak zachowuje, zamiast Cię wpierać to wymyśla jakieś czarne scenariusze

ja bym jechała, 3 tygodnie szybko Wam przelecą a Ty sobie zarobisz i jeszcze zwiedzisz trochę według mnie świetna okazja!

On uważa mnie za małą dziewczynkę która sobie nie poradzi ale ja wiem że dam radę

ja sie z moim rozstaje na 3 miesiące już 3 raz i jest okropnie. ale 3 tygodnie to przy tym pikuś! 3 tygodnie to nic!

Ja bym pojechała! 3 tygodnie to nie są 3 miesiące... Mój też pojechał do Szwecji 27go Maja i do tej pory go nie ma, a za dwa dni mam urodziny... Jedź i nie patrz na nikogo!

Ja już dwa razy rozstawałam się z moim S... na 1,5 miesiąca . Ale ja miałam czekac i nie miała nic do gadania . Zaryzykuje i pojadę kto wie może szansy na taką przygodę już nie dostanę

Mój chłopak wyleciał 3 tygodnie temu do Norwegii, najgorszy był pierwszy tydzień. a widzimy się dopiero za dwa tygodnie. Ja bym nie pojechała, ale z drugiej strony masz okazję zarobić i zobaczyć co nieco

Jedź i się nie zastanawiaj ! 3 tygodnie - co to jest Zleci raz dwa ! A jeśli nie pojedziesz to będziesz żałować, że zostałaś w domu i ani świata nie zobaczyłaś, ani kasy nie zarobiłaś - a atmosfera między wami i tak byłaby napięta bo pewnie miałabyś mu za złe, że zostałaś także jedź !

Jedz! zwiedzisz trochę świata i zarobisz pieniądze, 3 tygodnie to nie tak długo