presetto - proste przerabianie zdjęć w przeglądarce

Dresscloud

Cześć Clouders


Nawet nie wiecie ile czekaliśmy, by móc ruszyć z naszym nowym produktem - presetto! 💜
Ale od początku..

Pierwsze zdjęcia przerabialiśmy w gotowych filtrach na Instagramie (jest kilka do wyboru). Po pewnym czasie zauważyliśmy, że przecież nie ma szans wyciągnąć z nich tak świetnych kolorów/efektów. Długo zastanawialiśmy się, gdzie i jak przerabia się zdjęcia, aż usłyszeliśmy o Adobe Lightroom. Odbyliśmy małe szkolenie i dość długo nam zajeło, by ogarnąć to mocne narzędzie, które ma setki możliwych ustawień.
Pierwsze zdjęcia przerabialiśmy od 40 - 60 min, a nawet dłużej!

Odkryliśmy potem strony gdzie są sprzedawane gotowe ustawienia, tak zwane "presety". Brzmiało cudownie: Sciągnąć plik, zaimportować do aplikacji Lightroom i potem jednym kliknięciem mamy zupełnie inne zdjęcie. Więc zdecydowaliśmy się na zakup (około 50zł za jeden preset, ale były też i droższe) i nie mogliśmy się już doczekać efektu.

Euforia jednak szybko minęła, ponieważ instalacja nie była aż taka prosta, a jeszcze większym rozczarowaniem okazało się, iż preset kompletnie nie nadawał się do naszych zdjęć.. I w tym momencie padły słowa "Kurcze, fajnie by było wypróbować taki preset przed zakupem." I tak powstał pomysł na nowy produkt. Szybko jednak doszliśmy do wniosku, że to nie będzie takie proste. Po długich próbach zdecydowaliśmy się na inne podejście do tematu: "A co jakby przenieść proces przerobienia zdjęć z urządzenia użytkownika do nas?".

I tak minęło kilka miesiący, aż nastał dzisiejszy dzień, w którym pragniemy Wam przedstawić naszą nową usługę presetto, która pozwoli Wam zaczarować swoje zdjęcie JEDNYM kliknięciem, BEZ instalowania/ściągania czegokolwiek i BEZ kupowania kota w worku, bo będziecie mogły zrobić sobie próbkę/podgląd swoich zdjęć we wszystkich naszych presetach - i to zupełnie za darmo! Oczywiście przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe bonusy, które już czekają w Ustawieniach. Wszystkie szczegóły dotyczące presetto znajdziecie na stronie presetto.com/pl/

Koniecznie dajcie nam znać, jak Wam się podobają nasze presety i pochwalcie się na DC Waszymi zaczarowanymi zdjęciami! ✨

Całujemy,
Zespół DressCloud

hostka92

Suuuper 😍 długo szukałam fajnej aplikacji do przerabiania zdjeć. Już się biorę za testowanie tej fajnej apki. 😘❤️

LaskowskaJ

Ale super! Jeśli chodzi o mnie to nie przykładam aż takiej uwagi do zdjęć, bo zazwyczaj wystarcza mi zabawa z kontrastem, jasnością czy innymi podstawowymi narzędziami do edycji, więc takie presety nie są dla mnie, ale gratuluję świetnego pomysłu!

Sisi

Mega! Wszystko wygląda świetnie, a niespodzianka cudna! Na pewno będę korzystać!

Animozja

Przemiło że możemy wyprobować za darmo 💚

mysweet

Jeeej! Cudownie, że mamy takie bonusy!

Ps. Właśnie przetestowałam. Ale to mega łatwe! Zdjęcie jest przepiękne.

@Dresscloud Jedynie jak mogę coś doradzić, to fajnie by było jakby po wczytaniu zdjęcia próbka z każdego pokazywałaby się od razu. Wolałabym raz poczekać dłużej niż za każdym razem klikać, ale i tak jest super!

frambuesa

Wow! Cudnie! Bede jutro testowała , już założyłam konto! 💕💕💕💕

vianna

Konto założone, efekty popróbowane Mam już swoich ulubieńców

madziek1

Chętnie zajrzę bo lubię takie apki

CichooBadz

Świetna sprawa Gratuluję nowego projektu

Animozja

Ja niechcący kliknęłam zamiast w zobacz próbkę to w czary mary, przez co straciłam przeróbkę 😂. Dobrze by było gdyby było jakieś dodatkowe potwierdzenie czy chce się przerobić .

beataa1995

Gratulacje nowego projektu

owieczka

Pomysł ciekawy, na pewno znajdzie swoich odbiorców Ja przeprowadziłam już pierwsze testy, ale chyba akurat moje zdjęcia nie pasują do przygotowanych zestawów. Na pewno spróbuję później z innymi zdjęciami, tylko najpierw muszę je pozmniejszać

candysmile

Ale fajnie

Janettt
mysweet • rok temu
Jeeej! Cudownie, że mamy takie bonusy! :serce: Ps. Właśnie przetestowałam. Ale to mega łatwe! :) Zdjęcie jest przepiękne. @Dresscloud Jedynie jak mogę coś doradzić, to fajnie by było jakby po wczytaniu zdjęcia próbka z każdego pokazywałaby się od razu. Wolałabym raz poczekać dłużej niż za każdym razem klikać, ale i tak jest super! :brawo:

też tak uważam, zamiast innych fotek, fajnie gdyby tą naszą pokazywało przed i po

Janettt

Przetestowane, fajna rzecz
ale utrafienie odpowiedniego filtru jest ciężkie nie widząc efektu przed zatwierdzeniem, a jak nie będzie się podobać końcowy efekt (nie będzie pasował do zdjęcia) to 1 czarowanie przepada
poza tym naprawdę ciekawa rzecz
co myślicie o "przeróbce" tego zdjęcia na presetto?

mysweet
Janettt • rok temu
Przetestowane, fajna rzecz :D ale utrafienie odpowiedniego filtru jest ciężkie nie widząc efektu przed zatwierdzeniem, a jak nie będzie się podobać końcowy efekt (nie będzie pasował do zdjęcia) to 1 czarowanie przepada :( poza tym naprawdę ciekawa rzecz :) co myślicie o "przeróbce" tego zdjęcia na presetto? :?

@Janettt Możesz kochana zobaczyć przed - klikając "zobacz próbkę" Tylko każdy filtr ładuje się osobno.

Janettt
Janettt • rok temu
Przetestowane, fajna rzecz :D ale utrafienie odpowiedniego filtru jest ciężkie nie widząc efektu przed zatwierdzeniem, a jak nie będzie się podobać końcowy efekt (nie będzie pasował do zdjęcia) to 1 czarowanie przepada :( poza tym naprawdę ciekawa rzecz :) co myślicie o "przeróbce" tego zdjęcia na presetto? :?

mysweet • rok temu
@Janettt Możesz kochana zobaczyć przed - klikając "zobacz próbkę" :) Tylko każdy filtr ładuje się osobno.

a to ja chyba mało cierpliwa jestem, net mi wolno wchodzi i chyba mi nie ładowało tych próbek i myślałam, że nie ma takiej opcji

martulla

Już Wam gratulowałam, zrobię to ponownie. GRATULUJĘ kolejnego świetnego pomysłu! ;* Życzę samych sukcesów i dużego zainteresowania tym projektem.

wenkka

Gratuluję nowego projektu! Pierwsze czarowanie za mną. Muszę jednak poduczyc meza w robieniu zdjec, bo na razie jest dramat

desajre

Gratuluję nowego "dziecka" Jesteście najlepsi! Oby tak dalej i życzę wielu sukcesów.

1 2

albo założ konto i udzielaj się na forum.