Zmiany - Spełniamy Wasze życzenia

Dresscloud

Kochane Clouders

Jakiś czas temu przeprowadziliśmy ankietę, z której chcieliśmy się od Was dowiedzieć, co lubicie na DressCloud, co Wam brakuje lub co Wam przeszkadza.
Na początku pragniemy podziękować wszystkim Clouders, które wzięły w niej udział i wyraziły swoją opinie, podały swoje propozycje oraz za wszystkie słowa - te miłe jak i za konstruktywną krytykę.

Podczas czytania wszystkich wypowiedzi zauważyliśmy, że najczęściej wspominałyście o aplikacji mobilnej. Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach prawie wszystko możemy mieć na naszych telefonach i nie chcemy dłużej odwlekać tego tematu. Po długich rozmowach padła decyzja, że jeśli ma powstać aplikacja DressCloud, to musi być cudowna. Z racji, iż jesteśmy małym zespołem, tworzenie fajnej i stabilnej aplikacji niestety przerasta nasze możliwości. Dlatego postanowiliśmy oddać ten projekt do rąk osób, które się tylko i wyłącznie tym zajmują. Jesteśmy w kontakcie z różnymi firmami i dobrej myśli, że uda nam się znaleźć dobrego Partnera do stworzenia świata DressCloud na telefonie. Będziemy Was w tej sprawie informować na bieżąco.

Dzięki ankiecie dowiedzieliśmy się jak korzystacie z DressCloud, co dla Was tak naprawdę jest ważne i co Was tutaj u nas trzyma.
Dużo się też nauczyliśmy o nas i o tym, co robimy dobrze, a co możemy jeszcze udoskonalić.
Postanowiliśmy wprowadzić niniejsze zmiany i jesteśmy przekonani, że są to dobre zmiany, ponieważ powstały one razem z Wami.


1. Barometr aktywności 2.0
Wyciągnęliśmy zakurzony barometr i go odświeżyliśmy.
Będziemy znowu mierzyć i nagradzać Waszą aktywność.
Jak on dokładnie będzie działał dowiedzie się po wprowadzeniu zmian.

2. Zakładka testowanie
Swopy dla wszystkich! Tak - to nie jest żart!
Łączymy swopy zwykłe oraz Premium i tworzymy jeden gatunek swopa, który będzie się kończył 5 razy w tygodniu (środa-niedziela).
Zwiększamy także ilość swopów "Do wyboru do koloru" - 3 na miesiąc . Bedą się pojawiać każdego 5. 15. 25. dnia miesiąca.
Swopy stają się zupełnie darmowe, co oznacza, że można licytować na WSZYSTKIE swopy, też bez aktywnego konta Premium.

Ponieważ swopy były i nadal są nagrodami za aktywność, zakładka testowanie będzie połączona z nowym barometrem aktywności i będzie podstawą tego, ile swoich kryształków możecie wykorzystać podczas licytacji. Będziemy sprawdzać Waszą przeciętna aktywność (osiągniętą ilość % w barometrze) przez ostatnie 30 dni. Ten wynik stawia ilość % Waszych kryształków, które możecie użyć.

Prosty przykład:
Użytkowniczka X posiada 100 tysięcy kryształków. Przez ostatnie 30 dni jej przeciętny wynik w barometrze był 70%.
Czyli może zastawić 70 tysięcy kryształków w zakładce testowanie (70% od 100 tysięcy).

Zawsze będziecie miały wgląd do Waszej aktualnej, przeciętnej aktywności w zakładce testowanie.
Przez pierwszy tydzień każda z Was będzie mogła wykorzystać wszystkie swoje kryształki, ponieważ nie mamy jeszcze wyników z barometru.
Po upływie jednego tygodnia będzie już obowiązywała nowa reguła i będziemy obliczać przeciętną aktywność z ilości dni, które już upłynęły, aż będzie ich 30.


3. Nagradzanie chmurek
Wymyśliliśmy nowy system nagradzania Waszych chmurek, w którym możecie otrzymać od 50 do 150 kryształków. Chcemy Wam w tym pomóc, aby każda Wasza chmurka była idealna, dlatego dodaliśmy wskaźnik podczas tworzenia chmurki, który na żywo będzie pokazywał "jakość" tworzonej chmurki. Dodatkowo możecie sprawdzić co trzeba jeszcze zrobić, by Wasza chmurka dostała wyższą ocenę. Super, prawda?

Jak to dokładnie wygląda zobaczycie już jutro.


4. Premium
Nie będzie już limitu dodawania chmurek dla Użytkowniczek bez Premium oraz ograniczeń dodawania filmików.
Użytkowniczek Premium nie dotyczy reguła z aktywnością w swop-shop'ie i mogą w każdej chwili zastawić wszystkie swoje kryształki.
Usuwamy możliwość wykupienia Premium poprzez SMS.


5. babble-box
Dodaliśmy przycisk w prawym bocznym pasku, który Wam pokaże większą ilość ostatnich aktywnych tematów.
Na telefonie nie trzeba już zjeżdżać na sam dół, lecz wystarczy wejść w menu w babble-box i wysuną się aktualne tematy z możliwością przejścia do "normalnego" babble-box.


6. Picture of the Day
Najpopularniejsze zdjęcia dnia będą publikowane jedynie na naszym koncie na DressCloud.
Chcemy na naszych kanałach społecznościowych więcej pokazywać nas, czyli "DressCloud od kuchni".
Kim jesteśmy, jak pracujemy, jak powstaje swop i jeszcze wiele, wiele więcej. Z tego powodu POTD już nie będzie się pojawiać na naszym Instagramie oraz Fanpage.


Wszystkie zmiany zostaną wdrożone w niedzielę (tj. 10.06.2018) około godziny 10:00 rano. Wtedy przez krótki czas strona nie będzie aktywna.

Dziękujemy z całych serc, że jesteście z nami i dajecie nam każdego dnia mocną dawkę energii do tego, by tworzyć miejsce dla kobiet, którego nie ma nigdzie indziej.

Ściskamy Was mocno,
Zespół DressCloud

NowWhat

Świetne zmiany! Z niecierpliwością będę czekać na powrót barometru

cammmi

świetnie, że znosicie limit chmurek-pisałam o tym w ankiecie i bardzo się cieszę,że zostało to uwzględnione uwielbiam Was za to, że odnosicie się do naszych rad, jesteście super!

aneta6bk
aneta6bk • 2 lata temu
O nie, czemu nie będzie można kupować premium sms?

babsi • 2 lata temu
@aneta6bk Bardzo mało Clouders korzystało z tej opcji. Aby mogła ona pozostać, musielibyśmy podwyżyć cenę Premium sms ze względu na bardzo wysoką prowizję dla Operatora. Uważamy, że Premium nie powinno tyle kosztować, dlatego rezygnujemy z tej formy płatności.

Okej, zostaje przelew tradycyjny

CichooBadz

Bardzo się cieszę z barometru, brakowało mi tego i jestem ciekawa nowości. Mam taką propozycję @DressCloud a może dałoby się zrobić na profilu użytkownika jakie jego zdjęcia uzyskały POTD ?
Jeszcze pytanie czy podwojone kryształki zostają ?

ralpf

No spore zmiany, ale już nie mogę się ich doczekać

Alicja95

Super, super!! Czekam z niecierpliwością 😻😻

xooxoo

Rzeczywiście spore zmiany, ale mam wrażenie, że każde zmiany przewracają wszystko do góry nogami, a pojawiają się dość często. Okej, nie co miesiąc, ale zanim zdążę się przyzwyczaić do wszystkiego, za jakiś czas pojawiają się kolejne... Wiem, że może opcja SMS dla Was nie jest taka opłacalna, ale ja na przykład ją lubię, bo często z niej korzystam i może płacę więcej, ale wybór należy do mnie. Szkoda, że nie będzie takiej możliwości. EDIT: Doczytałam, że dla Was jest to rzeczywiście nieopłacalne.

Już się przyzwyczaiłam do wykonywania zadań, a tutaj znowu barometr wraca... OMG

Ale z oceniania chmurek się mega cieszę i już nie mogę się tego doczekać, jestem ciekawa na jakiej zasadzie będzie to oceniane

owieczka

A ja mam pytanie: skoro znikają limity chmurek i swopy nie będą już podzielone to co daje nam konto Premium? Czy tylko więcej kryształków za chmurki? Jeśli odpowiedź jest w poście a ja coś przeoczyłam to wybaczcie

KatarzynaK

Od początku wykupuję Premium poprze SMS Teraz nie będę miała jak wykupić

desajre

Ja się cieszę, że bierzecie nasze zdanie pod uwagę i jesteście tacy otwarci na zmiany, jednak ja w ankiecie wspominałam o grach, jest możliwość powrotu?

desajre

Wielka szkoda, że daily's znika, lubiłam tę formę zabawy, zawsze mobilizowało do oddania kryształków kiedy było wyzwanie

Walentynka

Nic dla mnie. Jedyne czego mi brakuje to gry. Nie odpowiada mi to ograniczenie w swop-shopie. Jak ktoś pracuje i wejdzie na DressCloud raz dziennie na minutę to ma 0% szans na wygranie jakiegokolwiek swopa. Nie po to zbierałam tyle punktów, przez tyle lat żeby ostatecznie nic nie kupić.

Fabuleux

Ale super !!! Lubiłam barometr I super z wskaźnikiem co do chmurek ! Oststanio robiłam chmurkę myślałam ze idealna a byla polecana Teraz będe wiedzieć czy zrobić coś jeszcze

nexttime

Zamiany na plus, tylko szkoda, że nie mam czasu już być tak aktywna jak kiedyś na DressCloud przez pracę, życie prywatne.

sacharoza

Bardzo fajne zmiany może zmobilizują mnie do powrotu na pełnych obrotach

kamilja
owieczka • 2 lata temu
A ja mam pytanie: skoro znikają limity chmurek i swopy nie będą już podzielone to co daje nam konto Premium? Czy tylko więcej kryształków za chmurki? Jeśli odpowiedź jest w poście a ja coś przeoczyłam to wybaczcie :)

@owieczka nie musisz mieć 100% w barometrze, żeby obstawić 100% posiadanych kryształków (punkt 4)


też ciekawi mnie, czy dla Premium zostaje "bonus" w postaci podwojonych kryształków za chmurki?

kamilja
desajre • 2 lata temu
Wielka szkoda, że daily's znika, lubiłam tę formę zabawy, zawsze mobilizowało do oddania kryształków kiedy było wyzwanie :)

mnie bardziej mobilizował barometr niż Daily's

monikove

@Dresscloud podłączam się do pytania @owieczka.I mam nadzieję,że będzie w barometrze uwzględniona aktywność za kryształkowanie.Ostatnio widzę straszny spadek kryształkowania przez co nie mogłam wykonać daily's.No i to od dłuższego czasu.Nie ważne ile chmurek bym wstawiła,to nawet 200 kryształków nie zbiorę,a rozdaje nie mało.

mysia302

Super!

Silika945

Większość zmian naprawdę mi się podoba Ale strasznie mi szkoda premium przez sms ... sama zawsze z tej funkcji korzystałam a teraz dwa razy się zastanowię czy je wykupić czy nie Jedynie z tego powodu bardzo ubolewam , reszta jest super

1 2 3 4 5 6 7 22

albo założ konto i udzielaj się na forum.