Zmiany - Spełniamy Wasze życzenia

Dresscloud

Kochane Clouders

Jakiś czas temu przeprowadziliśmy ankietę, z której chcieliśmy się od Was dowiedzieć, co lubicie na DressCloud, co Wam brakuje lub co Wam przeszkadza.
Na początku pragniemy podziękować wszystkim Clouders, które wzięły w niej udział i wyraziły swoją opinie, podały swoje propozycje oraz za wszystkie słowa - te miłe jak i za konstruktywną krytykę.

Podczas czytania wszystkich wypowiedzi zauważyliśmy, że najczęściej wspominałyście o aplikacji mobilnej. Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach prawie wszystko możemy mieć na naszych telefonach i nie chcemy dłużej odwlekać tego tematu. Po długich rozmowach padła decyzja, że jeśli ma powstać aplikacja DressCloud, to musi być cudowna. Z racji, iż jesteśmy małym zespołem, tworzenie fajnej i stabilnej aplikacji niestety przerasta nasze możliwości. Dlatego postanowiliśmy oddać ten projekt do rąk osób, które się tylko i wyłącznie tym zajmują. Jesteśmy w kontakcie z różnymi firmami i dobrej myśli, że uda nam się znaleźć dobrego Partnera do stworzenia świata DressCloud na telefonie. Będziemy Was w tej sprawie informować na bieżąco.

Dzięki ankiecie dowiedzieliśmy się jak korzystacie z DressCloud, co dla Was tak naprawdę jest ważne i co Was tutaj u nas trzyma.
Dużo się też nauczyliśmy o nas i o tym, co robimy dobrze, a co możemy jeszcze udoskonalić.
Postanowiliśmy wprowadzić niniejsze zmiany i jesteśmy przekonani, że są to dobre zmiany, ponieważ powstały one razem z Wami.


1. Barometr aktywności 2.0
Wyciągnęliśmy zakurzony barometr i go odświeżyliśmy.
Będziemy znowu mierzyć i nagradzać Waszą aktywność.
Jak on dokładnie będzie działał dowiedzie się po wprowadzeniu zmian.

2. Zakładka testowanie
Swopy dla wszystkich! Tak - to nie jest żart!
Łączymy swopy zwykłe oraz Premium i tworzymy jeden gatunek swopa, który będzie się kończył 5 razy w tygodniu (środa-niedziela).
Zwiększamy także ilość swopów "Do wyboru do koloru" - 3 na miesiąc . Bedą się pojawiać każdego 5. 15. 25. dnia miesiąca.
Swopy stają się zupełnie darmowe, co oznacza, że można licytować na WSZYSTKIE swopy, też bez aktywnego konta Premium.

Ponieważ swopy były i nadal są nagrodami za aktywność, zakładka testowanie będzie połączona z nowym barometrem aktywności i będzie podstawą tego, ile swoich kryształków możecie wykorzystać podczas licytacji. Będziemy sprawdzać Waszą przeciętna aktywność (osiągniętą ilość % w barometrze) przez ostatnie 30 dni. Ten wynik stawia ilość % Waszych kryształków, które możecie użyć.

Prosty przykład:
Użytkowniczka X posiada 100 tysięcy kryształków. Przez ostatnie 30 dni jej przeciętny wynik w barometrze był 70%.
Czyli może zastawić 70 tysięcy kryształków w zakładce testowanie (70% od 100 tysięcy).

Zawsze będziecie miały wgląd do Waszej aktualnej, przeciętnej aktywności w zakładce testowanie.
Przez pierwszy tydzień każda z Was będzie mogła wykorzystać wszystkie swoje kryształki, ponieważ nie mamy jeszcze wyników z barometru.
Po upływie jednego tygodnia będzie już obowiązywała nowa reguła i będziemy obliczać przeciętną aktywność z ilości dni, które już upłynęły, aż będzie ich 30.


3. Nagradzanie chmurek
Wymyśliliśmy nowy system nagradzania Waszych chmurek, w którym możecie otrzymać od 50 do 150 kryształków. Chcemy Wam w tym pomóc, aby każda Wasza chmurka była idealna, dlatego dodaliśmy wskaźnik podczas tworzenia chmurki, który na żywo będzie pokazywał "jakość" tworzonej chmurki. Dodatkowo możecie sprawdzić co trzeba jeszcze zrobić, by Wasza chmurka dostała wyższą ocenę. Super, prawda?

Jak to dokładnie wygląda zobaczycie już jutro.


4. Premium
Nie będzie już limitu dodawania chmurek dla Użytkowniczek bez Premium oraz ograniczeń dodawania filmików.
Użytkowniczek Premium nie dotyczy reguła z aktywnością w swop-shop'ie i mogą w każdej chwili zastawić wszystkie swoje kryształki.
Usuwamy możliwość wykupienia Premium poprzez SMS.


5. babble-box
Dodaliśmy przycisk w prawym bocznym pasku, który Wam pokaże większą ilość ostatnich aktywnych tematów.
Na telefonie nie trzeba już zjeżdżać na sam dół, lecz wystarczy wejść w menu w babble-box i wysuną się aktualne tematy z możliwością przejścia do "normalnego" babble-box.


6. Picture of the Day
Najpopularniejsze zdjęcia dnia będą publikowane jedynie na naszym koncie na DressCloud.
Chcemy na naszych kanałach społecznościowych więcej pokazywać nas, czyli "DressCloud od kuchni".
Kim jesteśmy, jak pracujemy, jak powstaje swop i jeszcze wiele, wiele więcej. Z tego powodu POTD już nie będzie się pojawiać na naszym Instagramie oraz Fanpage.


Wszystkie zmiany zostaną wdrożone w niedzielę (tj. 10.06.2018) około godziny 10:00 rano. Wtedy przez krótki czas strona nie będzie aktywna.

Dziękujemy z całych serc, że jesteście z nami i dajecie nam każdego dnia mocną dawkę energii do tego, by tworzyć miejsce dla kobiet, którego nie ma nigdzie indziej.

Ściskamy Was mocno,
Zespół DressCloud

frambuesa

@Dresscloud a ja mam pytanko o posty. Jak teraz sa trzy pułapy to mają jakieś nazwy? Bo rozumiem ze postu polecanego i idealnego juz nie ma ?
I jak to jest z barometrem i procentami? My dostaniemy za procenty jakies kryształki? Czy premium i normalne konta mają tak samo?

kornel
dastiina • 2 lata temu
Mam pytanie, dlaczego jak dodaję chmurkę pokazuje mi 4 gwiazdki? A jak już dodałam to jedną? @Dresscloud

@dastiina

Tak jak jest napisane przy dodawaniu chmurki, jest to jedynie wskaźnik, który pokazuje jaką ocenę prawdopodobnie otrzyma Twoja chmurka.

"Po lewej stronie zobaczysz wskaźnik, który pokaże prawdopodobną ocenę chmurki, jednak ostateczna decyzja i ocena należy do nas po jej sprawdzeniu."


ksanaru
frambuesa • 2 lata temu
@Dresscloud a ja mam pytanko o posty. Jak teraz sa trzy pułapy to mają jakieś nazwy? Bo rozumiem ze postu polecanego i idealnego juz nie ma ? :) I jak to jest z barometrem i procentami? My dostaniemy za procenty jakies kryształki? Czy premium i normalne konta mają tak samo? :)

podpinam się pod pytanie + ile możemy maksymalnie nabić na barometr , bo z tego co widzę to 1% to 1 kryształek

agyness

będzie ciekawie fajnie, że wprowadziliście zmiany

dastiina
dastiina • 2 lata temu
Mam pytanie, dlaczego jak dodaję chmurkę pokazuje mi 4 gwiazdki? A jak już dodałam to jedną? @Dresscloud

kornel • 2 lata temu
@dastiina Tak jak jest napisane przy dodawaniu chmurki, jest to jedynie wskaźnik, który pokazuje jaką ocenę prawdopodobnie otrzyma Twoja chmurka. :) "Po lewej stronie zobaczysz wskaźnik, który pokaże prawdopodobną ocenę chmurki, jednak ostateczna decyzja i ocena należy do nas po jej sprawdzeniu."

@kornel - dziękuję - jak widać nie czytam ze zrozumieniem! - PRZEPRASZAM Jednak dobrze myślałam, że wciąż pozostaje weryfikacja - i dobrze

CichooBadz

Ja na razie jestem przerażona

babsi
CichooBadz • 2 lata temu
Ja na razie jestem przerażona :D

@CichooBadz kochana dlaczego?

kamilja

Czy będziemy znać kryteria dotyczące oceny postu na daną liczbę gwiazdek?
Np. jak dla postu idealnego - trzeba było pokazać siebie na zdjęciu.

A co zrobić, żeby mieć 4 gwiazdki?

Dresscloud

Kochane ,

aby umożliwić wykupienie Premium przez SMS, musielibyśmy podnieść stawkę na kwotę 11,07 zł, co naszym zdaniem jest zdecydowanie za dużo. Niestety operator nie oferuje innego wariantu między starą ceną (7,38zł), a tej podanej wyżej, dlatego jest to jedyne rozwiązanie. Jeżeli uważacie, że i tak byście korzystały z tej opcji, zostawcie "Popieram" przy tej wypowiedzi, a jak będzie wiele Clouders "za", wtedy możemy znów wprowadzić płatność przez SMS.

kngslk

dziwne, wydawało mi się, że większość moich chmurek jest wartościowa, a widzę że prawie połowa ma tylko dwie gwiazdki

kornel
frambuesa • 2 lata temu
@Dresscloud a ja mam pytanko o posty. Jak teraz sa trzy pułapy to mają jakieś nazwy? Bo rozumiem ze postu polecanego i idealnego juz nie ma ? :) I jak to jest z barometrem i procentami? My dostaniemy za procenty jakies kryształki? Czy premium i normalne konta mają tak samo? :)

ksanaru • 2 lata temu
podpinam się pod pytanie + ile możemy maksymalnie nabić na barometr , bo z tego co widzę to 1% to 1 kryształek :D

@frambuesa @ksanaru

Nie ma już "nazwy" na ocenę chmurki.
Każdy % w barometrze to jeden kryształek dla Was, i nie ma limitu napełniania barometru.

Jeżeli osiągniecie 100% otrzymacie dodatkowe 100 kryształków od DressCloud jako bonus.

Alicja98

A mi teraz przyznało 100 kryształków za Daily's, którego przecież już nie ma

ania173
babsi
kamilja • 2 lata temu
Czy będziemy znać kryteria dotyczące oceny postu na daną liczbę gwiazdek? Np. jak dla postu idealnego - trzeba było pokazać siebie na zdjęciu. A co zrobić, żeby mieć 4 gwiazdki? :)

@kamilja oczywiście, wszystkie informacje znajdziesz najeżdżając myszką na wskaźnik "ocena chmurki", który jest widoczny podczas tworzenia chmurki. Proszę sprawdź.

kamilja

@babsi @ania173 dzięki nie zauważyłam tego

CichooBadz
CichooBadz • 2 lata temu
Ja na razie jestem przerażona :D

babsi • 2 lata temu
@CichooBadz kochana dlaczego? :)

@babsi Ciężko jest mi po prostu zaakceptować i ogarnąć zmiany ale dam radę.
Ponowie powtarzam moją propozycję może dałoby się zrobić na profilu użytkownika jakie jego zdjęcia uzyskały POTD ?

msreckless

niesamowite, jak wprowadzenie barometru od razu ruszyło dresscloud i wszyscy coś robią, haha

babsi
CichooBadz • 2 lata temu
Ja na razie jestem przerażona :D

babsi • 2 lata temu
@CichooBadz kochana dlaczego? :)

CichooBadz • 2 lata temu
@babsi Ciężko jest mi po prostu zaakceptować i ogarnąć zmiany ale dam radę. xD Ponowie powtarzam moją propozycję może dałoby się zrobić na profilu użytkownika jakie jego zdjęcia uzyskały POTD ? :)

@CichooBadz rozumiem, ale z pewnością szybko się przyzwyczaisz. Weźmiemy pod uwagę Twój pomysł

CichooBadz
CichooBadz • 2 lata temu
Ja na razie jestem przerażona :D

babsi • 2 lata temu
@CichooBadz kochana dlaczego? :)

CichooBadz • 2 lata temu
@babsi Ciężko jest mi po prostu zaakceptować i ogarnąć zmiany ale dam radę. xD Ponowie powtarzam moją propozycję może dałoby się zrobić na profilu użytkownika jakie jego zdjęcia uzyskały POTD ? :)

babsi • 2 lata temu
@CichooBadz rozumiem, ale z pewnością szybko się przyzwyczaisz. :) Weźmiemy pod uwagę Twój pomysł :)

Świetnie bo bardzo mnie ciekawi kto i pod jakimi chmurkami dostał POTD

ksanaru

Ja wiem, że teraz zamieszanie, kazdy o coś pyta , ale.. Czy wrócą odznaki barometrowe ?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 22

albo założ konto i udzielaj się na forum.