Dresscloud

Zmiany - Spełniamy Wasze życzenia

Kochane Clouders

Jakiś czas temu przeprowadziliśmy ankietę, z której chcieliśmy się od Was dowiedzieć, co lubicie na DressCloud, co Wam brakuje lub co Wam przeszkadza.
Na początku pragniemy podziękować wszystkim Clouders, które wzięły w niej udział i wyraziły swoją opinie, podały swoje propozycje oraz za wszystkie słowa - te miłe jak i za konstruktywną krytykę.

Podczas czytania wszystkich wypowiedzi zauważyliśmy, że najczęściej wspominałyście o aplikacji mobilnej. Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach prawie wszystko możemy mieć na naszych telefonach i nie chcemy dłużej odwlekać tego tematu. Po długich rozmowach padła decyzja, że jeśli ma powstać aplikacja DressCloud, to musi być cudowna. Z racji, iż jesteśmy małym zespołem, tworzenie fajnej i stabilnej aplikacji niestety przerasta nasze możliwości. Dlatego postanowiliśmy oddać ten projekt do rąk osób, które się tylko i wyłącznie tym zajmują. Jesteśmy w kontakcie z różnymi firmami i dobrej myśli, że uda nam się znaleźć dobrego Partnera do stworzenia świata DressCloud na telefonie. Będziemy Was w tej sprawie informować na bieżąco.

Dzięki ankiecie dowiedzieliśmy się jak korzystacie z DressCloud, co dla Was tak naprawdę jest ważne i co Was tutaj u nas trzyma.
Dużo się też nauczyliśmy o nas i o tym, co robimy dobrze, a co możemy jeszcze udoskonalić.
Postanowiliśmy wprowadzić niniejsze zmiany i jesteśmy przekonani, że są to dobre zmiany, ponieważ powstały one razem z Wami.


1. Barometr aktywności 2.0
Wyciągnęliśmy zakurzony barometr i go odświeżyliśmy.
Będziemy znowu mierzyć i nagradzać Waszą aktywność.
Jak on dokładnie będzie działał dowiedzie się po wprowadzeniu zmian.

2. Zakładka testowanie
Swopy dla wszystkich! Tak - to nie jest żart!
Łączymy swopy zwykłe oraz Premium i tworzymy jeden gatunek swopa, który będzie się kończył 5 razy w tygodniu (środa-niedziela).
Zwiększamy także ilość swopów "Do wyboru do koloru" - 3 na miesiąc . Bedą się pojawiać każdego 5. 15. 25. dnia miesiąca.
Swopy stają się zupełnie darmowe, co oznacza, że można licytować na WSZYSTKIE swopy, też bez aktywnego konta Premium.

Ponieważ swopy były i nadal są nagrodami za aktywność, zakładka testowanie będzie połączona z nowym barometrem aktywności i będzie podstawą tego, ile swoich kryształków możecie wykorzystać podczas licytacji. Będziemy sprawdzać Waszą przeciętna aktywność (osiągniętą ilość % w barometrze) przez ostatnie 30 dni. Ten wynik stawia ilość % Waszych kryształków, które możecie użyć.

Prosty przykład:
Użytkowniczka X posiada 100 tysięcy kryształków. Przez ostatnie 30 dni jej przeciętny wynik w barometrze był 70%.
Czyli może zastawić 70 tysięcy kryształków w zakładce testowanie (70% od 100 tysięcy).

Zawsze będziecie miały wgląd do Waszej aktualnej, przeciętnej aktywności w zakładce testowanie.
Przez pierwszy tydzień każda z Was będzie mogła wykorzystać wszystkie swoje kryształki, ponieważ nie mamy jeszcze wyników z barometru.
Po upływie jednego tygodnia będzie już obowiązywała nowa reguła i będziemy obliczać przeciętną aktywność z ilości dni, które już upłynęły, aż będzie ich 30.


3. Nagradzanie chmurek
Wymyśliliśmy nowy system nagradzania Waszych chmurek, w którym możecie otrzymać od 50 do 150 kryształków. Chcemy Wam w tym pomóc, aby każda Wasza chmurka była idealna, dlatego dodaliśmy wskaźnik podczas tworzenia chmurki, który na żywo będzie pokazywał "jakość" tworzonej chmurki. Dodatkowo możecie sprawdzić co trzeba jeszcze zrobić, by Wasza chmurka dostała wyższą ocenę. Super, prawda?

Jak to dokładnie wygląda zobaczycie już jutro.


4. Premium
Nie będzie już limitu dodawania chmurek dla Użytkowniczek bez Premium oraz ograniczeń dodawania filmików.
Użytkowniczek Premium nie dotyczy reguła z aktywnością w swop-shop'ie i mogą w każdej chwili zastawić wszystkie swoje kryształki.
Usuwamy możliwość wykupienia Premium poprzez SMS.


5. babble-box
Dodaliśmy przycisk w prawym bocznym pasku, który Wam pokaże większą ilość ostatnich aktywnych tematów.
Na telefonie nie trzeba już zjeżdżać na sam dół, lecz wystarczy wejść w menu w babble-box i wysuną się aktualne tematy z możliwością przejścia do "normalnego" babble-box.


6. Picture of the Day
Najpopularniejsze zdjęcia dnia będą publikowane jedynie na naszym koncie na DressCloud.
Chcemy na naszych kanałach społecznościowych więcej pokazywać nas, czyli "DressCloud od kuchni".
Kim jesteśmy, jak pracujemy, jak powstaje swop i jeszcze wiele, wiele więcej. Z tego powodu POTD już nie będzie się pojawiać na naszym Instagramie oraz Fanpage.


Wszystkie zmiany zostaną wdrożone w niedzielę (tj. 10.06.2018) około godziny 10:00 rano. Wtedy przez krótki czas strona nie będzie aktywna.

Dziękujemy z całych serc, że jesteście z nami i dajecie nam każdego dnia mocną dawkę energii do tego, by tworzyć miejsce dla kobiet, którego nie ma nigdzie indziej.

Ściskamy Was mocno,
Zespół DressCloud

kngslk

wszystko zapowiada się ciekawie zobaczymy jak wyjdzie w praktyce

Ysiakova97

Supeer! Mega się cieszę z barometru ♥

claoos

WoW będzie pięknie!

ania173

Czy Daily's znika?

frambuesa

Super ! ❤️❤️❤️

beataa1995

super

aneta6bk

O nie, czemu nie będzie można kupować premium sms?

ikaa

Jak dla mnie zmiany na plus

jusstinkaa

zmiany na plus! czekamy aż zostaną wprowadzone trochę szkoda mi wycofania kupna premium przez sms, bo dla niektórych dziewczyn była to najłatwiejsza i w miarę możliwa opcja (wiem po sobie i swoich początkach tu gdy nie miałam jeszcze konta w banku i byłam zdana tylko na smsy, a teraz moja siostra tak ma, która nie ma jeszcze 18 lat skończonych i zawsze kupuje premium przez sms, bo tak jej łatwo i wygodnie ), ale rozumiem, że może to się nie opłacać.
Ogólnie super zmiany i nie mogę się doczekać, aż je zobaczymy na DC

nazwa001

Ale super! Podobają mi się zmiany, czekam z niecierpliwością!

ksanaru

Podoba mi się to obstawianie % kryształków zgodnie z aktywnością, rozumiem , ze jedni mają więcej czasu , drudzy mniej, ale taka opcja mniejsza szanse wygrania swopów przez osoby, które dodają same inspiracje ( trafiają się takie ) , a dają większą szansę osobą które piszą dłuższe recenzje ( % w barometrze za nagradzane chmurki był jak dobrze pamiętam ) , oby tylko nie zrobił się większy spam chmurkami z tego powodu

luna898

Ale super! Nie mogę doczekać się zmian. Jestem bardzo ciekawa.

babsi
ania173 • 2 lata temu
Czy Daily's znika? ;)

@ania173 Tak

monikove

Wszystko ok,ale szkoda mi tego premium przez sms :/

dastiina

Cudowne zmiany! Naprawdę cieszę się z każdej opcji! Cieszy mnie szczególnie powrót barometru! @Dresscloud dziękuję!

Marudziara

Super!!!!!!!😻😻😻😻😻😻😻

kngslk
monikove • 2 lata temu
Wszystko ok,ale szkoda mi tego premium przez sms :/

mi też będzie tego brakować, zawsze płaciłam przez smsa :/

babsi
aneta6bk • 2 lata temu
O nie, czemu nie będzie można kupować premium sms?

@aneta6bk Bardzo mało Clouders korzystało z tej opcji. Aby mogła ona pozostać, musielibyśmy podwyżyć cenę Premium sms ze względu na bardzo wysoką prowizję dla Operatora. Uważamy, że Premium nie powinno tyle kosztować, dlatego rezygnujemy z tej formy płatności.

szylwi

O jeeej, super to wszystko brzmi! Już nie mogę się doczekać ❤️

stasiaki29

Nie mogę się doczekać

1 2 3 4 5 6 22

albo założ konto i udzielaj się na forum.