Przeczytaj prawdziwe i sprawdzone opinie o Cece of Sweden - Odżywka do włosów, Hello Nature, Olej kokosowy
Mask ,Maska do włosów `Olejek kokosowy
Tę maskę do włosów dostałam w zeszłorocznej paczce urodzinowej,a testowałam ją dzięki naszej @madziek1.Zacznę od tego że kosmetyk ma bardzo dobry skład i jak na kosmetyk naturalny bardzo przyjemny zapach.Maska jest dość gęsta,ale bardzo fajnie rozprowadza się ją po włosach.Po użyciu włosy były sypkie,pięknie błyszczały i wyglądały naprawdę zdrowo.Kosmetyk świetnie nawilża,a co najważniejsze nie obciąża włosów.Maski do włosów do kosmetyki które używam tonami,ale nie wszystkie które testowałam wprawiły mnie w zachwyt.Moje włosy mają tendencję do przesuszania i ta maska fajnie je nawilżyła, odżywiła,a włosy po niej były miękkie i dobrze się rozczesywały .Jedyny minus to to że opakowanie szybko się skończyło
Podobne produkty
